До чого сниться самогубство по сонникам Ванги і Міллера

Самогубство — це добровільний спосіб позбавлення себе життя, який вибирають, як правило, дуже пригнічені і розчаровані світом люди. Але підсвідомість може спроектувати даний образ навіть самому життєрадісного людині на цій планеті. До чого сниться самогубство? У цьому допоможе розібратися сонник.

Сонник: самогубство — основне тлумачення образу

Навіть у цього, вельми лякає, способу є чимало позитивних трактувань. Перед тим, як просити допомоги у сонників, необхідно згадати всі деталі сновидіння.

батьки

  • Даний образ — Ваше підсвідоме переживання за життя і здоров’я батьків. Може варто відвідати своїх рідних? Але якщо в нічних мареннях наклав на себе руки хтось із батьків, тоді наяву вони проживуть ще довге і щасливе життя, їх здоров’ю ніщо не загрожує. Також це може передбачати довгоочікувану подорож з приємною компанією;
  • Коли даний образ бачить підліток, значить батьки позбавлять його від зайвої опіки та піклування. Для початківця відкривача світу відкриється величезне поле для саморозвитку і реалізації себе, як особистості;
  • Якщо один з подружжя побачив таку смерть своєї матері, тоді над шлюбом нависла величезна загроза його розпаду. Варто більше часу приділяти своїй другій половинці, бути більш поступливим, а також намагатися вирішувати всі проблеми разом. В такому випадку шлюбні узи ще можна буде врятувати;
  • Наклав на себе руки батько — до життєвих труднощів, які вирішувати доведеться самому. Друзі та близькі звичайно можуть прийти на допомогу, але їх допомога виявиться марною, а може навіть і затягнути процес. Також даний образ — символ обману. Можливо, Ви дізнаєтеся про зраду чоловіка, або хтось із Ваших друзів почне будувати підступи за Вашою спиною.

самогубство одного

Бачити самогубство уві сні близького друга — Вам належить зробити складний вибір. Від цього рішення залежатиме Ваша подальша доля. Не завжди це може позитивна зміна. Але сонники стверджують, що будь-які перешкоди сновидец не зустрів на новому шляху, він з ними легко впорається.

Ваша друга половинка наклала на себе руки в Ваших сновидіння

У найближчому майбутньому відкриється жахлива таємниця про зраду Вашого улюбленого людини. Залежить від Вас: пробачити його чи ні. Який би вибір Ви не зробили, в майбутньому Ви будете неймовірно щасливі.

Бачити самогубство родича

  • Старший брат або сестра — Ваші вороги будуть змушені визнати поразку. З цього часу Вас більше ніхто не буде збивати і тривожити на життєвому шляху;
  • Молодший брат або сестра. Даний образ — це Ваше підсвідоме бажання позбутися від дитячих спогадів, шкідливих звичок або якихось рис характеру.

Кров на тілі жертви

Кров на тілі самогубці — попереджувальний знак. Будьте гранично обережні, в реальному житті є висока ймовірність отримати серйозну рану з кровотечею. Не виключено, що цю травму може завдати Вам хтось із сторонніх.

Незнайома людина

Сонники вважають, що смерть сторонньої людини уві сні приносить тільки розчарування сновидцу в реальному житті. А самогубство — це дуже сильний і негативний образ. Наяву ж сплячому доведеться зустрітися з серйозними ворогами, які можуть дуже сильно зіпсувати життя і репутацію сновидцу. Також Ви можете стати свідком якоїсь події, можливо, за участю Ваших рідних.

Спробувати убити себе

Даний образ знаменує сновидцу біди і неприємності, які відбудуться з вини самого сплячого. Варто бути більш уважним і відповідальним на роботі. Також не потрібно підписуватися на заходи з малознайомими людьми і вкладати кошти в сумнівні фінансові проекти.

Спроба врятувати когось від самогубства

Наяву ж Ви зважитеся на відчайдушний крок, який може дуже сильно вплинути на Вашу майбутнє життя. Не варто брати на свої плечі занадто багато роботи і зобов’язань. Якщо на людину була кров, значить хтось будує підступи за Вашою спиною і розпускає чутки.

З іншого боку, даний образ — ознака того, що Ваша родина дуже міцна. При будь-яких обставинах, Ви завжди можете покластися на своїх близьких, вони Вам обов’язково допоможуть.

спосіб самогубства

  • Уві сні побачити смерть через порізаних вен. У реальному житті Ви витрачаєте дуже багато часу і сил на сторонні справи, які абсолютно не приносять користь і задоволення. Також варто переглянути свої грошові витрати. Необдумані покупки можуть привести до скрутного фінансового становища в родині;
  • Отруєння — сновидец рухається абсолютно неправильним життєвим шляхом. Якщо не змінити сферу діяльності або хоча б план дій, тоді про свої мрії можна забути;
  • Самогубство через повішення — сплячого в реальному житті не вистачає самовпевненості;
  • Якщо уві сні побачити самогубство пострілом з вогнепальної зброї, тоді наяву сновидіння чекає зрада близьких людей. Також це символ того, що на роботі Ви робите багато помилок, тому у Вас не виходить піднятися по кар’єрних сходах. Надалі, необхідно бути більш уважним при виконанні своїх обов’язків.

Тлумачення сновидінь по авторитетним сонникам

Трактування образу по снотолкователю Міллера

Якщо уві сні Ви намагаєтеся покінчити життя самогубством, тоді в реальному житті існує ймовірність, що в кар’єрі у Вас буде повний провал. Це станеться через те, що Ви почнете халатно ставиться до своїх обов’язків, цим самим зробите гірше тільки собі. Також даний знак служить попередженням, що незабаром можуть початися проблеми зі здоров’ям. Варто подбати не тільки про своє здоров’я, але і про здоров’я своїх близьких.

Тлумачення сновидінь за сонником Ванги

Наснилося Ваше вбивство — до довгого і щасливого життя. Також це знак очищення, тепер на Вашому серці більше важкого тягаря. Варто перегорнути сторінку свого життя і почати писати нову історію.

Ссылка на основную публикацию