До чого сниться м’ясо по сонникам Міллера, Ванги, Езопа

М’ясо, з’являючись в сновидінні, може мати безліч значень, а його поїдання — завжди серйозний і глибокий символ, значення якого сягає корінням в стародавні часи, так як люди харчувалися цим продуктом споконвіку. Щоб розгадати таємний сенс сновидіння і з’ясувати, до чого сниться м’ясо, варто тільки відкрити сонник і перевірити по ньому всі деталі приснився напередодні.

Загальна тлумачення

Значення побаченої уві сні картини багато в чому залежить від того, як був приготований поїдається в світі снів продукт.

 • Чи не добрий знак — поїдати в нічному баченні сире філе. Такий сон передвіщає трагічні звістки, переживання за близьких людей, важкий життєвий період. Можливі розлад планів, засмучення і невдачі.
 • Приснився прийом їжі з відвареним м’ясом? Для хворих людей, такий знак віщує одужання, а для здорових — зміцнення фінансової стабільності, підвищення прибутку.
 • Поїдання в сновидінні смаженого м’яса говорить про те, що сновидець часто підкоряється чужій волі, не живе власною думкою. Інша трактування обіцяє нечесні дії, гріхи.
 • Приймати в їжу м’ясо з кров’ю — символ, який свідчить про фізичному і духовному пересичення. Можливо захворювання як самого сновидіння, так і його близьких.

Один з варіантів тлумачення — трактування по жирності поїдається:

 • Пісне знежирене м’ясо обіцяє нужду і злидні, занепад
 • Жирний шматок філе передрікає сновидцу вдалу операцію

моторошні сновидіння

Такий лякаючий і відштовхуючий сон, в якому сновидцу довелося їсти людське м’ясо, на подив, не віщує нічого страшного. Ознака, що отримується в цьому випадку, сприятливий — віщує приємну подорож незабаром, світлу життєву смугу.

Інша моторошне сновидіння, в якому людина їла сам себе, обіцяє втрату майна. Для жінки таке нічне бачення — уособлення розпусного життя, яку вона веде наяву. З точки зору езотериків, харчуватися в сновидінні м’ясом представників свого виду — осягати наяву таємні знання.

Інші деталі тлумачення

М’ясо, поєдаємоє в сновидінні — не обов’язково цілісний шматок м’язи. Воно може бути приготовлено в вигляді якоїсь страви. Від того, що саме буде лежати в тарілці сновидіння, також залежить трактування нічного бачення:

 • Гуляш — незалежність, заслужена і дісталася нелегко
 • Копчене м’ясо — незначне, але приємне надходження грошей
 • Запечений в духовці шматок філе — на щастя в спілкуванні з близькими людьми
 • Бажання — до розладів шлунково-кишкового тракту
 • Шинка — зустріч з багатою ріднею
 • Бекон — низька самооцінка, невідповідність власному ідеалі
 • Делікатеси — щасливе завершення задумки, справи
 • Ковбаси — до достатку, благополуччя
 • Сосиски — на радість і веселощів
 • Сардельки — раптова подія
 • Котлети — вдалий і приречений на щастя шлюб

У реальному житті ніхто не вибирає продукти випадково — кожен віддає перевагу м’ясу певного тваринного, відштовхуючись від своєї дієти або смакових уподобань. Ті, кому довелося їсти м’ясо уві сні, при виборі тлумачення також повинні враховувати, чиє м’ясо вони їли:

 1. Приймати в їжу куряче м’ясо — добру ознаку, що передвіщає посмішку фортуни, збільшення сімейного або особистого бюджету, удачу в справах. За іншою версією такий сон віщує людині отримання подарунків.
 2. Харчуватися свининою — до млявості і нездужання, до прогресування захворювання, якщо таке є. Варто відпочити, відкоригувати свою дієту і подбати про здоров’я.
 3. Прекрасний знак і відмінне ознаку — є в сновидінні яловичину. Такий сон обіцяє наступ безмежного щастя в будь-якому життєвому плані — від романтичних відносин до роботи і бізнесу.
 4. Тривожний дзвінок — приймати в їжу м’ясо верблюда. Якщо сновидец збирається в подорож, варто побоюватися зараження екзотичним захворюванням.

сонник Міллера

У трактуванні, яку наводить цей сонник, їсти м’ясо — в цілому, не найсприятливіший символ. Якщо подібний сон побачила дівчина — в реальному житті, на шляху до поставленої мети, її очікують неочевидні, а тому несподівані труднощі і перешкоди. Якщо м’ясо, яке їй наснилося, було приготованим — її мрія здійсниться у сторонньої людини.

Сирий продукт віщує несприятливий життєвий період, складності та невдачі. Можливі переживання за рідних і близьких людей.

сонник Ванги

Погана ознака — м’ясо темно-червоного кольору. Воно віщує серйозне захворювання, важкий недуг. Сон, в якому довелося поїдати м’ясо дикого звіра, — також не найкращий знак. Він пророкує людині, який побачив таке сновидіння, невдачі, труднощі і проблеми. Можлива втрата майна або загибель близької людини.

Набагато більш позитивний символ — приймати в їжу м’ясо, незнайоме на смак. Він віщує світлу життєву смугу, позбавлення від складнощів і проблем.

Тривожний сон, в якому незнайомець пропонує сновидцу пригоститися в’яленим м’ясом — це означає, що в реальності душею сплячої людини намагаються заволодіти злі духи.

сонник Езопа

Згідно з цим сонником, приймати в їжу сирий продукт — до поганого звістці, сприйняти яке буде важко. За ним піде неприємний життєвий період, наповнений неприємностями. Не виключено, що доведеться похвилюватися за людей з найближчого оточення.

М’ясо з тонкими кісточками часто сниться до порожніх численним клопотанням, з якими доведеться впоратися, і брехні з боку користолюбного хитруна.

Ссылка на основную публикацию