До чого сниться підмітати по сонникам Міллера, Ванги, Цвєткова

У сновидіннях ми можемо не тільки спостерігати вигадливі і дивні образи, а й здійснювати будь-які повсякденні дії. Такі сни можуть бути як відображенням того, що побутові справи пробралися глибоко в нашу підсвідомість, так і провісниками прийдешніх подій. Сонник допоможе з’ясувати, до чого сниться підмітати підлогу або килим, а також інші поверхні.

Загальна тлумачення

Для заміжньої жінки вельми сприятливим буде той сон, в якому їй довелося підмітати підлогу у власному будинку. Таке сновидіння обіцяє їй, мир, благополуччя і взаєморозуміння між членами родини. У період після такого сну, як діти, так і чоловік, а також сама сновидицей, будуть здорові та щасливі. Господиню стануть більше цінувати і поважати, адже домашній затишок — її заслуга.

Підмітати уві сні килим, старанно позбавляючи його навіть від самого дрібного сміття, — символ того, що наяву сновидець прагне змінити місце проживання, перебратися в інше житло. Дівчині такий знак віщує переїзд в квартиру до коханого найближчим часом.

Якщо спляча людина підмітає в чужому домі — це нічне бачення уособлює його надмірну концентрацію на проблемах оточуючих людей. Через це він не може налагодити власні справи, що позначається не тільки на його добробут, а й на щастя всіх членів сім’ї.

Сновидіння, в якому сновидец підмітав подвір’я, уособлює його почуття захищеності, говорить про те, що він здатний протистояти загрозам і небезпекам.

Якщо ж вам в своєму нічному баченні довелося підмітати вулицю — сон символізує можливість налагодити взаємини з оточуючими людьми, позбутися почуття провини, дозволивши всі неприємні ситуації і отримати прощення за минулі образи.

Що довелося підмітати

У видіннях можна підмітати не тільки різні поверхні, але і очищати їх від чогось певного. Трактування сновидіння буде змінюватися в залежності від того, що саме опинилося під вашим віником в сновидінні.

  • Нічне бачення, в якому спляча людина замітав пісок, віщує зустріч зі старим другом або візит несподіваних гостей. Є й інше тлумачення такого сну — відповідно до нього, сновидцу доведеться займатися справами, які не принесуть ні матеріального доходу, ні емоційного задоволення.
  • Якщо дівчина в своєму сні підмітала листя — в реальному житті у неї з’явиться дуже наполегливий залицяльник, який всіма силами буде намагатися звернути на себе увагу. Якщо їй вдалося очистити від листя всю територію — вона з легкістю зможе позбутися його нав’язливого присутності.
  • Вимітати стрижені локони — отримати можливість поглянути на ситуацію з іншого боку, що допоможе сформувати правильне уявлення про неї. Можлива зміна думки сновидіння на прямо протилежне.
  • Підмітати віником сніг — сприятливе ознаку. Воно віщує новий виток в давно згаслих відносинах.
  • Підмітати паперові купюри, розкидані на підлозі, — знак швидкого отримання прибутку. Однак якщо довелося підмітати дрібниця — варто готуватися до непередбачених розтрат або втрати фінансів.

Тлумачення за іншим деталям

Нічне бачення, в якому спляча людина змітав сміття в совок, символізує нав’язливі думки, що переслідують його наяву. Якщо ж сновидец вимітає сміття за поріг свого житла — наяву він без жалю прощається з минулим. Якщо в сновидінні ви підмітали у себе в квартирі великий мітлою — наяву вам вдасться позбутися від важкого вантажу.

Якщо в сновидінні ви підмітали підлогу віником, який раптово зламався, — варто приготуватися до того, що суперники будуть будувати вам підступи. Однак якщо ви завершили прибирання приміщення зламаним віником — вам напевно вдасться обійти підготовлені пастки стороною.

Сон, в якому сновидец підмітав свій двір мітлою, уособлює вміння переконувати оточуючих у своїй правоті і відстоювати власну думку. Якщо мітла складається з безлічі прутиків — очікується перемога в конфлікті, а якщо вона тонка і стара — доведеться витратити чимало зусиль і неабияк понервувати.

Якщо в нічному баченні ви підмітали двір або яке-небудь приміщення в компанії своїх сусідів — в реальному житті ви скоро візьмете участь в масовому заході. Якщо у вашому сні хтось постійно заважав вам робити прибирання — чекайте трудомісткою, але дохідної роботи.

Якщо сновидець в своєму сновидінні підмітав під’їзд — наяву йому варто побоюватися наклепу і пліток. Якщо ж спляча людина підмітав сходи — з інтриганами і пліткарів, отруйними його життя, вдасться успішно розправитися.

сонник Міллера

Якщо покластися на тлумачення, яке призводить цей сонник, підмітати що-небудь в своєму сновидінні — в цілому, добру ознаку. Сновидіння очікує світла життєва смуга. У цей період зростає ймовірність отримання підвищення на робочому місці або зміна місця проживання на більш сприятливий варіант.

Якщо ж дівчина, підмітати в своєму нічному баченні, втратила віник, — цей сон символізує її неорганізованість і неохайність. Така сновидицей — не найкраща господиня, але вона має всі шанси попрацювати над собою і виправити цю обставину.

сонник Ванги

Знаменита провісниця тлумачило цей символ з позитивної точки зору, пояснюючи, що він віщує просування вгору, матеріальне благополуччя і процвітання. Сновидець буде все міцніше зміцнюватися в ролі досвідченого фахівця, список його досягнень буде розширюватися.

Однак у цей же час провісниця звертала увагу на те, що того, хто побачить такий сон, можливо, не вистачає вміння слухати оточуючих, приймаючи їх думки і переконання. Це позбавляє людину душевного спокою — варто бути більш терпимим до інших людей і їх позиціях.

сонник Цветкова

Як стверджує цей сонник, підмітання в сновидінні передбачає сплячій людині швидке повернення старих боргів. Також в період після такого сновидіння може виникнути необхідність терміново заробити велику суму, в чому сновидцу допоможуть його численні зв’язки і резерви, які доведеться задіяти.

Ссылка на основную публикацию