До чого сниться сарана по відомим сонникам Міллера, Нострадамуса

Щоб зрозуміти значення сну, потрібно для початку розібратися, які почуття у вас викликає предмет сновидіння. В даному випадку, швидше за все, мова йде про неприязні і відразі. До чого сниться сарана? Ця комаха — символ загрози, втрати стабільності, говорить про грубе втручання ззовні, яке може перешкодити вашому житті. Дійсно, в давнину такі шкідники були серйозною небезпекою, вони могли знищити цілий урожай і залишити народ без їжі. Сонники не залишають без уваги ці обставини.

Навіть і зараз сарана може являти собою загрозу для сільського господарства. Тому для роз’яснення значення сну слід звертатися до загального значення символу. Найчастіше мова може йти про якесь впливовому, але небезпечному для вас людину, яка може стати вашим недоброзичливцем. Також є небезпека, що у вашому житті досить раптово відбудуться несприятливі для вас події (втрата грошей, необхідність значних витрат, складні ситуації на роботі).

Думка древніх сонників

З точки зору Езопа, який жив багато століть тому, сновидіння, в якому фігурує сарана, говорить про грубе втручання у ваше життя. Полчища комах-шкідників говорять про небезпеку, а також можуть попереджати про те, що ваше життя в значній мірі залежить від неприємних вам особистостей. Сон, в якому ви вбиваєте неприємне комаха, оповідає вам про те, що в реальності у вас є рішучість, щоб постояти за себе, відстояти свої права.

Французький сонник попереджає вас про те, що хтось із вашого оточення, швидше за все родич, в найближчому майбутньому може зробити небезпечний вчинок, який поставить під загрозу безпеку всієї родини. Сонник Таро вважає, що сарана віщує неврожай. У сучасному світі це може означати фінансові проблеми, криза, невдачі в фінансовій сфері. Ви ризикуєте втратити весь свій статок.

З точки зору східного сонника, сарана — це військо. Такий сон говорить про можливість війни. У давнину таке пророцтво було цілком реальним, але в наш час ми можемо розглядати передбачення як застереження конфлікту, сварки, серйозного розладу з цілою групою людей (можливо, на роботі).

Точка зору сучасних сонників

Сучасні автори вважають, що сон про комаху-шкідника говорить про втрату коштів. Ви ведете ваші справи нерозумно, багато витрачаєте даремно, вам слід звернути увагу на витрату фінансів і не допускати боргів. Якщо таке сновидіння бачить бізнесмен, то воно може попереджати про збитковість початого справи. Співробітника великої компанії такий сон може попереджати про причіпок начальства, підступи заздрісних конкурентів-колег.

У кращому випадку сновидіння попереджає вас про безглуздість ваших придбань, нерозумному способі управляти фінансами.

Інші автори вважають, що тут мова може йти про безпліддя. Вам слід відвідати лікаря і перевірити своє здоров’я, особливо якщо ви плануєте народити дитину. Також є думка, що сон може говорити про нестриманості самого сновидіння: ви не тільки занадто багато витрачаєте, а й не можете збалансувати ваш раціон. Постарайтеся їсти поменше, зверніть увагу на здорову їжу. Інша точка зору — висока ймовірність інфекційного захворювання, особливо це вірно в період епідемій, в кінці зими. Убита сарана говорить про те, що вас чекає фінансовий надходження.

Згідно Зигмунда Фрейда, неприємне комаха сниться в тому випадку, якщо ви повністю не задоволені своїм сексуальним життям.

сонник Міллера

На думку Міллера, шкідливе комаха, швидше за все, говорить про порожні турботах. Ваші старання не принесуть ніякої користі, ви тільки витратите даремно час. Зверніть увагу на інші справи, змініть сферу діяльності, радить сновидіння.

Якщо ви розчавили комаха, значить, незабаром відчуєте прилив сил, можливо одужання після довгої хвороби або періоду поганого самопочуття.

сонник Нострадамуса

Провісник Нострадамус відрізнявся глобальним підходом до будь-якої проблеми, в тому числі і до символів сновидіння. Він вважав, що сарана говорить про серйозне неврожай, який може стати причиною голоду в країні. Навряд чи сьогодні нам загрожує така небезпека, скоріше, ми можемо припустити ймовірність фінансової кризи.

Ссылка на основную публикацию