До чого сниться падіння літака?

До чого сниться падіння літака? Якщо напередодні ви не дивилися фільм про катастрофу літака і ваші переживання не пов’язані з планованим перельотом, сновидіння може попереджати про майбутню небезпеку. Однак деталі тлумачення будуть залежати від багатьох нюансів. Розглянемо по порядку.

Загальна тлумачення в народі

Більшість сонників одностайно в думці: сон попереджає про катастрофу намічених планів. Якщо ви не намічали великих справ, крах авіалайнера може попередити про зрив вечірки або урочистих зборів.

Якщо сновидець під час аварії літака знаходився в салоні з коханою, доведеться пережити бурхливу сцену з’ясування відносин. Мир і гармонія порушаться, можливо, в відносини втрутяться сторонні люди.

Також крах літака уві сні може попередити про:

  • швидкої важкої хвороби;
  • великому ризику, пов’язаному з фінансами;
  • втрати положення в суспільстві / на роботі;
  • нещастя близького / рідну людину.

Однак якщо сон сниться після пережитих хвилювань або стресу наяву, сюжет з катастрофою може бути продовженням пережитого в сновидінні. Такий сон витлумачити по сонником неможливо.

Сон з падінням літака в воду показує майбутні хвилювання і емоційні сплески з приводу негативних подій в житті сновідящего. Вода завжди символізує емоції і говорить про психологію сприйняття події конкретною людиною.

Якщо ви побачили сон перед польотом в літаку, краще здати квиток і не випробовувати долю. Можливо, авіапереліт завершиться вдалою посадкою, але важкі думки про катастрофу залишать слід в психіці надовго.

Різні сюжети сновидіння

Якщо ви уві сні спостерігаєте, як авіалайнер терпить крах, це віщує руйнування всіх надій і сподівань на зміну життя або задуманої справи. Однак не все погано: можливо, ваші плани були мало здійсненні або принесли багато неприємностей після здійснення.

  • Що впав лайнер — символ жорстокого розчарування в чому-небудь. Це може бути розчарування в любові, в людях, в самому житті або своїх поглядах на життя. Авіакатастрофа — це катастрофа у вашому житті. Чи завжди вона обіцяє погане? Іноді без нещастя не буває і щастя. Поставтеся до всього філософськи.
  • Вистрибнути на парашуті з падаючого лайнера — ви зможете гідно вийти з ситуації, що катастрофічної ситуації, і навіть винести з неї позитивний урок на майбутнє. Сновідящій життя надасть інший шанс для реалізації своєї мрії або з’явиться нова мрія в житті, більш реальна і здійсненна.
  • Летіти на несправному літаку — припуститися помилки через помилку. Можливий догану від начальства, невдоволення колег, втрата репутації.

Тлумачення по сонникам

сонник Міллера вважає даний сюжет ознакою краху в особистій, громадській та фінансовій сфері. Якщо літак уві сні веде бізнесмен, це віщує крах бізнесу. Спочатку буде неймовірний зліт, а потім крах.

сонник Ванги тлумачить бачення краху лайнера так: біди і нещастя оминуть сновидіння стороною. Ураган пронесеться мимо, не зачепивши людини. Поганою ознакою вважається, якщо сновидець перебуває на борту падаючого літака — це віщує темну смугу в житті, турботи і біди. Однак сновидец зможе подолати негаразди і навіть з честю вийти зі складних обставин.

сонник Лоффа вважає, що у сновідящего низька самооцінка. Впевнено вести лайнер — самостійно справлятися з різними проблемами, терпіти крах — показник невпевненості в своїх силах і можливостях. Сновидець повинен подолати в собі комплекси неповноцінності, навчиться пишатися собою і своїми досягненнями.

сонник Лонго радить відкласти переліт, якщо він призначений на найближчі дні. Якщо авіаподорож не передбачається, варто бути обережним в побуті і на вулиці. Імовірність отримання травми дуже велика. Літак врізався в гору — в реальності сновидец зробить помилку через неуважність. Розбитися на літаку — початок нового життєвого етапу. Випасти з авіалайнера — до звільнення з роботи.

універсальний сонник вважає: однозначного тлумачення сон не має. Це може бути попередженням про швидкоплинність життя і натяк переглянути свої життєві цінності. Якщо ви пропалює життя в безпечності або вічному невдоволенні, слід замислитися над сенсом буття.

Також сонник попереджає про настання важкого життєвого періоду, повного випробувань і неприємностей. Дорожите життям, не розпиляйтеся по дрібницях. Можливо, пережитий страх уві сні і благотворно позначиться на реальному житті. Ви станете сміливіше і впевненіше, зможете знайти в собі дрімаючі сили для подолання перешкод.

езотеричний сонник бачить в цьому сюжеті крах надій. Якщо літак вибухнув при падінні — грядуть фінансові проблеми. Для молодої дівчини даної сновидіння пророкує розлад весільного торжества. Розбитися при польоті — дуже погана ознака. Робити вимушену посадку через несправність — до фінансових втрат.

сонник Менегетті розцінює даний сюжет як латентну схильність до суїциду. У несприятливий життєвий момент сновидец може накласти на себе руки. З іншого боку, катастрофа літака може говорити і про схильність до вбивства. Бачити сон, в якому сновидец знаходиться в салоні терпить крах лайнера — підсвідоме бажання піти з життя за допомогою іншої особи.

сучасний сонник тлумачить сюжет з катастрофою лайнера як провіщення невдач у важливих справах або проектах. Вижити після авіакатастрофи — мати великий запас життєвих сил для успішного подолання негативних подій.

Бачити крах лайнера, на якому повинні були летіти, — до удачі. Сновидець наяву уникне серйозної катастрофи. Падіння літака на воду — ви намагаєтеся врятувати свідомо провальний проект. Літак врізався в будинок — бережіть свою нерухомість. Летіти разом з померлим — відмовтеся від будь-яких запланованих поїздок.

Ссылка на основную публикацию