До чого сниться вагітність для дівчини по сонникам Фрейда, Лоффа

До чого сниться вагітність для дівчини? Наші сни — це, як правило, дзеркальне відображення наших думок, бажань, переживань і проблем. Плануючи щось або вирішуючи важливі питання, ми навіть не здогадуємося, що напередодні приснився сумбур підказував і направляв нашу свідомість в вірне русло. А варто було тільки згадати подробиці сновидіння і заглянути в сонник за вірним тлумаченням.

Загальна тлумачення

Вагітність в реальному житті — це уособлення нового життя і нескінченного щастя. Бажане очікування дитини — найпрекрасніший і хвилюючий момент, який перш за все відбивається на її емоційному стані. Тому дуже такий сон — віщий.

Такий сон може означати оновлення і зміни в житті, можливо, ви знайдете спосіб реалізувати себе в якійсь новій для вас сфері. Це так само символ високого творчого потенціалу і статевої зрілості.

Сучасні сонники тлумачать цей сон як добрий і щасливий знак. Для молодої дівчини побачити таке обіцяє швидке заміжжя. Але деякі тлумачі минулих століть впевнені, що для молодої особи — це невдалий знак, після такого сну можна очікувати обману від молодої людини, пліток і обмов від оточуючих.

При такому неоднозначному думці, обов’язково потрібно враховувати емоційне забарвлення сну і вашого настрою в ньому. Якщо для вас був неприємний і, скоріше, засмутив вас, значить і від передбачення сновидіння нічого доброго не чекайте.

Для заміжньої особи це може означати фінансове благополуччя і процвітання, реалізацію планів і ідей. Якщо при цьому сниться ворушіння дитини — це, швидше за все, знак того, що вам пора подумати про спадкоємця і ставати матір’ю.

Яка очікує малюка подруга вказує на схильність до чужого впливу. Для вас дуже важлива громадська думка і авторитет батьків. Ви боїтеся жити своїм розумом.

Власна вагітність — це ваші реальні хвилювання і переживання. Такий сон передвіщає успішні пологи і швидке відновлення сил.

Вагітність для тієї, яка жодного разу не народжувала — знак того, що ваш спосіб життя і вчинки не приймають і засуджують оточуючі. Вас чекає хвиля обурення і пліток.

Очікувати хлопчика — хороший знак, цілком вірогідне зростання по кар’єрних сходах, або зміна роду діяльності.

Приснилася вагітність дівчинкою — чекайте серйозних труднощів в житті. Якщо його побачила молода дівчина, проблеми будуть дрібними, але все одно неприємними. Заміжня дівчина побачила таку картину — значить чоловік має коханку і вам змінює.

Побачити двійнят — хороший знак, це означає ваш баланс і внутрішню гармонію. Любовні перемоги, кар’єрний ріст накриють вас з головою. А якщо ви впевнені, що будуть близнюки — це символізує свободу. Ви стомлені старими зобов’язаннями, і нове знайомство сприятливо позначиться на вашому настрої.

За відомим сонникам

Зигмунда Фрейда

Чи означає це ні що інше, як її реальну вагітність в найближчому часі. Також це може означати, що дівчина не цілком задоволена стосунками зі своїм колишнім чоловіком. І в реальному житті такий сон обіцяє їй знайомство з новим шанувальником, відносини з яким будуть більш яскравими і хвилюючими.

Ванги

Для заміжньої особи це провіщає народження двійнят. Якщо це приснилося незаміжньою — це говорить про непорядність її коханого, з яким дівчина зустрічається.

Девіда Лоффа

Сновидіння — символ творчого потенціалу, або фінансового добробуту. Для дівчини, яка не прагне найближчим часом стати матір’ю, побачити вагітність означає пік сексуальної активності.

Густова Міллера

Вагітність для бідній дівчині віщує фінансовий прибуток або забезпеченого залицяльника. Дівчині, засмучений труднощами і проблемами, такий сон готує позбавлення від негараздів. Жінці — до невдоволення сімейним життям і чоловіком. А діти в такому шлюбі, можливо, будуть не обдаровані красою і інтелектом.

Якщо ви в положенні побачите цей сон — це відмінний знак, він пророкує сприятливі пологи і здорового малюка. Незайманій побачити таке сновидіння не принесе добра звістка: її можуть звинуватити в безчесті і розпусті.

Євгенія Цвєткова

Для непорочної дівчини — до обману з боку майбутнього шанувальника. Такий сон означає радість і нову закоханість. Для заміжньої жінки — до зрад чоловіка або сімейним неприємностей і негараздів.

У тематичних сонниках

  • Сонник двадцять першого століття. До змін, матеріального благополуччя. Жінці побачити вагітну дівчину — до успіху в господарстві, достатку в родині. Самою бути вагітною — до реалізації грандіозних планів, прибутку, багатства. Це також означає виникнення нових можливостей і перехід на більш високий рівень положення в суспільстві. Неповнолітньої девочке- до обману чоловіки.
  • Жіночий сонник. Значить скоро чекати потомства. Жінці в зрілому віці привиділася власна вагітність — до проблем зі здоров’ям. Молодій жінці — знак емоційного підйому, наявність сміливих планів і ідей. Тут головне не втратити час і почати втілювати задумане. Сама доля підштовхує вас до успіху. Побачила в положенні свою матір — це позитивні зміни в житті, як у кар’єрі, так і в любові. Після такого сну збільшиться можливість появи помічників, впливових покровителів, допомога з їх боку в досягненні цілей.
  • Езотеричний сонник. Хтось із близького оточення до вас прийде просити грошей в борг. Побачити дівчині свою вагітність — до сімейних турбот і збитків.
  • Український сонник. До неприємностей у подружньому житті. Бути вагітною — обмірковувати і будувати сміливі плани. Якщо дитина бажана, це пророкує швидку радісну новину в сім’ї.
Ссылка на основную публикацию