До чого сниться відьма по сонникам Міллера, Лоффа, Федоровской і ін.

Відьом завжди боялися і уникали, вони здавалися людям дивними, а за часів інквізиції, як відомо, їх навіть спалювали. Однак вони — не завжди зло, швидше за просто ті, хто знає і може більше, ніж звичайна людина. І від того, які думки ними володіють, залежить те, які справи вони творять, добрі чи погані.

Тому дуже важливо згадати, на якій стороні була чаклунка з вашого сну. Крім цього важливі такі деталі, як її одяг, що вона говорила, що робила, викликала у вас страх або благоговіння, емоційне забарвлення сну в загальному. А зрозуміти, до чого сниться відьма, вам допоможуть сонники.

За сонником Міллера

 • Ви прагнете або будете прагнути до веселощів і відпочинку, вплутуватися в галасливі компанії, шукати пригоди, однак вам не варто перестаратися з цим, тому що в такому випадку вас чекає приниження і ганьба.
 • Якщо чаклунки наступали на вас натовпом, то тут теж нічого хорошого не передбачається. В найближчому майбутньому не рекомендується укладати ніяких великих угод або покупок, тому що в комерційному плані у вас зараз не найкращий час. Чи не все гладко і в родині — негаразди, дрібні образи і сварки будуть вас переслідувати. Однак не потрібно турбуватися, адже сон — це всього лише підказка, а то, що буде в результаті, залежить тільки від вас.

За сонником Гришиной

 • Молода відьма сниться до якоїсь несподіванки, яка наздожене вас. Характер цієї несподіванки залежить від того, зла вам бажала або добра ця жінка. Також подібний сон вказує на те, що ви занадто зациклені на собі і не помічаєте, що відбувається навколо.
 • Якщо ви зустріли її в лісі, продовжуйте слідувати тим шляхом, по якому йдете зараз, він найвірніший, а зворотної дороги все одно немає.
 • Вас чекає дуже важливе рішення, від якого залежить ваша подальша доля, якщо в сновидінні ви зустріли чаклунку на роздоріжжі або перехресті.
 • Якщо вона була старою і старою, значить, якась частина вас готова віддатися злу. Не піддавайтеся цьому, адже, незважаючи на спокусу, ви самі прекрасно розумієте, що ні до чого хорошого це не призведе, як для вас, так і для оточуючих. Те ж саме тлумачення має сновидіння, в якому вона щось готувала.
 • Якщо чаклунка трави збирала, то вам байдужа битва добра і зла, ви перебуваєте в абсолютному нейтралітет, маючи як хороші, так і не дуже якості, як і будь-який інший чоловік.

За сонником Дмитра та Надії Зими

У вас вирують пристрасті і бажання, з вас так і б’є імпульсивність. Однак будьте обережніше, тому що це небезпечно. Необдумане рішення, яке, як вам здається, призведе до хорошого результату, може викликати досить жалюгідний підсумок. Остерігайтеся підозрілих спокус, і все буде добре.

За сонником Девіда Лоффа

Подібні сни, в яких сновидець або інша людина наділяється містичними силами, зустрічаються досить часто. І важливим є те, як, на допомогу людям або проти них, застосовуються ці сили.

 • Якщо ними володієте ви і направляєте їх проти інших, це означає, що:

a) Наяву у вас є почуття переваги ваших конкурентів над вами, і ви хочете наздогнати їх, зрівняти сили.

b) Ви бажаєте показати всім, наскільки ви могутні, щоб домогтися захоплення або переляку суперників.

c) Весь гнів до інших людей ви тримаєте в собі. Але ж ви розумієте, що коли-небудь вибухне, і це призведе до не найкращим наслідків, так що випускайте помаленьку свої емоції і не збирайте їх.

d) У вас є бажання привернути увагу когось із ваших знайомих, навіть якщо уві сні ви звертали силу проти незнайомої людини, вселити йому інтерес до вас і показати свою прихильність до нього.

 • У сновидінні сили були спрямовані проти вас? Вам здається, що хтось намагається вам перешкодити, вплинути на вас, послабити, розпускає про вас плітки і влаштовує змову.

За сонником від А до Я

 • Бачили уві сні відьму? Незабаром вам належить веселитися на природі в оточенні безтурботної компанії, проте закінчиться це для вас тільки сильним похміллям і брак грошей навіть на те, щоб просто купити їжі.
 • Якщо уві сні ви були нею, то наяву ви опинитеся в ситуації, коли катастрофічно не вистачає часу, нічого не виходить, а попросити допомоги ні в кого.

За сонником Федоровской

 • Якщо ви бачили відьму або стали нею, то ви ризикуєте зробити фатальну помилку, яка повністю змінить ваше життя, причому не в кращу сторону.
 • А ось якщо вбили її або навіть просто побилися, справи ваші підуть в гору, все почне виходити краще, ніж раніше, і в принципі поки що в усьому вам буде супроводжувати удача.

За езотеричного сонником

Ви потрапите в захоплююче, але не менш небезпечна пригода, яке залишиться у вашій пам’яті на все життя і принесе нових вражень. Однак якщо при вигляді чаклунки вам було страшно, то це пригода буде мати сумний підсумок, проте піднесе вам необхідний життєвий урок.

За еротичного сонником

Відьма уві сні позначає тваринні інстинкти, бажання показати себе світу і звільнитися від кайданів, нав’язаних суспільством. Але також, приснився, вона застерігає вас від імпульсивних дій. Найближчим часом вам буде краще не проявляти ініціатив, не шукати і навіть уникати випадкових знайомств, не намагатися зміцнити зв’язки.

За сонником для всієї родини

 • Чекайте неприємних звісток, ймовірно, хтось намагається перешкодити вам, ускладнити ваше життя, однак якщо ви будете сильні духом, то витримаєте всі ці нападки.
 • Якщо відьма здійснювала над вами магічний ритуал, це ознака того, що ви не впевнені в собі і власних силах, від чого можете зважитися прийняти допомогу від впливового, але ненадійного людини, що не принесе вам бажаних результатів.
 • Відьма мала вигляд вашої партнерки? У майбутньому ваші стосунки похолодеют, проте незабаром розгоряться з новою силою.
Ссылка на основную публикацию