До чого сниться малювати по тлумаченням основних значень і по сонникам

Малювати — важливий навик і для прояву особистісного розвитку. Це можливість візуально і гранично наочно пояснити будь-якій людині, що ви хочете, і як це бачите. На хорошому малюнку все стає зрозуміло.

Малювати в реальному житті — намагатися зробити світ зрозумілим. Звідси і піктограми і зручні мальовані значки, зрозумілі без слів. Малювати уві сні — намагатися пояснити собі цей світ або намагатися зрозуміти себе. Розглянемо, до чого сниться малювати по сонникам і як зрозуміти сновидіння, в якому ви малюєте.

Основні значення

  • Основне значення сновидіння — прагнення бути зрозумілим, висловити свої думки, привернути до них увагу. Ймовірно, в реальності вам цього сильно не вистачає і потрібно більше. Цілком можливо, ви і зараз отримуєте уваги не менше, ніж інші люди, але вам потрібно більше. Знайдіть, чим зацікавити і залучити людей, щоб забезпечити собі достатню аудиторію.
  • Зверніть увагу на те, що саме ви малюєте. У психологів є поширений тест «будинок, людина, дерево» за яким нескладно визначити, що у людини на душі, його погляди, симпатії, ставлення до життя, дому, сім’ї. Як не дивно, час від часу мозок проводить своєрідний селфтест за подібною схемою, демонструючи вам результати. Дерево — ваше ставлення до життя. Пишна крона — самореалізація. Наявність потужних коренів — підтримка сім’ї. Відповідно, хворе дерево, мертве — показує незадоволеність життям, біль. Будинок — ваші досягнення, то, ніж ви пишаєтеся. Людина — ваше ставлення до себе. Погано промальовані, схематичний образ показує нерозвинену особистість, відсутність уваги до себе.
  • Якщо ви малюєте море, пальми, природу — ви шукаєте спокою, душевного комфорту і рівноваги. Малюнки уві сні в деякій мірі заміщають вам довгоочікувану відпустку і відпочинок. Це чудово, але неодмінно постарайтеся з’їздити в красиві місця, гарненько відпочити і запастися новим матеріалом для натхнення.
  • Малювати уві сні разом з ким — ще, при цьому у вашого візаві в сновидінні малюнок виходить явно краще і цікавіше — заздрість стає серйозною проблемою в вашому житті. Швидше за все, ви вважаєте себе людиною абсолютно чужим заздрості. Насправді це не так. Ви постійно порівнюєте свої успіхи і досягнення інших людей абсолютно не в свою користь. В результаті ви цікавитеся чужими успіхами більше, ніж власними. Ви халатно і безвідповідально ставитеся до свого життя, самостійно перетворюючи її в щось незначне і нецікаве.
  • У будь-якому випадку, має сенс прикупити хороших простих олівців і спробувати почати малювати в реальності. Не зайвими будуть і курси малювання — доставте собі задоволення і радість творчості. Знайдіть час, відірвіть його від сім’ї і роботи — ваше власне особистий час, тільки для вашого хобі і ні для чого більше. Заняття в групі будуть корисніше, оскільки крім творчості ви потребуєте ще і в живому спілкуванні не на теми роботи або сім’ї.

тлумачення авторитетів

  • Сонник Цветкова вказує, що ваше хобі абсолютно несподівано почне приносити непоганий дохід. Цілком можливо, вам вдасться знайти себе і своє покликання найнеймовірнішим чином. Не обов’язково воно буде пов’язано саме з малюванням.
  • Сонник Мандрівника обіцяє цікаві новіше плани на життя, які мають непогану ймовірність здійснитися.
  • Жіночий сонник говорить, що сновидіння вказує на величезний і не розтрачений творчий потенціал, який необхідно розвивати.
  • Сонник Фрейда розглядає сновидіння, в якому вас малює художник, як сильну спрагу любові. Досить імовірно, незабаром хтось потрапить під ваше чарівність. Не поспішайте дозволити почуттям захлеснути вас повністю, постарайтеся оцінити майбутнє пригода за допомогою розуму.
  • Малювати уві сні з точки зору Фрейда означає перебувати в ілюзіях. Ви схильні прикрашати життя і приховувати непривабливе становище справ навіть від себе. Якщо ви продовжите це робити — ваше життя залишиться безрадісною і сумній, вам залишиться тільки втішатися мріями. Чому б не спробувати зробити щось в реальності?

висновок

Малювати уві сні, бачити, як вас малюють — знак творчої і яскравою натури, глибоко захованої і майже ніяк не проявляє себе. Вам не вистачає повноцінного цікавого спілкування, в якому ви могли б дійсно дізнаватися щось нове і проявити себе, не вистачає рішучості спробувати втілити свої мрії.

Дивно, адже ви вмієте працювати і не дуже боїтеся невдач. Можливо, не вистачає саме підтримки і схвалення оточуючих людей. Але ви отримаєте цю підтримку, тільки пред’явивши перші результати. Починайте діяти або тіштесь солодкими мріями.

Ссылка на основную публикацию