До чого сниться поцілунок з дівчиною по сонникам Міллера, Цвєткова, Фрейда,

Що може бути приємніше жіночої любові і ласки, яка виражається через теплий погляд, ніжні руки і м’які дотику губ. Не дивно, якщо після пережитих за день емоцій привидиться поцілунок з дівчиною уві сні. До чого сниться такий сюжет, з’ясуємо в популярних сонниках.

Найщиріша форма визнання і лестощів

Різноманітна символіка поцілунку. Спочатку це було показом своєї життєвої сили через силу видиху. Пізніше — стало уособленням схиляння перед кимось. Крім особистого значення, поцілунок був знаком духовного союзу, вірності, благословення.

Для одних поцілунок висловлює покірність, довіру, прихильність. Для інших — це символ того, що скріпляє договору, поваги.

У будь-якому випадку поцілунок з дівчиною в основному знаменує приємні і чудові моменти життя.

У тлумаченні таких снів для чоловіків і жінок є відмінності, які пов’язані з усіма обставинами і нюансами сну.

Іноді тільки поцілунком можна змусити жінку мовчати

Незаміжньою кокетці побачити свого хлопця з вашою подругою — сон натякає вам на те, що підозри в зраді небезпідставні. Шанувальник користується вашою довірливістю і наївністю, головне вчасно одуматися і не довести справу до весілля.

Побачили чоловіка молодим в обіймах суперниці — наяву відчуваєте тугу за молодим і безтурботним років. Можливо, одноманітний сімейний побут і звичні домашні справи зробили вас нудною і непривабливою для чоловіка. Внесіть родзинку, поміняйте щось у зовнішності або придумайте нові спільні захоплення, хобі. Чоловік подивиться на вас іншими очима.

Зустрілися жаркими поцілунками з колишнім уві сні — ваші почуття не відпускають і швидше за все згасла любов нахлине з новою силою.

Наснилася закохана пара, яка надається пестощів у вас на очах — чекайте тугу і смуток від почуття самотності в найближчі дні. Щоб депресія не затягнулася, намагайтеся частіше бути на людях і більше спілкуватися.

Знамениті зірки Голлівуду цілуються в вашому сні — це скоріше натяк, що в вас накопичилося багато заздрості, образи і злості на кого-то. Ви весь час намагаєтеся себе з кимось порівнювати і здаватися не гірше ваших успішних друзів. Але це всього лише маска і спірні висновки. Проблема в вас і ваших сумнівних цінностях.

Бізнес-леді привиділася молода мама в оточенні гарячого шанувальника — хороший привід запланувати прибуткові фінансові операції і приступити до реалізації перспективних проектів. Успішний період для відкриття в собі нових талантів і можливостей. Ваш прихований потенціал проявиться по максимуму, і ви сміливо доведіть партнерам, на що здатні.

Незнайомка намагається поцілувати вас уві сні — готуйтеся до спокуси зробити щось дуже аморальне, що буде засуджуватися сторонніми людьми. Вам набридла нудна і передбачувана життя. Здається, що зробивши розпусний і аморальний вчинок, ви внесете в ваш розпорядок трішки сумбурності і веселощів. Тут головне не зайти надто далеко, щоб не шкодувати про те, що трапилося.

Бути чоловіком добре вже тому, що не потрібно цілувати триденну щетину

Милує з колишньої — ваша смуга застою і невдачі затягнулася через туги за минулим перемогам. Пора будувати плани і мріяти про майбутні подвиги. Вас до кінця не відпустили старі почуття і здається, що ще все можна повернути. Але це не так, ця ситуація вас тільки гальмує. Не намагайтеся увійти в одну річку двічі.

Що готує поцілунок з чарівною дівчиною, якщо:

  • вона красуня — остерігайтеся значних витрат і непередбачених витрат;
  • юна — належить чогось дуже здивуватися, але це буде приємно;
  • сільська — чекайте поповнення в сімействі;
  • танцююча — до дружної і теплій обстановці в сім’ї;
  • з нездоровим кольором обличчя і дуже худу — готуйтеся до того, що у вашій родині хтось захворіє.

Чи займаєтеся любов’ю з тією, яка давно на тому світі — сон попереджає про насуваються проблеми зі здоров’ям. Якщо щось турбує, слід негайно звернутися до лікаря і пройти обстеження.

Віримо лише поцілунків з перших вуст. авторський сонник

Зигмунд Фрейд

Якщо ви пристрасно і жадібно уві сні цілуєте дівчину — це говорить про вашу домінантності над слабкою статтю. Ваш характер і звички самця-переможця допомагають вам у досягненні нового сексуального досвіду. Коли молода особа сама намагається вас поцілувати — наяву ви занадто інфантильні і не звикли за кимось доглядати і кого-то домагатися. Проявляйте більше активності, залишаючи за собою провідну роль, і побачите, наскільки життя стане яскравішим, заграє новими фарбами.

Побачили, як хтось із друзів цілує вашу даму серця — до реальної ревнощів, з якої ви не зможете впоратися. Постарайтеся тримати себе в руках і не наробити дурниць.

Зімкнулися в жаркому поцілунки з дружиною приятеля — сон обіцяє приємні, але заборонені задоволення, можливо, після цього вас будуть засуджувати і звинувачувати в розпусті.

Густов Міллер

Привиділося, як у сутінках торкаєтеся губ коханої — вам є що приховувати від неї в реальному житті. Але ваші любовні пригоди на сторону нітрохи вас не бентежать. Цей цинізм скоро може обернутися не на вашу користь. Очевидне може розкритися, і ви залишитеся на самоті.

Надати ніжностей з чарівною міс в світлі яскравого сонця — хороший знак. Випаде нагода проявити свої благородні чоловічі якості, за що отримаєте щедру винагороду.

Хтось притискає вашу кохану — готуйтеся до серйозних випробувань, від яких буде залежати її подальше ставлення до вас.

Фривольні обійми незнайомки означають легковажні вчинки в реальності. Будьте серйозніше і обачнішими, інакше не уникнути неприємностей і обмов.

Відчути губи подружжя обіцяє гармонію і процвітання сімейного життя. Ваша любов з роками тільки міцніє, а вірність стає запорукою вашого щастя.

Побачити, як цілуються діти — до примирення і налагодженню добрих і партнерських відносин з тим, з ким раніше уникали розмов і ділових контактів.

Радісна сестра вас притискає — чекайте сприятливих днів для відпочинку і задоволень.

Євген Цвєтков

Цілуєте красуню, яку перший раз бачите — чекайте випробувань для вашого самовладання і терплячості. Для одруженого чоловіка такий сон обіцяє перевірку на любов і вірність.

Якщо жінці здалося, що її чоловік з кимось милується — остерігайтеся обману і шахрайства наяву. У цей період краще уникати місць великого скупчення людей, остерігатися громадського транспорту. Велика ймовірність крадіжки або втрати речей.

Ссылка на основную публикацию