До чого сниться спізнюватися на літак?

Пересування уві сні символізує підсвідоме прагнення до змін. Спрямованість вгору — бажання досягти вершин, подолати перешкоди. До чого сниться спізнюватися на літак? Психологи стверджують, що даний образ сновидіння відображає внутрішній небажання змін, прихильність до звичних установок і укладу життя. Розглянемо докладно символізм сну.

Образ літака в сновидінні

Літак порівнюють з образами птиці і свободи. Підніматися вгору — прагнути до нових висот у своєму житті, мати високу мрію і мету. відповідно, запізнитися на свій літак — упустити шанс змінити життя, досягти мета і реалізувати мрію.

Психологи також порівнюють запізнення на авіалайнер з нереальними цілями, які поставив перед собою сновідящій, і пропонують «повернутися на землю». Мрії про неможливе погано відбиваються на психіці в цілому, витрачаючи нервову енергію в порожнечу. Зніміть рожеві окуляри і подивіться на світ тверезо і критично — ставте досяжні цілі. Якщо ви не відрізняєтеся активністю і спритністю, сни з запізненням можуть вказувати на дане якість характеру — його потрібно змінити.

Тепер розглянемо значення побаченого згідно причин запізнення:

 • підвели годинник;
 • непередбачені обставини;
 • перешкоди сторонніх;
 • навмисне запізнення.

Запізнитися через обставини, що склалися і бути поставленим перед фактом — ви допустили прорахунки в організації своєї справи, не врахували важливі моменти. Розвал справи — наслідок допущених помилок з вашого боку. Зараз потрібно чекати змін, нічого не роблячи, -ситуація виправиться в потрібну сторону згодом.

Навмисно тягнути час, щоб запізнитися на свій рейс — ваша психіка перевантажена переживаннями і емоційний струс. Зараз не час приймати відповідальні рішення, ви потребуєте сну. Відкладіть намічену справу до слушного часу і візьміть відпустку.

Спізнюватися на рейс через відставання годин — конкуренти виявляться спритнішими і перехоплять вашу ідею нальоту. Намагайтеся не афішувати свої наміри, не діліться інформацією та будьте завжди напоготові. Чоловіків дане сновидіння може попереджати про неполадки з потенцією.

якщо ви звіряли час по баштовому годиннику і запізнилися на рейс, попереду чекає зміна звичного укладу життя. Щось несподіване увірветься у ваше життя і внесе кардинальні зміни.

Сюжети в сновидінні

 • Які ще можуть наснитися сюжети в вашому сновидінні? бачити запізнення на рейс через власну нерозторопність — ви часто втрачаєте можливості через лінь або повільності.
 • спізнюватися через втручання іншої людини — ви витрачаєте час на вирішення проблем інших людей і мало приділяєте уваги собі та своїй родині. Це з часом принесе сімейні проблеми.
 • Бачити, як авіалайнер злітає — ви упустили шанс змінити долю або реалізувати свою мрію. Запізнитися на літак разом з групою туристів — вам допоможуть друзі у важкий момент, не залишать наодинці з проблемами.
 • Ви спізнилися на рейс і зірвали відрядження? Цей сюжет передвіщає неприємності, які приведуть до фінансових втрат.
 • Запізнення через пробки на дорогах — ваш кар’єрний успіх приречений на невдачі. Або будуть заважати конкуренти, які обставини складуться несприятливо. Нервувати в пробці на дорозі — отримати догану від начальства за неефективну роботу.
 • Плакати через запізнення на рейс — до неприємного періоду в житті, який належить пережити. Якщо уві сні запізнення доставило радість, в реальному житті людина витягне корисний урок зі сформованих невдало обставин.
 • Запізнитися на літак, який в дорозі розбивається — сприятливий знак. Сновидець в реальному житті уникне біди, вийде з води сухим. Однак наступного разу будьте розумніше, щоб не накликати на себе неприємності.
 • Влаштувати скандал через запізнення на рейс — належить конфлікт з близькими в реальному житті. Це можуть бути сварки з ріднею, друзями або чоловіком. Будьте морально готові до даної події і постарайтеся не розпалювати конфлікт.
 • Ви встигли добігти до трапа літака і потрапили в салон в самий останній момент? У реальному житті вам вдасться виправити помилки завчасно і запобігти неприємностям.
 • Ви згадали, що забули важливі документи, повернулися за ними і запізнилися на рейс? У реальному житті ваша помилка або поганий вчинок будуть зафіксовані документально. Це може бути помста колеги по роботі або заздрість суперників.
 • Спізнитися на рейс через втрати власного багажу — вам доведеться пережити череду невдач, які обернуться фінансовими збитками.
 • якщо вас навмисно затримують і заважають встигнути на рейс — в реальному житті чекайте підступів конкурентів, які докладуть усіх зусиль для очорнення репутації. Щоб запобігти зловмисні дії ворогів, не довіряйте нікому важливу інформацію.

Якщо ваші друзі не поділяють засмучення з приводу запізнення на авіарейс, в реальності ви оточені байдужими людьми. У важкий момент ви залишитеся наодинці зі своїми проблемами, і ніхто не протягне руку допомоги. Майте це на увазі.

Порада

Якщо напередодні аваіаперелета ви побачили сон з запізненням на рейс, це знак відкласти поїздку. Підсвідомість попереджає: або політ закінчиться катастрофою, або вас чекає інший нещасний випадок. Здайте квитки на цей рейс.

Не здійснений рейс уві сні може відображати ваш страх перед прийняттям серйозного рішення. Ви тягнете час, побоюєтеся зробити крок вперед — підсвідомість визначає дане стан чином рейсу. Щоб не приймати відповідальне рішення, ви постійно знаходите причини для виправдання.

Психологи розглядають дане сновидіння як відображення емоційного напруження і психічного перенапруження. якщо ви хвилюєтеся з приводу кар’єрного росту, переживання не допоможуть просунутися ні на сходинку вище. Адекватно оцініть ситуацію, заспокойтеся і виробіть план дій. Інакше накопичився стрес може вилитися в затяжну депресію.

Ссылка на основную публикацию