До чого сниться небіжчик: тлумачення по сонникам

Коли вмирає дуже близька людина, так хочеться його побачити знову. Взяти за руку, поглянути в рідні очі, поговорити. Він приходить уві сні, але чомусь мовчить. І в цей час зовсім не цікаво знати до чого сниться небіжчик. Тлумачення сну по сонникам може бути кілька, але ніхто навіть не намагається трактувати сни в перші сорок днів після смерті. Тому що це просто біль втрати.

Але чому ж до нас у сни приходять непрохані гості? Боятися цих видінь чи не варто? Однозначних відповідей на ці запитання немає. Якщо, наприклад, приснився померлий і поскаржився на те, що йому холодно або вогко, підіть на цвинтар до його могилі. Напевно вона просіла після дощів. Підправте її, і небіжчик більше не прийде у ваші сни.

Якщо померлі батько або мати просять якусь дрібну річ або кажуть, що ходити у взутті, яку їм наділи не зручно, купите те, про що йде мова і віддайте кому-небудь. Після цього поставте в церкві білу або жовту свічку за упокій. Або замовте сорокоуст, який будуть читати в храмі сорок днів, поминаючи покійного.

Часто сняться померлі до зміни погоди. Через кілька днів після сну можна очікувати дощ або сніг, в залежності від сезону року. Або ж вони віщують інші природні явища: землетруси, паводки, повені. Є взагалі оптимістичні трактування появи небіжчика в снах. Вважається, що це до довголіття і безхмарного життя.

До чого призводять наші сни

Це загальні і загальновідомі тлумачення снів. Але є сонники, які тлумачать сни про небіжчиків по-своєму і навіть трохи по-різному.

У соннику Джоу-гуна, китайського астролога і цілителя, можна знайти наступні пояснення появи небіжчика:

  • будь-яка додаткова прибуток. Це може бути і виграш в лотерею, і несподіване збільшення ренти і навіть заповіт вашої незнайомій родички;
  • до сварки навіть з незнайомою людиною, якщо у небіжчика на очах сльози;
  • якщо ж померлий здався в труні, з якого він намагається вибратися – готуйтеся до зустрічі. Вам слід чекати гостей.

Девід Лофф трохи по-іншому трактує появу небіжчика у снах. Намагається заговорити померлий – це пряма вказівка на те, що дуже скоро доведеться з’ясовувати з кимось стосунки. Готуйтеся до неприємної сварку в реальному житті.

У соннику Міллера бачити уві сні померлого батька означає невдале захід або якесь торжество. Тому слід перенести заплановане на більш пізні терміни. Якщо ж присниться мати, то слід очікувати хвороб серед найближчих родичів.

Сонник Ванги, тлумачачи сни про небіжчиків, попереджає про прийдешні неприємності, катастрофи і катаклізми в природі. Якщо сниться покійний друг, значить хоче попередити про насування неприємності.

Фрейд поява небіжчиків у снах трактує як застереження від чогось поганого. Потрібно прислухатися до слів померлого, зрозуміти про що він говорить і виконати його побажання. Як ніби це рада реального близької людини.

Чому померлі приходять у сни?

Чорний колір, небіжчики, намагаються заговорити і про щось розповісти, – це зовсім не зловісний сон пророкує страшні хвороби або навіть смерть. Але ось придивитися до деталей сну слід, тому що вони можуть зовсім по-різному трактуватися:

  • сльози, гіркота ураження можна випробувати в реальному житті, якщо у сні разом з померлим знаходиться труна;
  • сняться кілька ночей поспіль близькі родичі – попередження. Може навіть про наближення хвороби;
  • побачити небіжчика у домовині – не плануйте нічого важливого на найближчий час;
  • розмова з дуже давно померлим чоловіком – серйозне попередження про зміни в житті;
  • зустрілися у сні з померлим батьком – значить, угода якась не відбудеться;
  • не ведіться на заклик покійного піти з ним. Не беріть простягнуту руку. Це, швидше за все, до тривалої хвороби.

Наші сни – це застереження. Про хороше і погане. Треба тільки їх правильно трактувати.

Якщо вранці прокинулися, а сон пригадується такий, що впору кричати від жаху, не кажіть ні з ким, подивіться у вікно і три рази шепніть: «Куди ніч – туди й сон. Амінь». Сон поганий не збудеться.

Якщо ж наснилися дуже близькі померлі люди, то варто, мабуть, піти в найближчу церкву і поставити світлі свічки за упокій. Після цього знайдіть час сходити на цвинтар і прибрати могилу. Може, це наші покійні приходять у сни, щоб просто попросити пам’ятати і не забувати про них?

Ссылка на основную публикацию