До чого сниться поїзд по сонникам: Міллера, Цвєткова та ін.

Завдяки потягам людям відкрилася можливість подорожувати на далекі відстані і бачити світ у всій його нескінченної красі. До чого сниться поїзд? В першу чергу, даний вид транспорту асоціюється у кожної людини з подорожами. Тому не дивно, що практично кожен сонник трактує появу поїзда уві сні, як символ прийдешніх змін або подорожей. Однак це не єдина трактування даного сновидіння.

Загальна тлумачення сну

Їхати на поїзді в сновидінні — знак змін. Цей сон говорить про правильний рух до наміченої мети, необхідно лише докласти трохи рішучості і всі Ваші мрії здійсняться.

Якщо поїзд зупинився в Вашому сновидінні, то незабаром Вас очікують труднощі на Вашому шляху. Вважається, що кількість таких зупинок в нічних мареннях прямо пропорційно майбутнім перешкодам. Монотонний рух транспорту з постійно повторюваними зупинками може попереджати Вас про майбутні проблеми в оформленні документів.

Якщо в своєму сновидінні Ви опинилися в купейному вагоні, то не за горами масштабне нову справу. Дане підприємство принесе Вам як моральне, так і матеріальне задоволення. Однак сновидіння може бути і більш буквальним. В цьому випадку можна очікувати швидких подорожей.

Вважається, що поїзд — символ руху часу. Чим швидше рухається транспорт, тим швидше Ви досягнете бажаної мети у своєму житті. Однак якщо потяг зійшов з рейок — це сигнал початку чорної смуги в Вашому житті.

Якщо Ви зустрічали потяг уві сні — чекайте прибутку. Матеріальні блага можуть прийти до Вас у вигляді вигідної угоди або ж якогось цікавого пропозиції з хорошою винагородою.

Сновидіння, де Ви очікуєте на пероні прибувають близьких людей — прекрасний знак. Особливо це стосується тих людей, від яких Ви давно чекаєте якихось звісток. В даному випадку незабаром Ви зустрінетеся з людьми, про яких думаєте або ж отримаєте від них звісточку. Якщо ж ви навпаки когось проводжали на пероні — незабаром Вас чекає розставання з друзями або близькими.

До чого сниться поїзд, за яким Ви бігли? Наяву щось важливе вислизає з Ваших рук. Якщо в сновидінні ви встигли сісти в склад до його відправлення, то у Вашому житті все складеться і вийде. Якщо ж Ви все-таки спізнилися на поїзд, то незабаром Вас чекають неприємності з колегами або начальством. Тому варто бути напоготові і уважно ставитися до всіх пропозицій, навіть якщо вони здаються Вам не зовсім перспективними.

Поїздка в поїзді в нічних мареннях говорить про спокійному і правильно обраному шляху в житті. Якщо Ви страждаєте якимись захворюваннями зараз, то незабаром хвороби відпустять, і Ви підете на якнайшвидшу поправку. Однак сон може передвіщати і про непродуманих вчинках. Необхідно більш ретельно підходити до своїх справ і не давати обіцянки, які свідомо нездійсненні.

Бачити аварія потягу — привід для занепокоєння. Зійшов з рейок потяг, як правило, передрікає майбутній провал у Ваших справах. Незабаром Ваші надії і плани зруйнуються. Необхідно усвідомлювати всі свої рішення і вчинки в житті. Можливо, сон намагається попередити Вас про якусь небезпеку заняття якою-небудь справою. В цьому випадку Вам краще відмовитися від діяльності, пов’язаної з будь-яким ризиком.

Різне тлумачення сновидіння приймають і від виду поїзда:

 • пасажирський поїзд — до великих змін в житті Вас чекають непередбачені, проте знаменні і приємні події;
 • вантажний потяг — символ того, що Ви взяли на себе занадто багато зобов’язань. Можливо, варто переглянути свої погляди на життя і взяти якусь перепочинок;
 • товарний поїзд — до значного прибутку і змін життя на краще;
 • швидкий поїзд — до здійснення Ваших найбажаніших надій і сподівань.

Тлумачення різних сонників

За сонником Міллера

В даному сонник є кілька трактувань сновидінь з поїздом:

 • їхати в поїзді — до теперішнього подорожі в майбутньому;
 • відчувати заколисування в поїзді — до труднощів в поїздці, хоча вона і запам’ятається надовго;
 • тихохідний локомотив — до хвилювань через майбутнього багатообіцяючого справи;
 • товарний поїзд — до сприятливих змін у Вашому житті;
 • їхати в поїзді на верхній полиці — до неприємних попутників. Також дане сновидіння може говорити Вам про солідні витратах в майбутньому;
 • виходити на перон з поїзда — до приємних вістей в найближчому майбутньому;
 • навмисно потрапити під склад — сигнал про вашу безмежну готовність принести будь-яку жертву заради іншої людини.

За сонником Фрейда

Сонник Фрейда інтерпретує поява поїзда в наших нічних мріях наступним чином:

 • проводжати поглядом поїзд — до швидкої зміні партнера;
 • переходити з вагона в вагон в поїзді — до кількох скороминущим захопленням в реальності, які приведуть Вас до Вашої другої половинки.

За сонником Цвєткова

Сонник Цветкова так пояснює появу поїздів в сновидіннях:

 • зустрічати поїзд — до ділових пропозицій в майбутньому;
 • перебувати всередині поїзда — до важливого запрошення наяву;
 • товарний поїзд — сигнал того, що Ви дуже сильно втомилися. Необхідно взяти перепочинок на відпочинок, провести відпустку або вихідні поза стінами будинку;
 • безкоштовно подорожувати залізницею — до запрошення на ділову вечерю і обговоренню робочих питань. Слід серйозно поставитися до цього сновидіння, оскільки від нього залежить майбутній зліт або падіння у Вашій кар’єрі.

За сонником Хассе

В даному сонник побачені поїзда в нічних мареннях тлумачаться таким чином:

 • бачити уві сні потяг — до швидких змін у житті;
 • рухомий потяг — символ того, що Вашим планам і прагненням судилося збутися;
 • їде товарний поїзд — до отримання довгоочікуваної прибутку від торгівлі або іншої сфери діяльності, яка близька з продажами;
 • поїзд, що зійшов з рейок — до початку чорної смуги в Вашому житті.

За сонником Лоффа

Відомий психолог пропонує такі тлумачення сновидінь з поїздами:

 • поїзд — провісник життєвих змін. Можливо, незабаром Вас чекає подорож або далека поїздка;
 • бачити поїзд на залізничній станції або вокзалі — до необхідності зробити дуже важливий життєвий вибір;
 • бачити себе їдуть в поїзді — до добрих змін в особистому житті. Якщо уві сні ви були не одні, а з попутником, то незабаром Вас чекає прекрасний роман або тривала любовний зв’язок.
Ссылка на основную публикацию