До чого сниться відкритий труну з покійником?

Це жахливе сновидіння викликає паніку по пробудженні. Невже сон в руку, невже він віщує реальну смерть? Не варто хвилюватися: образи підсвідомості рідко мають пряме тлумачення. До чого ж сниться відкритий труну з покійником? Розберемо по порядку!

Загальна тлумачення снів про труну

Найпоширенішим тлумаченням появи небіжчиків уві сні є просте попередження про зміну погоди. Не важливо, в труні був померлий чи ні. Також тлумачі вважають: дане сновидіння обіцяє приємні зміни. Наприклад, приїзд гостей або покупку корисних речей в будинок.

Сюжетів з небіжчиками може бути кілька:

 • померлий оживає уві сні;
 • померлий розмовляє уві сні;
 • померлий ворушиться / перевертається в труні;
 • сновидец присутній на похоронах;
 • в труні знаходиться жива людина;
 • небіжчика відспівують у церкві;
 • небіжчик лежить з відкритими очима.

Похорон сняться до змін у житті. Якщо ховали людину в сонячну погоду, очікують позитивні зміни. Похорон в похмуру погоду обіцяють негативні зміни. Якщо сновідящій ніс труну з тілом одного, незабаром він зробить зраду.

бачити похорон живого в реальності людини віщує йому довге життя. Якщо ви побачили похорон свого друга або знайомого людини, в реальності він зможе надати вам істотну допомогу.

Небіжчик з відкритими очима сниться до повернення в ваше життя людини з минулого. Також дане сновидіння віщує розрив зі спогадами про минулі події, які доставляли душевний біль.

Відспівування покійника в церкві сниться до невдалого шлюбу. Якщо у вас намічається весілля, краще не поспішати з укладенням шлюбу. Зазвичай такий сюжет сниться людині, непевного у своєму виборі. Підсвідомість через даний образ радить не пов’язувати себе шлюбними узами з обраним людиною.

Для дівчини небіжчик чоловічої статі обіцяє зустріч з нареченим:

 • старий чоловік — наречений буде старше за віком;
 • молодий покійник — до ровеснику;
 • бідно одягнений покійник — до небагатому нареченому;
 • багато прикрашений труну і одяг померлого — до багатого нареченого.

Заміжній жінці сон передвіщає появу закоханого. Чоловікам сон сниться до допомоги друга, а покійниця — до щасливого життя. Хворому поцілувати померлу — до швидкого одужання.

Що означають власні похорони

Власні похорон обіцяють довгу безбідне життя. Також власні похорони можуть позначати позбавлення від мучила проблеми — вона буде похована. Бачити себе встає з труни — до початку нового щасливого періоду життя. Вам можуть запропонувати перспективну роботу, а молодій дівчині — заміжжя.

Лягати в труну або падати в нього — до сумних подій. Це може бути підніжка, яку підставить один за вашою спиною, або інша неприємність. Вибратися з неприємної ситуації буде дуже важко. Бачити себе в труні або сидіти зверху — до великих неприємностей, або підсвідомість попереджає закінчити розпочату справу.

ожилий небіжчик

Що означає сон, в якому померлий встає з труни? Це страшне сновидіння пророкує прибуток, якщо труну знаходився у воді. Однак існує невеликий нюанс. Якщо ожилий небіжчик був за життя забезпеченим, він може через сон передати свою удачу. Якщо ж померлий жив в бідності, слід готуватися до нужді.

До чого ще сниться ожилий небіжчик? Якщо він плаче в труні, очікуйте конфліктів і сварок. якщо хоче вдарити, зверніть увагу на свої гріхи. Особливо важливо згадати про свої взаємини з покійним за життя — постарайтеся загладити провину. Як це зробити? Замовте панахиду в церкві, віднесіть помин на могилку.

Якщо ви віддаєте уві сні свої речі покійному, це вважається провіщенням хвороби. Однак якщо речі забирають найближчі кровники — мати, бабуся, батько — цей сон несе позитивні зміни в житті. З речами ви рятуєтеся від своїх проблем.

Що значить сон, в якому померлий ворушиться в труні? Це сновидіння пророкує втрату близької людини. Однак це пророцтво збудеться, якщо труну знаходився в будинку сновідящего. Дуже поганою ознакою вважається сон, в якому покійний кличе в труну до себе. Затяжна хвороба забезпечена.

Сон, в якому покійний перевертається в труні, віщує прибуток. Можливо, вам незабаром повернуть старий борг або просто збільшать зарплату. Якщо померлий намагається щось сказати, запам’ятайте цю інформацію. Повідомлення стосується вашого майбутнього благополуччя.

Позитивне значення має і сексуальний контакт з ожилим небіжчиком. Це віщує успіх у житті.

Тлумачення популярних сонників

сонник Міллера тлумачить образ небіжчика до несподіваного фіналу любовного роману. Бачити дитину в труні — до провалу справи. Нести труну з покійником — до трагедії. Воскреслий небіжчик — до зміни в гіршу сторону. Труну з померлим у власному будинку — до конфлікту на грунті пияцтва. Небіжчик просить їжі — поставте свічки в церкві. Покійний ожив під час похорону — до удачі в будь-яких починаннях.

сонник Ванги бачить в образі покійних символ безтурботності і спокою. Ожилий мрець віщує отримання звістки. Живий покійник, покладений в труну, віщує біду. Зотлілі домовини з покійниками всередині сняться до удачі і благополуччя. Розмовляти з померлим — на жаль, брати від нього річ — хороший знак.

інші тлумачення

 • Бачити небіжчика — до змін у житті.
 • Труну з квітами і натовп людей — до вечірки з друзями.
 • Труну несуть на кладовище — очікує розважальний подорож.
 • Сидіти поруч з труною — поїздка в далекі краї.
 • Брати участь в обмиванні тіла — до задоволень.
 • Кілька небіжчиків в ряд — до запаморочливої ??кар’єри і багатства.
 • Закривати труну — на превеликий станом.
 • Відкрити труну і розмовляти з померлим — до біди.
 • Випав з труни небіжчик — до неприємних подій.

Поширеним тлумаченням раптово ожилого в труні мерця є підказка відновити відкладене в «довгий ящик» захід або справа.

Ссылка на основную публикацию