До чого сниться молоко і основні значення по сонникам

Традиційно молоко має безпосереднє відношення до здоров’я. Богатирського здоров’я та одужання, якщо ви занедужав, до похитнувся здоров’ю, якщо ви давно не звертали уваги на свій організм.

Доведеться тимчасово переходити на молочні кашки. Молоко уві сні додасть сил. Для жінки молоко має додаткові значення хорошою вагітності, міцного здорову дитину, якому вистачить молока для повноцінного харчування в дитинстві. Одночасно молоко — це завжди нагадування про власне здоров’я. Розглядайте молоко уві сні прагматично — ви отримали знак, зверніть увагу.

Для більшості жителів Росії можливість пити свіже молоко зберігається і в зрілому віці. У цьому випадку значення зберігається — здоров’я, достаток, щастя, гармонійні відносини. Для людей з непереносимістю лактози в дорослому віці значення може бути змінено на інфантильність, мрії про дитинство, бажання безумовної любові.

Основні значення

 • Молоко уві сні — жіночий знак. Якщо сон сниться чоловікові, йому не вистачає жіночої уваги. Для жінки значення протилежно — розквіт життєвих сил.
 • Пити, насолоджуватися смаком — у вас все добре і гармонійно.
 • Бачити, як хтось п’є — заздрити.
 • Ви хочете пити, але не можете дотягнутися до ємності — можливі розчарування і поразки на любовному фронті.
 • Додавати при приготуванні страв, кип’ятити — приділяти значну увагу родині.
 • Пролити молоко, розплескати — тринькання, помилкові платежі, необов’язкові витрати, яких можна уникнути.
 • Купати дитину або чоловіка до молоці — надмірно балувати, душать турботою.
 • Википає, підгорає, тікає — бережіть сім’ю. Можливо всяке, якщо ви залишите улюблених без нагляду. Підвищена пильність з вашого боку вбереже близьких від необдуманих дурниць.
 • Грудне вигодовування — можливо, наближається поповнення в родині. Не обов’язково це буде дитина. Цуценятко або кошеня теж цілком імовірний.
 • Доїти молочне тварина, збираючи тугі струмені в більшу ємність — ви знайшли своє місце в житті і хороше джерело доходу. Якщо всупереч вашим зусиллям молока немає або його вкрай мало — міняйте роботу, відмовляйтеся допомагати «по-дружбі» за символічну плату.
 • Опинитися в цеху машинного доїння — можливо, ви великий керівник або працюєте в банківській сфері. Ви втомилися, вибирайтеся на відпочинок. Без сім’ї, без дітей, без друзів. Вибирайте відокремлений острів або гучні дискотеки, але в тому місці, де вас ніхто не дізнається.
 • Згущене молоко — незабаром ви не зможете відмовити собі в якомусь не дуже корисному, але вкрай бажаному задоволенні. Може бути, засидитеся з друзями в барі, а може, відколеться цікавіше. У будь-якому випадку, ви цього дуже хочете. Може, не варто себе мучити? Адже якщо не можна, але якщо сильно хочеться, то трішечки можна.
 • Відпирати плями від білизни та одягу — ви приховуєте зраду, реальну або уявну. Молоко уві сні може бути не тільки молоком, але і спермою. Таємні бажання ви цілком можете приховувати навіть від себе.

Кошмари з молоком

Одним з поширених кошмарів буває наступний — ви немовля, ваш рот закриває величезна груди, ви задихаєтеся і захлинається. Як варіант — поживна суміш оточує з усіх боків або виливається з відра так, що не продихнути. Такий сон потрібно сприймати максимально серйозно і негайно відправитися до кардіолога. Можливі проблеми з судинами і, відповідно, з дихальною системою. Вам не вистачає кисню. Можливо, має місце зайва вага, яке стало на заваді для нормального самопочуття. Цей кошмар знайшов відображення в казці з жабами в глечику. Варіант сну — ви розчиняється в молоці, немов шматок масла. Це хворобливі прояви і тривожні сигнали, які подає ваш організм.

До чого сниться молоко по сонникам

 • Сонники всіх кочових народів переконані, що молоко уві сні — найсприятливіший знак. Солодке молоко, свіже — на щастя і душевної чистоти, спокою і душевної рівноваги, мудрості. Гірке або зіпсоване молоко — на жаль. Заграло молоко — до складних рішень і нелегкий вибір, можливо, навіть до бійок і битв.
 • Купатися і плескатися в молоці — балуватися, вередувати, проявляти зніженість і поганий смак.
 • Подкісшее молоко з жіночого сонником означає рутину, нудьгу. Жіночий сонник попереджає — кішка або собака, лаку молоко з посуду сім’ї — до серйозних збитків. Вас постараються обдурити вмілі шахраї, які прикидатися друзями.
 • Сонник Міллера вважає, що молоко в глечику або пляшці може приснитися тільки доброму та відповідального людині. За Міллеру основне значення — доброта і великодушність.
 • Сонник Хассе передбачає можливі проблеми зі здоров’ям. Особливо це відноситься до людей, до тих, лікуванням. Молоко уві сні — знак, що пора взятися за розум і відмовитися від ряду надмірностей.
 • Циганський сонник обіцяє щастя в любові. Доїння корови або кози циганський сонник трактує як тривале залицяння за предметом зітхань.

висновок

Бачити молоко уві сні може означати інфантилізм для чоловіка, потреба піклування і материнської любові — безумовної і безмежною. Всі ми іноді хочемо повернутися в дитинство, де було тепло, м’яко і безпечно.

Пограйте з дружиною в дитинчати, нехай вона поміняє вам памперс і дасть ріжок з манною кашею. Але весь інший час чоловік несе відповідальність за себе і за свою сім’ю, тобто забезпечує той самий стан захищеності, якого вам не вистачає. Спробуйте зайняти дорослу позицію, вам сподобається.

Для жінок молоко уві сні — знак краси, радості, розквіту сил.

Ссылка на основную публикацию