До чого сниться покійна мама по сонникам і тлумаченням значень

Покійна мама уві сні з’являється з кількох випадках. Основне значення покійної матері — бажання ради, допомоги та підтримки. Друге значення — почуття провини, неоплаченого боргу перед батьками.

У другому значенні мати в образі небіжчиці може з’явитися уві сні, навіть якщо в реальності відрізняється відмінним здоров’ям і найближчі десятиліття вмирати не збирається, в роду є довгожителі і так далі. Бажання допомогти батькам вступає в протиріччя зі здоровим дитячим егоїзмом і народжує сум’яття почуттів. Розберемо, що означає покійна мама уві сні по сонникам.

Основні значення

 • Бачити покійних рідних уві сні, особливо маму — хороший знак, що означає міцний зв’язок поколінь, схвалення. Якщо ви були не цілком упевнені в своїх силах, ваші сумніви розвіються. Вас чекає удача, спокійне везіння, сором наклепників і заздрісників. Бачити такий сон — благословення. Ваше починання правильне, ідеї хороші, що не тушуйтесь, дійте.
 • Найчастіший сон — покійна мати займається побутовими справами і зовсім не пам’ятає, що вона померла. Такий сон означає, що ви сумуєте і сумуєте по спорідненій душі. Щоб вгамувати тугу, досить зробити кілька добрих справ. Посадіть дерево, забагатієте лавку у дворі, повісьте годівницю для птахів і наповнюйте її кормом. Годувати птахів — заспокоює душу. Деяким більше подобається годувати коропів коі. Заведіть акваріум або кімнатну рослину, за яким потрібно доглядати.
 • Якщо ви уві сні — дитина, сон означає, що ви маєте потребу в раді і душа ваша чиста. Не приймайте рад з боку. Можливо, це знак, що вам пора переосмислити своє життя самостійно і прийняти важливі рішення.
 • Якщо покійна мама кличе вас за собою, говорить двозначні речі, які можна трактувати, як знаки швидкої смерті — не варто вірити. З вами говорить ваш власний страх.
 • Якщо ви просто відчуваєте присутність покійної мами — це значить, що ви не звиклися з самотністю. Не поспішайте заповнити порожнечу ким попало, хоча кандидатів в «найближчі люди» буде досить.
 • Якщо ви бачили покійну маму, але при цьому точно знаєте, що вона жива, не повідомляйте їй про ваші страхи і видіннях. Просто зателефонуйте або відвідайте її, поговоріть про цікаві їй речі. Це потрібно, щоб вгамувати ваше власне занепокоєння.

авторитетні тлумачення

 • Жіночий сонник запевняє, що покійна мама неодмінно скаже уві сні найголовніші слова, які ви повинні запам’ятати, і які дороговказною зіркою Осія все ваше життя. Варто зауважити, що детально згадати сон вдається далеко не завжди, тим більше зі словами. Більш того, багатозначні і важливі слова в структурі сну можуть виявитися поной нісенітницею в реальності. Але через це повір’я і необхідності неодмінно згадати, почуття провини у людини спалахує з новою силою, самооцінка падає, ймовірність успіху катастрофічно знижується. А все тому, що не зміг людина запам’ятати слів покійної мами в своєму сні і навіть не впевнений, що слова були.
 • Для правильної розшифровки сну слід запам’ятати наступне:
 • Покійна мама уві сні завжди бажає вам добра, навіть якщо лається або скандалить.
 • Привиди уві сні не обов’язково розмовляють. Досить побачити маму уві сні, щоб зрозуміти — це хороший знак.
 • Східний сонник передбачає, що від матері ви отримаєте підтримку перед випробуваннями. Не давайте волі емоціям, намагайтеся зберегти ясний розум. Якщо не стримати емоцій, можна сильно захворіти і втратити удачу.
 • Русский сонник передбачає почуття провини. Можливо, ви щось не встигли зробити для покійної, а зараз вже пізно. Зла людина може побачити іншого покійним уві сні, якщо потай бажає його смерті. Таке іноді трапляється, якщо людина нічого не може добитися сам, і чекає спадщини або вважає майно матері своїм.

висновок

Бачити уві сні покійну маму — в якійсь мірі означає подивитися на себе з боку. Ви можете зрозуміти, як самі до себе ставитеся. Якщо мати посміхається — ви схвалюєте свої дії, подобаєтеся собі. Це найсприятливіший знак. Застереження, загрози, прокляття означають, що ви вкрай незадоволені собою.

У цьому випадку було б непогано відвідати психолога. Мати займається приборки і вам соромно за безлад — вам дійсно пора прибрати і навести порядок в домі і в житті. Покійна мама щось дає вам — подивіться, чого вам не вистачає. Покійна мама не може бажати вам зла за визначенням. Сон завжди має хороше значення.

Ссылка на основную публикацию