До чого сниться варення? Скільки варений, стільки і думок

Якщо приснилося варення, значить в гості до вас летить Карлсон! Та ні, не означає. На жаль Карлсон точно не прилетить, зате може трапитися щось схоже — зустріч, вечірка, можливо навіть з пляшками, прогулянка під місяцем, здійснення бажань і багато іншого, як хороше, так і не дуже. Щоб дізнатися правду, постарайтеся пригадати, яке варення вам приснилося, і що ви з ним робили.

Солодкий сон

Все сонники сходяться в одному. Якщо уві сні ви їсте варення, любовні успіхи наяву вам гарантовані. І неважливо в цьому випадку, яке варення. В іншому ж їх трактування іноді розходяться.

Давайте згадаємо, з чого зазвичай варять варення, і дізнаємося, що це означає.

 • Смородинове. Дивно, але якийсь чиновник перейметься вашою проблемою і вирішить її на раз. Якщо немає проблем такого масштабу, значить просто покращиться ваше матеріальне становище, що теж непогано. Сонник XXI століття вважає, що варення з чорної смородини або асорті з цих ягід попереджає про прихід гостей.
 • Яблучний джем. Найближчим часом чекайте приємних подій. А ось на варення з яблук краще милуватися наяву, воно сниться до зради, — так вважає Сонник XXI століття. Уважно вибирайте коло спілкування, або ви, або ваш партнер не встоїть перед спокусою.
 • Абрикосова. Майже незнайомий, але симпатична людина готує вам подарунок. Можливо, сусід або попутник з маршрутки. У варення може бути додана малина або полуниця, суті передбачення це не змінює.
 • Бананове варення. Кажуть, буває і таке. Навіть якщо наяву ви ніколи його не їли, побачивши уві сні, зверніть увагу на свої справи, можливо, від деяких слід негайно відмовитися.
 • Варення з айви. Думаєте, вас оточують нерозв’язні проблеми, а на самому треба просто активніше розрулювати ситуацію.
 • Малинове. Це варення обіцяє довгу і гарну любов з власним чоловіком / дружиною. Якщо ви поки самотні, весілля не за горами. Але якщо ви побачили уві сні калюжку малинового желе, можливо, ви розчаруєтеся в любові.
 • Полуничне. Поївши уві сні полуничне желе, ви відчуєте насолоду наяву, — впевнений дідусь Фрейд. А хіба може бути інакше?
 • Вишневе. Без кісточок — готуйтеся до несподіванок і невеликим сюрпризів. Варення з кісточками попереджає про швидке розчарування в близькій людині.
 • Чорничне. У ваш будинок нагряне безліч гостей.
 • Суничне. Східний сонник пророкує те ж саме, адже зерняток в суниці не набагато менше, ніж у чорниці. А на Сході, як відомо, родинні зв’язки десятком не обмежуються.
 • Повидло з агрусу. Ці ласощі обіцяє зустріч з друзями дитинства. Такий сон розбудить у вашій душі давно заснули почуття.
 • Грушеве. Місячний сонник, обіцяє, що скоро ви вигідно продасте якусь річ. Є у вас на прикметі така?

Всього вищепереліченого чомусь суперечить Електронний сонник. Він стверджує, що є уві сні варення, причому будь-який, — до невдач в любові. Хоча, може, він має рацію. Якщо ви не розібралися з варенням і не зрозуміли, що з’їли, можливо, в житті ви так само погано розбираєтеся в людях.

Хочете варення?

З ситуацією, коли ви їсте варення уві сні, ми розібралися. Але ж перш ніж є, його треба приготувати. Можна когось пригощати, продавати, викидати, врешті-решт варення може не вийти. Подивимося, до чого сниться варення.

Якщо уві сні ви просто розглядаєте варення, отже, наяву зайняті марними справами. Щось треба змінювати, інакше життя пройде повз. Бачити варення і нічого не робити означає марно марнувати життя.

Ви вимазалися в варення і виглядаєте не кращим чином. Це говорить про те, що ваш рейтинг серед друзів може знизитися, треба вжити заходів.

Якщо вам дісталася банку запліснявілого варення, придивіться до оточуючих. Швидше за все, ви переоцінюєте їх прихильність до вас. Варення псується у вас на очах — пора на дієту. Ваш шлунково-кишковий тракт посилає SOS.

Всю ніч ви старанно варили варення, але воно переварити, в загальному, не вдалося. Значить наяву життя зміниться не кращим чином і вам доведеться відмовитися від звичного достатку. Ще варіант: ваше варення пригоріло, та так, що навіть уві сні ви відчуваєте запах паленого цукру. Не починайте вранці ніяких нових справ і не укладайте угод — однозначно Погоріла. Але якщо у вас вийшло чудове варення, Місячний сонник радить не зволікаючи замутити що-небудь новеньке. Зараз для цього саме час, і ви легко досягнете успіху.

У сонника «Їжа» свій погляд на варення. Зварили його з дрібних ягід — до сліз, з фруктів — до турбот. І те й інше не обіцяє безхмарного майбутнього. Згідно з цим сонником, варення треба їсти, тоді наяву вас чекає якась прибуток. Також корисно уві сні пригощати когось варенням, це теж принесе удачу.

Якщо ж ви купили баночку готового варення, збирайтеся в дорогу, незабаром у вас з’явиться можливість зробити приємне подорож.

Перед вами варення в банку, а не в вазі і не на блюдце. Значить дістатися до нього трохи важче. Так і в житті. Щоб домогтися задуманого, доведеться потрудитися. І якщо ви не чините опір, а засукавши рукава рушите до мети, будь-яка ваша задумка здійсниться.

Як ви охайні! Банка варення вислизнула з рук і розбилася! Не біда, це ж сон. Насправді він пророкує приємні події, які незабаром відбудуться.

Ви бачите декілька сортів варення, і хочеться спробувати все, значить ви зовсім нерозбірливі в зв’язках, — стверджує старий Фрейд. На що ви можете заперечити — хочеться, але ж не спробував, можливо, просто не встиг. Ну а якщо ви встигли і до кінця сну спустошили всі вазочки, висновок робіть самі. Ви ризикуєте підірвати здоров’я і зіпсувати відносини з оточуючими.

Який би не був сонник, древній або сучасний, все його передбачення засновані на тривалих спостереженнях за снами і подальшими подіями. Наприклад Сонник тлумач снів впевнений, що варити уві сні варення — до завершення роботи, а є його — до нового коханця. І це не суперечить народної мудрості — зробив справу, гуляй сміло!

Ссылка на основную публикацию