До чого сниться птиця в руках по сонникам і основним тлумаченням сновидіння

Птах в руках в ідіомах більшості народів зазвичай вважається дрібною пташечка, синичкою або горобцем, істотою по корисності і поживності чимось середнім між горошиною і маковим зернятком. Але уві сні буває по-різному. Не всі прислів’я та приказки враховують можливий розмір птиці.

Птах в руках може бути бійцівським півнем, звичайної куркою, гусаком, лебедем, казкової жар-птицею чи ловчим соколом. Загальний зміст залишається тим самим — птах в руках уві сні відображає те, що ви точно маєте, ніж дорожите, що отримали завдяки великій удачі і вважаєте за краще не випускати з рук. Дізнаємося, до чого сниться птиця в руках по провідним сонникам.

загальні значення

 • Основне значення птахів в цілому в тканини сновидінь, це мрії, бажання. Тримати птицю в руках, доторкатися до неї, гладити, годувати — торкатися до своєї мрії, розташовувати здійсненими бажаннями. З цієї причини, птиця в руках означає виконання мрії, удачу. Єдиного загального значення здійснення мрії не існує, адже хтось мріє про сім’ю та дітей, хтось про відв’язному відпустці на Ібіці, хтось хоче завести свою власну успішну справу. По тому, яку птицю вас довелось бачити в руках уві сні, ви можете самі почасти розібратися у власних бажаннях. Іноді це буває корисно. Але якщо ви гладите пташку, довірливо сидить у вашій долоні, а потім несподівано звертаєте їй шию це показує вашу власну непослідовність, готовність відмовитися від своєї мрії, жорстокість, в першу чергу — по відношенню до себе. Вам варто почекати з побудовою сім’ї і особливо з народженням дітей. Якщо ви власного щастя готові згорнути шию, то що говорити про інших? Чи не прирікайте себе на нещасливий шлюб.
 • Казкова жар-птиця в руках зазвичай виявляється яскравою обманкою. Ви прагнули до мрії, йшли до неї, долаючи перешкоди і видали милуючись яскравим світлом оперення красуні, але отримавши в руки, зазвичай переконуєтесь, що ганялися за мороком, голограмою або майстерно виконаною іграшкою.
 • Поштовий голуб в руках — до отримання важливої ??звістки. Цілком ймовірно, звістка представляє для вас особливу значимість. Якщо уві сні ви не випускаєте птицю з рук — новина краще зберегти в таємниці.
 • Морська птиця, чайка, баклан — гіркі вести здалеку. Друге значення морських птахів — далекі перельоти, повна свобода, робота, пов’язана з морем і авіацією.
 • Перелітні птахи в сезон — запрошення до подорожі. Навіть якщо ви не можете дозволити собі зганяти в Малібу, постарайтеся вибратися хоча б в передмістя або в найближче місто. Вибирайте місця незнайомі, в яких ви ще не були.
 • Колібрі, маленька яскрава птах — до дорогого подарунку.
 • Папуга — вам пощастить знайти цікавих співрозмовників і, можливо, попутників. Чи не клацайте дзьобом і не дуже вірте байкам, які труять нові приятелі. Якщо ви здастеся добродушним лопухом — вас безсумнівно обдурять.
 • Синиця — ви міцно продешевили і сильно засмучені, мрієте переграти ситуацію. На жаль, переграти не можна, задовольняйтеся тим, що є на даний момент.
 • Домашня птиця в руках найчастіше означає, що ваші думки зосереджені на сім’ї і домашньому затишку. Ви зовсім не проти колосального стану, але надасте перевагу розбагатіти, торгуючи свининою, випікаючи хліб або продаючи килимки. Не заважайте собі робити те, що ви любите.
 • Якщо птах уві сні намагається вам нашкодити, клюнути — це не до добра. Зате птах, яка нагадила вам прямо в долоню, судить серйозний успіх в плані фінансів.
 • Якщо птах не відмовляється від частування і з задоволенням харчується — це один з найкращих знаків удачі. Годувати птахів уві сні завжди означає наживати собі щастя.
 • Тримати в руках пташенят — ваша самовпевненість може обійтися дуже дорого і накликати неприємності на оточуючих і близьких — відразу і на вас — згодом.
 • Яйця в руках — дурість, поспішність. Тлумачення засноване на тому, що для перенесення яєць зручніше користуватися тарою, кошиком, пакетом. Переносити тендітні округлі предмети в руках вкрай незручно і ризиковано.
 • Тримати в руках пінгвіна — у вас відмінне почуття гумору. Якщо ви при цьому шанобливо розмовляєте з пінгвіном — велика ймовірність, що ви багато часу проводите в компанії шанувальників Лінуса Торвальда.
 • Вигадана або безглузда птах, страус, пелікан, фламінго — ви потрапили в дивну ситуацію, але відчуваєте деяке задоволення від незвичайних обставин, подібно Алісі в країні чудес.

< h2>Тлумачення авторитетних сонників

 • Англійська сонник запевняє, що бачити птаха, який сама села до вас на руку, на палець — до величезної удачі. Горобці, синиці, дрібні пташки — до фінансового успіху. Соколи, кречети, ловчі птахи — до ратних подвигів, кар’єрному росту. Якщо птах переглядається з вами і не проти спілкування це до допомоги друга, зав’язування хороших дружніх стосунків на ґрунті взаємної симпатії і цікавості.
 • Сонник Міллера вважає, що гладити птицю це до великої удачі. Зате вбити приснився птицю — до серйозних і широкомасштабним лих — голод, ураган, буйство стихій.
 • Сонник Фрейда розглядає людину, яка підкидає птаха з рук вгору, як позбавлення від турбот і старих зобов’язань. Випускати птахів — звільнятися. Ловити дику птицю і садити в клітку — шукати нові думки, віяння, намагатися облаштуватися з максимальною зручністю.

висновок

Більшість птахів уві сні мають позитивні значення. Дбайливо тримати птицю в руках — виключно позитивний знак. Мати живу мрію, що має практичне застосування, що тішить вас в реальному житті — рідкісне щастя. Не пропустіть його. Птах в руках на якийсь час стане вашим талісманом і забезпечить продовження везіння, низку удач. Єдине, що може зіпсувати світлу смугу — це хвастощі, довгий балакучий язик, приманюють заздрісників або невиправдана жорстокість. Бережіть і ретельно охороняйте своє щастя.

Ссылка на основную публикацию