До чого сниться щур по сонникам: Міллера, Нострадамуса, Фрейда

Досить часто багато з нас бачать дивні сновидіння, витлумачити які дуже важко, якщо не використовувати сонник. Практично неможливо самостійно дати точне визначення нічному сюжету, в якому присутні різні гризуни. Отже, до чого сниться щур і що очікувати в найближчому майбутньому?

Дізнаємося загальні факти

Щур уві сні — символ хворобливого етапу в житті людини, наповненого труднощами, сумом і сльозами. Таке сновидіння може бути ознакою швидких конфліктів, сварок, зради. Після побаченої картинки особливо важливо проявляти обережність при близькому спілкуванні з друзями, родичами або колегами.

Сон з щуром в головній ролі також попереджає про можливий обман компаньйона через чорної заздрості.

Є кілька варіацій того, як можна бачити щура уві сні.

 1. Якщо ви женіться за цими гризунами — це вказує на готовність господаря сну впоратися з будь-якими життєвими негараздами і подолати депресивний настрій.
 2. Цькування щурів можна інтерпретувати як успіх у вирішенні неприємних, можливо довго долають проблем. Ситуація, явно або побічно заважає жити, успішно вирішиться.
 3. Щурячий укус не віщує нічого доброго. Якщо заглянути в сонник, то пацюк зазвичай кусає того, кому наяву доведеться зіткнутися з проблемами або неприємностями. Можливо, що в оточенні цієї людини завівся зрадник чи той, хто за спиною проклинає. Знайти і довести провину цієї людини буде не так просто.

Аналізуємо тлумачення сонників

Сонники, складені різними авторами, пропонують конкретні варіації картинки. Так, психолог Менегетті, який користується великою популярністю серед сучасників, асоціює сон за участю гризуна з невдачею або з руйнуванням чогось, що має для людини велике значення.

Що говорить Міллер?

Сонник тлумачить сновидіння з щуром як знак наближення сварки або обману. Невидима загроза може йти від сусідів, колег або компаньйонів. Схопити і вбити щура, значить, перемогти всіх своїх ворогів (в житті господар сну гідно вийде з неприємної ситуації).

«Щурячий» сон також асоціюється з тим, що людина більше не зможе приховувати своє презирливе і зневажливе ставлення до ницості, підлості чи нещирість окремих людей зі свого оточення.

Звертаємося до книги Нострадамуса

Побачена щур — символ прискіпливості, загибелі надій і одночасно плодючості і удачі. Якщо у сновидіння побачений звірок викликав позитивні емоції — він повинен уважно придивитися до свого нового знайомого і не вірити першому враженню (часто буває оманливим).

Також сонник Нострадамуса висуває наступні варіанти трактувань.

 1. Сон з щуром може свідчити про присутність в близькому колі людини, який на вигляд зберігає нейтралітет, але здатний шкодити і заважати.
 2. Бачити гризуна уві сні можуть люди, які мають в колективі людини зі схожими якостями, який є певним джерелом особистої інформації для керівництва.
 3. Укус щури уві сні означає неприємності, претензії на адресу сновидіння, складності в особистому житті.
 4. Вбити щура уві сні — означає вирішити проблемні ситуації, розгадати підступні плани недоброзичливця, вивести його на «чисту воду».

Розкриваємо сенс по Фрейду

У цьому варіанті тлумачень сон з щуром розглядається як сексуальна агресивність, інтимні пригоди і схильність до мазохізму. Господар сновидіння може мати таємне потяг до групового сексу. Також в тлумаченнях, який пропонує цей сонник, щур означає страх перед близькістю для тих, хто ще не вступав у статевий зв’язок (в основному для незайманих).

Книга Фрейда також пропонує і інші пояснення для нічної картинки.

 1. Якщо звірята розбігаються — вам також потрібен короткочасний переїзд на абсолютно нове місце (в середньому на 2-3 тижні).
 2. Щур гризе річ — знак того, що сновидцу потрібно терміново змінити легковажне поводження і задуматися про найближче майбутнє.
 3. Якщо ви побачили такий сон з п’ятниці на суботу — ваші фінансові справи покращаться. Сон на неділю передрікає майбутні приємні клопоти по господарству.
 4. Гризун накидається (або кусає за ногу) — перед вами відкриються нові перспективи зростання і розвитку. Поставлені цілі будуть мати заслужений успіх.

Про що говорить сонник Ванги?

Цей сонник попереджає, що сновидіння з щуром є знаком, що наближаються тривог через великої кількості недоброзичливців. Такий сон може означати фальшивого друга, який порушить щастя сновидіння.

 1. Якщо щура уві сні бачить закоханий — це знак появи впливового суперника (суперниці).
 2. Гризун в будинку або квартирі — символ приходу неприємностей і смуги невдач.
 3. Господар сну вбиває пацюка в будинку — його мудре рішення дозволить уникнути ряду негараздів і проблем.

Коротко про сенс сну від Цвєткова

В сонник езотерика Цвєткова щур віщує сльози, розлад або розчарування. І чим більше тварин довелося побачити уві сні, тим масштабніше буде життєва негаразди. Якщо уві сні ви бачите людей з щурячими хвостами — це одна з ознак швидкої хвороби.

Отже, ознайомившись з різними варіантами трактувань «щурячого» сну і порівнявши їх між собою, можна зробити загальний висновок. Ці гризуни уві сні — символ чогось неприємного, з чим доведеться найближчим часом зіткнутися і боротися. Але заздалегідь знаючи про ймовірність настання такої ситуації, можна зустріти її у всеозброєнні.

Ссылка на основную публикацию