До чого сниться лікарня по сонникам Лоффа, Цвєткова, Ванги

Сни про лікарнях, лікарів і медичних процедурах — це завжди попередження і заклик прислухатися до свого організму. До чого сниться лікарня? Це тривожний знак, погана ознака чи провісник добрих змін? Розгадати, що чекає попереду і які сигнали посилає всесвіт, допоможе сонник.

Дізнаємося загальні відомості про лікарняному сні

За загальним універсальним тлумаченням лікарня уві сні — це попередження про швидку реальної хвороби (мозок дає знак свідомості про те, що є проблеми зі здоров’ям). Навіть якщо людина відчуває себе добре, після такого нічного сюжету рекомендується відвідати лікаря, а краще — пройти обстеження на предмет прихованих захворювань.

Подальше тлумачення сну залежить і від інших конкретних обставин.

 1. Якщо приснилося, що ви лежите в лікарняній палаті — це знак швидкої хвороби. По суті, це пряме попередження.
 2. Коли уві сні, ви відвідуєте в клініці когось із родичів або знайомих, будьте готові до неприємних известиям.
 3. Якщо в сновидіння ви виписувати або виходите з лікарняних стін — це обіцяє вам позбавлення від якихось нагальних проблем або сприятливий вихід з неприємної ситуації.
 4. Бачити уві сні реальну лікарню, в якій ви лежали в недавньому минулому, до повернення захворювання або нових проблем зі здоров’ям.
 5. Попадання в психіатричну клініку означає душевні муки, проблеми в емоційному плані, занепокоєння.
 6. Якщо такий сон сниться людині з важкими захворюваннями, і він бачить себе в лікарняній палаті — це провісник якнайшвидшого одужання

Для довідки! Бачити на собі лікарняний одяг, говорить про те, що у вас з’явилися недоброзичливці. Будьте уважні, розповідаючи про свої плани.

Докладні трактування і пояснення

Грунтуючись на англійську сонник, лікарня уві сні віщує нещасний випадок або хвороба. А ось виписуватися з лікарні — до якнайшвидшого одужання або дозволу неприємностей.

Про що розповідає Лоффа?

Сонник Лоффа трактує окремо кожне відділення клінік.

 1. Відділення швидкої допомоги — надмірна вразливість і сильні переживання за близьких людей, у яких є серйозні проблеми зі здоров’ям.
 2. Прийом у терапевта — ознака самотності і відчуття непотрібності. Вам необхідна увага і турбота, яких ви позбавлені.
 3. Терапевтичне відділення — вірний знак залежності, сигнал про самотність і потреби в увазі навколишніх.
 4. Реанімація уві сні — це ознака проблем в особистому житті. Найімовірніше ви утримуєте партнера, який хоче від вас піти. Відпустіть його і звільніть місце для нових відносин.
 5. Якщо жінці сниться гінекологічне відділення, це попередження про те, що у неї скоро буде роман. Для незаміжньої дівчини можлива зустріч з майбутнім чоловіком, для заміжньої жінки — роман на стороні.

думка Цвєткова

За сонником Цвєткова бачити лікарню з боку предзнаменует швидке хрещення дитини. Лежати в клініці — до неприємних втрат або дурним ситуацій (проявіть розсудливість і уважність до дій). Психлікарня — до успішному вирішенню проблемної ситуації, удачі і щастя. Бачити себе лікарем — процвітання в справах, бізнесі і кар’єрі.

Звертаємося до сонником з Індії

Як стверджує індійський сонник, клініка — це знак невирішених проблем з фізичним здоров’ям, можливо спровокованих давньою дитячою травмою. Якщо вас поклали в лікарню уві сні, то в реальності хтось робить на вас сильне психологічне тиск, від якого ви підсвідомо прагнете позбутися. Лежати в палаті з безліччю ліжок — ознака самотності. Сняться лікарняні стіни в період особистих драм? Це до розлук, розлучення, втрати роботи.

Унікальна книга цілительки Євдокії

Цілителька Євдокія пророкує:

 • вийти уві сні з лікарні — до позбавлення від проблем і підступних недоброзичливців;
 • бути пацієнтом — до реальної хвороби;
 • побачити лікаря поруч з собою — до швидкого захворювання;
 • бачити лікарні з боку — до успіху і хорошого здоров’я;
 • відвідування пацієнта — до поганих вістям.

сонник Ванги

За сонником Ванги знаходження в лікарні може означати, як фізичне захворювання, так і душевні проблеми — образи, розчарування, невдоволення собою, самотність. Проходити обстеження і діагностику, навпаки, хороший знак, він віщує швидке вирішення складних питань і поліпшення самопочуття. Здавати аналізи — до порожніх непотрібним клопотам. Відвідування медпункту — труднощі в роботі, але закінчуються успіхом і визнанням.

Коротко про трактування Фрейда

Сонник Фрейда. Відомий в усьому світі австрійський психоаналітик дає своєрідна відповідь на питання: «До чого сниться клініка?». Він каже, що таке нічне бачення свідчить про сексуальної невдоволеності, психологічної скутості і нездатності розкритися до кінця.

Розглядаємо сенс інших сонників

За сонником чаклунки Медеї побачити лікарню — значить перенести швидкі переживання, турботи та піклування. Бачити уві сні себе працівником лікарні — до важких часів, розтрат. Якщо уві сні ви відвідуєте лікарню, в якій бували наяву — це провісник великих змін в житті, приплив життєвої енергії.

Давньоруський сонник дає таку розшифровку:

 • бути в лікарні, відвідувати кого-то — чекайте прохання про послугу, відмовити в якій не зможете;
 • перебувати в лікарняній палаті в якості пацієнта — до швидкої хвороби;
 • бути лікарем лікарні — чекайте, що вам доведеться займатися пристроєм чужого життя.

Як видно з тлумачень універсального сонника, лікарня в сновидінні в більшості випадків — це знак невирішеної проблеми з фізичним або душевним станом. Сновидінню потрібно шукати шляхи вирішення цієї проблеми і не запускати ситуацію на самоплив. Пам’ятайте, що кожна розшифровка сну — це лише обережність, рекомендація, чого чекати і що робити або діяти в реальному житті.

Ссылка на основную публикацию