До чого сниться літати уві сні?

Політ асоціюється зі свободою і незалежністю. Однак незалежність і свобода не завжди бувають приємними і бажаними. Наприклад, звільнення з роботи – теж свобода і незалежність від неї. До чого сниться літати уві сні? Розглянемо тлумачення сну докладно.

Загальне значення сну

Прийнято вважати, що політ у сні символізує відхід від проблем. Але є й інше тлумачення сновидіння, пов’язане з виразом «витати в хмарах». Людина легковажно ставиться до життя і не помічає навколо себе змін. Поки ви літаєте в хмарах, конкуренти можуть зайняти ваше місце, а суперниця – завоювати серце коханої.

Впасти і розбитися – дуже нехороший знак. Однак якщо сновидінню вдалося прокинутися під час «падіння», йому вдасться впоратися з важкими проблемами і обставинами без особливих втрат.

Тлумачення буде залежати і від таких нюансів:

  • одиночний політ;
  • спільний;
  • на крилах;
  • на літаючому засобі.

Якщо побачити себе високо злетіли в небесну височінь, це може передвіщати стрімкий злет у кар’єрі. Однак пам’ятайте: важливо зуміти втримати висоту і не впасти несподівано вниз. Кар’єрне підвищення передбачає відповідальну подальшу роботу, тому після урочистості з приводу тріумфу настає період важкої праці.

Літати з людиною протилежної статі – до швидкоплинних радощів любові. На жаль, ваш роман буде короткостроковим. Сімейного людини подібне сновидіння попереджає про легковажного знайомство, яке може зруйнувати сформовані подружні стосунки. Краще не вступати в любовний зв’язок з малознайомою людиною.

Низький політ над землею говорить про приземлених цілях сновидця. Щоб досягти успіху, вам необхідно вийти за рамки загальноприйнятого і звільнитися від страху бути незрозумілим.

Літнім людям може передвіщати швидку кончину.

Польоти на транспорті

Що значить сон, в якому ви літаєте на мітлі? Символ польоту на мітлі або ступі пов’язаний з казковими сюжетами чарівництва – баба Яга, відьма. Дане сновидіння віщує відкриття у сновидця екстраординарних здібностей. Можливо, незабаром ви зможете читати думки інших.

Політ на ступі може мати двояке тлумачення: або зміна місця проживання або зміна місця роботи.

Літати на машині, велосипеді чи мотоциклі – до великого прориву у ваших починаннях. Вам вдасться реалізувати всі, що ви намітили.

Бачити політ на власних крилах – до вдалої можливості здійснити всі намічені плани в життя. Якщо сновидіння закінчилося падінням, це попереджає про виникнення складних перешкод на шляху до реалізації цілей.

Політ на повітряній кульці для молодої дівчини є хорошим знаком: ваш новий знайомий не тільки хорошим другом, але й майбутнім чоловіком.

За езотеричного соннику польоти на незвичайному транспортному засобі (пилосос, килим-літак і т. д.) символізують майбутню подорож.

Польоти на літаку, за твердженням Абетки тлумачення снів, обіцяє швидке вдале завершення проекту або якоїсь справи. Ви на вірному шляху, продовжуйте рухатися в обраному напрямку.

Тлумачення сонників

Азбука тлумачення снів розглядає дане сновидіння як духовне піднесення над матеріальним, прилив життєвих сил і енергії. Однак ширяння високо над хмарами означає відрив від реальності: сновидець буквально витає в хмарах. То ж значення має сюжет, в якому сновидець спрямовується вгору до хмар.

Східний сонник трактує ширяння в ясному чистому небі як швидке здійснення мрії. Якщо уві сні виросли чорні крила, це обіцяє швидке розчарування. На сході вважається, що польоти в сні символізують зростання: до повноліття – фізичний, після повноліття – духовний.

Імператорський сонник (Китай) розділяє значення тлумачення за статевою ознакою. Для жінок політ віщує позитивні зміни: їй вдасться позбутися гніту матеріального і здійнятися духом в небесну височінь.

Для чоловіків – це знак відриву від реальності, яка не обіцяє доброго. Чоловіка може очікувати втрата фінансів, втрата положення в суспільстві і багато інших неприємних обставин.

Ісламський сонник пропонує несподіване тлумачення падіння: сновидець отримає те, на що він впав у сновидінні. Однак це відноситься до людей з високим статусом у суспільстві. Падіння зі сні не обіцяє доброго звичайній людині: його чекає хвороба або смерть.

Ссылка на основную публикацию