До чого сниться порно по сонникам, основним значенням і тлумаченням

Порно — один з найдавніших видів таємного мистецтва, з певним флером сакральної загадковості, розкоші в стародавні часи, і з нальотом забороненого і навіть брудного мистецтва — з поширенням християнства і ряду інших патріархальних монотеїстичних релігій. Зрозуміти, до чого сниться порно нескладно.

Зазвичай порно уві сні означає сильне сексуальне бажання, таємні пристрасті, прагнення до певного вишуканості. В образотворчому і сучасному мистецтві кіноіндустрії порно спеціалізується на зображенні плотської пристрасті на межі дозволеного сучасної моралі, а часом і за межею. Розберемося, що значить порно уві сні по сонникам.

Чим відрізняється секс і порно уві сні

Для початку уточнимо, ніж порно уві сні відрізняється від звичайного сексу або романтичних хвилюючих чуттєвих сновидінь. Різниця є, і вона суттєва. Секс уві сні — в самі берете участь в процесі сексуального спілкування, але відсутня головна дійова особа, характерне для порно — оператор з кінокамерою. Порно уві сні неодмінно включає в себе антураж знімального майданчика і працівників кіноіндустрії — режисерів, гримерів, освітлювачі, навіть якщо вони залишаються за кадром.

Секс в порно повністю налаштований на камеру. Актори беруть складні для виконання але ефектні пози, виконують дії, не завжди приносять задоволення в реальності, але необхідні для побудови мізансцени або реалізації творчого задуму режисера. Наприклад, в реальності важко припустити секс на стадіоні між группіз і цілим сектором уболівальників, до якого із задоволенням підключаються і гравці команди.

У порно розвиток такого сюжету можуть порахувати цікавим, хоча і складним для правильного відображення на екрані. Груповий секс — будь ласка, анальний — з задоволенням, в будинок прийшов водопровідник або ви потрапили в лікарню, заглянули в студентський кампус — це привід негайно зайнятися веселим і бадьорим сексом. Згвалтування в порноіндустрії — не злочин, а цікавий і хвилюючий сюжет.

Що значить порно уві сні

Бачити порно уві сні — значить бути присутнім в ролі спостерігача, глядача, або персонажа знімальної групи. Сюжети в порно розбурхують кров, хвилюють уяву, але повністю знеособлюють процес, прибираючи духовну складову. Бачити уві сні порно означає прагнення до тварини сексу, без розвитку відносин, відповідальності, ніжності, душевного трепету.

Захоплення порно і прагнення до таких відносин показує закритість, боязнь реальних відносин, проблеми спілкування. Можна думати, що в порнофільмах демонструють якусь особливу техніку і прикидатися, що це своєрідний навчальний посібник по тому, як доставити іншій людині максимальне задоволення. На жаль, це не так. Робота на камеру, створення захоплюючої видовищною картинки рідко має відношення до реальної чуттєвості.

Значення порно уві сні:

  • втеча від відносин;
  • проблеми спілкування;
  • загальна закритість і емоційна холодність;
  • страх власної чуттєвості;
  • можливо, демонстративне і епатажну поведінку — при спробі реалізувати в реальному житті сюжети порно;
  • технічне, механічне ставлення до сексу;
  • проблеми відповідальності.

При частому перегляді порно поступово розвивається залежність, яка виражається в поступове відмирання реальної чуттєвості, звичайний секс не викликає інтересу, здається прісним, нудним, відсутній емоційний контакт, емпатія. Перегляд порно розвиває емоційну замкнутість. Індустрія працює на глядача і не вимагає реальної емоційної реакції, взаємодії.

У реальному житті відбувається перенесення такого самого ставлення на партнерку або партнера — до них висуваються високі вимоги, але зі свого боку глядач порно намагається зайняти відсторонену позицію спостерігача без емоційного залучення. Створити відносини таким чином неможливо. Залишається тільки дивитися уві сні порно і задовольнятися суспільством великого екрану.

тлумачення авторитетів

  • Сонник Фрейда рекомендує не приймати близько до серця табуйовані і травмуючі сюжети, які можуть виникнути в порно уві сні. Не намагайтеся відтворити порно в реальності. Ви ж не намагаєтеся стрибати з даху на дах після перегляду «Людини — павука»? Сприймайте сюжети з кіно, як звичайні трюкові сцени з професійними каскадерами. Сни, інспіровані переглядом порнофільмів, не мають відношення до реального життя.
  • Жіночий сонник трактує сцени групового сексу уві сні, як швидке і несподівана звістка. Анальний статевий акт уві сні — обман, брехня, неприємності. Якщо вам сниться участь в зйомках порнофільму — ви мрієте про славу всяку ціну.
  • Циганський сонник трактує розслаблене спостереження за людьми, які займаються сексом, як знак швидкого успіху.

висновок

Бачити порно уві сні — симптом можливу залежність і проблеми відносин. Перегляд порно не сприяє зав’язування відносин, оскільки реальне спілкування не передбачається, не існує обміну емоціями в реальності.

Під час перегляду непристойних фільмів, багато хто займається самозадоволенням, подумки приєднуючись до процесу на екрані. В результаті складається звичка сприймати секс, як спілкування, але як взаємну мастурбацію.

Сам факт перегляду сексуальних сцен свідчить про високу потребу в спілкуванні. Люди, добровільно вибирають самотність, не дивляться порно. Якщо у вас є бажання вирішити цю дилему і розібратися в своїх реальних бажаннях, знайти повноцінне і емоційне спілкування, краще звернутися до хорошим психологам або піти на курси ораторського майстерності, в школу спілкування, в театральний клуб.

Ссылка на основную публикацию