До чого сниться русалка по сонникам і тлумаченням основних значень

Русалка в європейській традиції — наполовину риба, наполовину жінка з прекрасним голосом, обличчям, розкішним волоссям і самими звабливими манерами. У Росії русалки мають нормальне статура, без риб’ячого хвоста і можуть виходити на берег, сидіти на гілках дерев, заманюючи перехожих співом, жартами і обіцянкою сексуальних утіх.

Русалка уві сні — звабливий символ небезпеки, фатальну пристрасть, коли ви розумієте, що нічого доброго з розваги не вийде, але все одно хочете спробувати щастя. Розглянемо, до чого сниться русалка по сонникам.

Основні значення

  • Бачити уві сні русалку означає піддатися сильному спокусі, можливо, чуттєвого спокусі. Є ризик забути все, що вам було дорого і полинути за мрією. На жаль, щастя буде болючим і недовгим. Буде потрібно багато зусиль, щоб відновити колишнє благополуччя хоча б частково. Не піддавайтеся спокусою, знайдіть собі більш безпечне розвага, поїдьте в подорож.
  • Русалка, яка плескає водою — дурні, але нешкідливі плітки, на які не варто звертати уваги.
  • Спіймати русалку на вудку або в рибальську мережу — ви загралися в відносини і впевнені в своїй привабливості, вважаєте, що в будь-який момент можете стати розсудливим і завести нудну сімейне життя, чому буде радий будь-який представник протилежної статі. Але поки вам хочеться гратися і розважатися. У якийсь момент це може стати проблемою, оскільки на ваше щире почуття і прихильність дадуть скороминущої симпатією без найменших намірів вибудовувати серйозні відносини. Проблема буде полягати в тому, що у вас відсутній відповідний досвід.
  • Якщо русалка уві сні не проявляє себе, як спокусниця, ви можете поспостерігати за нею. Такий сон означає рідкісну удачу.
  • Якщо уві сні ви стали русалкою — можливо, в реальності ви ведете себе легковажно і не зважаєте на бажаннями інших людей, але при цьому вас засмучує, якщо шанувальники не готові віддати за вас все життя без залишку на першу вимогу. Вам це здається егоїстичним і огидним.
  • Значна частина сновидінь з русалками пов’язана з психотропними речовинами. Хитка Русалчин посмішка прекрасної оголеної дівчини солодко і привабливий вабить до погибелі, обіцяючи немислиме блаженство. Образ русалки уві сні особливо характерний для поетичний богеми початку минулого століття, щільно сидять на метамфетамін, кокаїн і морфії. Безсоромне веселощі, оргії без жодних обмежень і заборон, різкі перепади настрою — від піднесених пристрастей до скаженої злоби, туги, епідемії самогубств, русалочьи танці і діонісійські ночі міцно пов’язані з образами прекрасних підводних дев з нещасливою долею. У сучасних реаліях подібні джерела натхнення неможливі по самим об’єктивних причин.

тлумачення авторитетів

  • Сонник Фрейда трактує сни, в яких оголені русалки сидять на каменях і манять вас, як знак крайнього розпусти. Схоже, ви не пропускаєте жодної спідниці, вам здається, що будь-яка жінка — бажаний видобуток і всі вони жадають спілкування з вами. Ви навчилися ловити найменші знаки симпатії і роздувати пристрасть. Насправді метушливі пошуки і романи не принесуть вам щастя. Фрейд стверджує, що людина, яка могла б стати для вас ідеальною парою, знаходиться в вашому найближчому оточенні.
  • Сонник Медеї бачить русалку, як знак пішла або недоступну любов, романтичних ілюзій. Проходження за ілюзіями призведе до жорстоких розчарувань при зіткненні з реальністю.
  • Жіночий сонник говорить, що русалка уві сні — щаслива суперниця, яка веде вашу любов заради забави і егоїстичних міркувань. Сонник рекомендує готуватися до бою за любов, але навряд чи ви зумієте запропонувати в довгострокових відносинах такий же асортимент турбот і ласк, як фатальна спокусниця в короткочасних. Якщо жінці приснився тритон — чоловік русалка в скандинавських традиціях, то варто серйозно побоюватися бездоганно щирою пристрасті прекрасного юнака. Якщо ви повірите його чудесним очам — ризикуєте зруйнувати своє життя. Цілком можливо, молода людина насправді не надто цікавиться жінками і емоційно холодний.

висновок

Русалка уві сні — знак згубною пристрасті або привабливою приємною загибелі. Подібні ідеї зустрічають гарячий відгук у романтичних душах. Можливо, вам здається безглуздою і нудною буденність, і хотілося б наповнити своє життя виром живих емоцій, пристрастей, насолод.

Ссылка на основную публикацию