До чого сниться рушницю по сонникам Зими, Фрейда, Медеї

Для кого-то рушницю асоціюється з полюванням, качками або зайцями, і якщо вже присниться на початку осені, значить, сезон біганини по лісі відкритий. Але що, якщо рушниця наснилося далекому від полювання людині, або взагалі працює в офісі жінці? До чого сниться така зброя, що говорить сонник?

Загальна тлумачення вашого збройового сну

 • Найбільш загальним тлумаченням подібного сну вважається попередження: скоро доля кине вам серйозний виклик. Що це буде за випробування? Підкажуть люди, які з’явилися в ваш сон, а також ваші дії.
 • Деякі тлумачі кажуть: бачити рушницю — до серйозної сварки або навіть горю.
 • Найгіршим сном вважається той, в якому рушниця була в руках чужу людину. Тлумачі кажуть: бачення попереджає, що вам хтось бажає зла. Якщо ж ця людина ще й наводив на вас дуло, будьте обережні: злісні плани вашого ворога можуть матеріалізуватися.

Що ви робили з рушницею уві сні?

 • Купити мисливську рушницю: змусити своє життя бути такою, як хочеться вам. Якщо вас турбує хаос в справах, після цього сну справи нарешті прийдуть в порядок.
 • Продавати зброю: в цьому сні ваша доля хоче застерегти вас від дуже великої помилки, яку ви ось-ось зробите.
 • Прийняти рушницю в дар: скоро у вашій родині трапиться щось хороше. Може, це буде весілля, галасливий ювілей, велика покупка … Загалом, подія принесе вам багато радості.
 • Ви самі дарували цю зброю: вас запросять на свято, де ви не будете сидіти біля стінки. Можливо, ви допоможете з його організацією, а може, візьмете на себе роль тамади.
 • Наводили його на кого-то? Атакувати ворога в своєму сновидінні: агресію ви скидаєте, лаючись з людьми. Задумайтесь, чи заслуговують ваші близькі такого звернення?
 • Ви стріляли в себе? Ви готові відповісти за всі свої помилки.
 • Загинути від рушниці: скоро у вас почнеться переоцінка цінностей, внаслідок якої ви станете новою особистістю.

Зброя, яку не вистрілила

 • До чого сниться рушницю, яке безцільно висить на стіні або лежить зламаним? Сон говорить: ви знецінюєте себе, а тим часом, закладені в вас таланти могли б голосно вас проявити.
 • Воно було дуже брудним або іржавим, і ви намагалися повернути йому гарний вигляд, вичистити його: ви зрозуміли, що ваше життя — це кому відкладених «на завтра» справ. Пора закочувати рукава і почати «розчищати» своє життя. Можливо, вам загрожує ремонт будинку.

Сон зі стріляниною

 • Стріляли ви, причому дуже вдало: на полюванні наповал валили качок або лосів, в тирі вибивали 12 балів … Такий сон передвіщає успіх, і в першу чергу — матеріальний.
 • Стріляв якийсь інший мисливець. Хто саме? Сон означає, що прибуток отримає ваш близька людина, але так, що і ви в накладі не залишитеся. Якщо уві сні ви бачили конкретну людину — родича, знайомого, значить, саме він може незабаром вас «озолотити».
 • Заряджати патронами рушниця уві сні, слухаючи при цьому стрілянину інших мисливців: до важливих новин. Причому вести будуть дуже хороші.
 • Ви бачили поле бою, на якому лежали солдати, які тримають в мертвих руках рушниці? Сон супроводжувався кров’ю? Він означає: вас гризе сумління, може бути, за самолюбне ставлення до близької людини.

Думка авторитетних авторів — тлумачів

А тепер пропонуємо вам ознайомитися з думкою психоаналітика зі світовим ім’ям, аналітиків, які вивчають передбачення народів Майя (Дмитро, Надія Зима), а також відомої чаклунки.

Сонник Зигмунда Фрейда

 1. Цей сонник рушницю бачить в якості фаллического символу, з усіма наслідками, що випливають.
 2. Уві сні ви заряджали рушницю набоями: в реальному житті ви передчуваєте майбутній інтимний контакт.
 3. Доглядати за зброєю, захоплюватися його зовнішнім виглядом значить: для того, щоб отримати сексуальне задоволення, вам не завжди потрібен партнер. Ви можете впоратися і власними силами.
 4. Мати збройовий шафа, заповнений різнокаліберними рушницями: насправді це проекція ваших сексуальних відносин, а саме — приватна колекція любовних перемог.
 5. Уві сні ви довго вибирали рушницю: навколо вас багато хлопців (дівчат), які щиро цікавляться вами, але серед них ви шукаєте не просто коханця, а й вірного друга, з яким ви хотіли б прожити життя.
 6. Рушниця, яке не може вистрілити (заіржавіла, зламалося): ви не можете задовольнити свою другу половинку. Тобто, сон говорить або про сексуальні «проколи», або про фригідності (імпотенції) сновидіння. Це ж тлумачення має і осічка при стрільбі уві сні.
 7. Жіночі сновидіння. Ви стріляли в якусь даму: сон говорить про вашу «рожевої» нахили. У вас стріляли: скоро у вас буде секс.
 8. Чоловічі сновидіння. Стріляти в жінку, яку ви знаєте в реальному житті: ви хотіли б укласти її в ліжко. У вас стріляв якийсь чоловік: до вас може «підкотити» хлопець нетрадиційної орієнтації.

Сонник Надії та Дмитра Зими

 1. Якщо рушниця була мисливська, ваша підсвідомість попереджає: щоб домогтися бажаного, в потрібний момент вам доведеться «включити» силу волі і характер.
 2. Побачити цю зброю в руках незнайомця: серед ваших друзів, колег або навіть родичів є людина «собі на умі». Все, чого він чекає, щоб повирішувати особисті справи — це зручний момент.
 3. На вас наводили дуло рушниці: вас можуть обдурити, або ж вас використовують проти вашої волі. Причому це буде людина, від якого ви будете чекати подібного вчинку в останню чергу.

Сонник чаклунки Медеї

 1. Рушниця — це прихований гнів людини, якій воно приснилося. Друге тлумачення: прихована небезпека. Часто ця зброя сниться перед зіткненням з якоюсь людиною.
 2. Ви чули постріл, або ж стрілянину: готуйтеся, скоро до вас прийде несподівана звістка.
 3. Ви стріляли: вам загрожує сварка. Втім, затяжний вона не стане — незабаром ви з цією людиною благополучно помиріться.
 4. Ви чистили, а може збирали (розбирали) це зброя: вам належить навести порядок в ваших справах. Серед них є першочергові — позначте їх для себе і вирішите в першу чергу.
Ссылка на основную публикацию