До чого сниться валізу по сонникам Фрейда, Міллера, Цвєткова

Завжди радісно збиратися в дорогу, укладати речі в дорожні сумки, смакуючи приємні моменти подорожі. Але іноді поїздка може захмаритися втратою багажу в аеропорту або на залізничному вокзалі. До чого сниться чемодан, дізнаємося в перевірених сонниках.

Загальна тлумачення

Чемодан уві сні — символічний знак, що натякає на життєвий досвід, мудрість і знання сновидіння. Іноді він знаменує спогади про минуле життя і емоції, пов’язані з цим. Для динамічних людей він показує їх прагнення до змін, до зміни поточного стану справ.

Жінкам, які перебувають у пошуку своєї другої половини, приснився валізу відображає її невитрачену сексуальність, бажання бути коханою, ділитися своєю ніжністю і ласкою. У будь-якому випадку, цей знак здатний висловити внутрішній стан сновидіння, якого обов’язково чекають зміни.

На позитивність відповідей передбачення може впливати зовнішній вигляд валізи уві сні, акуратність і порядок складених в ньому речей. Також грає роль його розмір і вага. Гарний, дорогою і зручний в експлуатації валізу, в який ви акуратно поклали все найнеобхідніше, — в реальному житті ознака того, що ви здатні самостійно привести в порядок всі свої думки, справи, налагодити відносини з близькими або колегами, створивши комфортні умови для власного існування. Ви цілком самодостатня особистість, яка знає, до чого прагнути, і обов’язково доб’ється доброзичливих змін у своєму житті.

Наснилося насилу нести важкий багаж — наяву це показує нездатність реально оцінити свої можливості і впоратися з покладеними на себе обов’язками. Можливо, зайва самовпевненість, жадоба швидкого успіху призводить до того, що ви відчуєте емоційний зрив від власної неспроможності і безпорадності. Делегуйте зайву відповідальність, передайте рішення складних питань більш досвідченій людині.

Побачити уві сні порожній чемодан — значить пізнати душевний біль, страждання, стрес. Події в цей період не будуть радувати, так як скрізь можуть виникати перешкоди. Тому провиною ваша незібраність, безвідповідальність, бажання замкнутися в собі. Розберіться в своїх почуттях, приведіть в порядок свій внутрішній світ, перш ніж починати щось нове і перспективне для вас.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Чемодан уві сні — це жіночий символ, він відображає її внутрішню сексуальність, незадоволеність в інтимній близькості з чоловіком. Якщо молода особа розкладає в ньому речі — вона знаходиться в передчутті статевого контакту, від якого чекає багато приємних моментів.

Чоловікові акуратно перекладати свої сорочки в дорожній сумці — в реальності намагатися розібратися в особистому житті, зробивши її більш упорядкованим і стабільної з одним статевим партнером. Сімейні цінності стануть більш значущими, вам захочеться домашнього затишку, тепла і любові однієї жінки.

Наснилося спостерігати за тим, що хтось риється в ваших речах — побоюватися розголосу різноманітної інтимного життя. Страх сновидіння в даному випадку може бути обгрунтований, якщо він веде безладний статевий спосіб життя, не соромлячись одноразових статевих контактів. Кому-то явно захочеться вивести вас на чисту воду, зрадивши розголосу ваше аморальну поведінку.

Відчувати страх уві сні від думки, що валізу може бути втрачено — наяву бути ревнивим і легко сприйнятливим людиною. Вам дуже важливо усвідомлювати, що вас люблять і цінують. Це зраджує впевненості під час сексу, наділяючи підвищеною активністю і темпераментом.

Чоловікові намагатися занурити на візок велика кількість дорожніх сумок — вести активне сексуальне життя, яка іноді може давати збої. Сон попереджає, що ваша нерозбірливість в партнерах, підтримування одночасно декількох сексуальних контактів може призвести до проблем зі здоров’ям статевої сфери або чоловічому безсилля, імпотенції.

Розглядати цінності чужого багажу — мати схильність підглядати за особистим життям інших людей. Вас призводить до порушення спостереження за жіночим оголеним тілом, при цьому ви не відчуваєте бажання вступити в зв’язок з цією людиною.

Привиділося нести чужі сумки — бути надмірно довірливим і безвідмовним для осіб протилежної статі. Це не заважає потенційним партнерам користуватися вашими матеріальними благами або положенням в суспільстві, не обіцяючи нічого натомість.

Потертий чемодан з відірваною ручкою в руках жінки — символ проблем зі здоров’ям сновідіци. Не варто сподіватися на диво, при перших симптомах недуги зверніться до фахівця. Інакше можна надовго забути про подальші постільні баталії в обіймах чоловіка.

Чоловікові позичити чемодан у жінки — будь-яким доступним способом затягнути в ліжко вподобану особу жіночої статі. Бажання може виявитися настільки сильним, що вас не будуть бентежити методи знайомства і наслідки вашого пориву пристрасті.

Густов Міллер

Чемодан уві сні — символ позитивних моментів і змін, якщо він був повний потрібними цінностями, міцний і зручний для переміщень з ним. Це відображає самостійність і цілісність людини, який володіє великим досвідом, готовий ділитися своїми знаннями та ідеями з оточуючими.

Але, природно, натомість сновидец очікує визнання, високого винагороди, престижної посади. Він уже має високий статус, і його впевненість у власних силах тільки допоможе завоювати нові трофеї в майбутньому.

Молодій людині намагатися закрити переповнену речами сумку — володіти великими амбіціями і широкими межами життєвих цілей. Вам недостатньо ваших колишніх досягнень, хочеться більшого. Те саме час, коли ваші бажання будуть збігатися з запропонованими обставинами, допоможуть швидко домогтися кар’єрного росту і фінансової незалежності.

Дивитися в порожню валізу в сновидіннях — значить розчаруватися в житті. Немає речей, які б ви хотіли в нього покласти — в реальності усвідомлювати, що втратили багато часу на марне існування, яке не дало позитивних результатів для успішного розвитку.

Євген Цвєтков

Отримати саквояж, повний подарунків і солодощів — діловій людині сон віщує масу перспектив, що обіцяє великі грошові надходження від вигідних вкладень або від результату минулого праці та старань. Молодій особі таке бачення вказує на вдале заміжжя за забезпеченого і самостійного людини, який буде дбати і всіляко підтримувати сновидицей.

Ссылка на основную публикацию