До чого сниться лід по сонникам Міллера, Фрейда, ідіоматичні сонник

Поява льоду в сновидінні зазвичай попереджає про неприємності і втрати везіння. У той же час існують тлумачення, які трактують цей символ як припинення всіх труднощів в реальному житті. Для того щоб зрозуміти, до чого сниться лід насправді, буде потрібно всього один сонник і хороша пам’ять, в якій збереглися деталі сновидіння.

Загальна тлумачення

Перед тим, як звертатися до будь — якого сонником, розберіться, що саме з вами відбувалося уві сні, постараєтеся згадати емоції, які ви відчували, на тлі того, що відбувається уві сні тобто:

  • Ваше ставлення до подій навколо вас.
  • Чи відчували ви прилив сил або адреналіну уві сні.
  • Місце, де відбувалися події в вашому сновидінні.
  • Вид льоду (Тріснутий або товстий).
  • Що відбувалося з вами.

Якщо спляча людина в своєму сні провалюється під лід — варто приготуватися до важкої хвороби, боротьба з якою відніме багато сил і часу. Інше тлумачення такого сновидіння попереджає про можливу загрозу сновидцу або його родичам. Неприємності можуть виникнути через ризикованих дій в діловій сфері, роботі та житті. Також варто переглянути найближче оточення, звернувши особливу увагу на тих, хто входить в список друзів.

Нічне бачення, в якому людині довелося кататися на льоду — двоякий знак: з одного боку, він попереджає про можливі проблеми в особистому житті і сфері фінансів. За іншою версією, сон віщує світлу смугу в житті.

Сон, в якому сновидец ходив по слизькому льоду прогулянковим кроком, віщує подолання труднощів і вихід зі скрутного становища в реальному житті. Якщо ж вірити сонником Езопа, подолання складної ділянки дороги (в даному випадку — слизького льоду) може бути передвісником позбавлення від хвороби або заслуженого підвищення на роботі.

Сон, в якому під сновидцем тріснув лід, каже про обставини, в яких він знаходиться в даний часовий проміжок свого життя. Якщо лід уві сні зруйнувався прямо під ногами — ситуація в реальному житті дуже непроста. У разі, коли з тріскається льоду вдалося відскочити і залишитися в підсумку на суші — наяву вдасться уникнути невдач.

Нічне бачення, в якому людина без видимих ??причин виявляється в холодній воді під льодом, закликає сновидіння придивитися уважніше до близьких людей — можливо, хтось із них є джерелом проблем.

інші тлумачення

Якщо ви звичайний працівник, який проводить свій трудовий день в поле, то сон, в якому ви опинилися на льоду може передвіщати приємні несподіванки. Рік, в який сниться подібне нічне бачення, буде дуже врожайним. Хороший урожай віщує і побачений уві сні сніг. Однак саме таке тлумачення як сказано вище ближче все людям, основна трудова діяльність яких відбувається в поле.

Покрила кіркою льоду ріка обіцяє сновидцу проблеми або втома в романтичних стосунках. Щоб розібратися в характері почуттів, які долають обома партнерами, варто ненадовго взяти паузу і поспостерігати за своїми емоціями. Також варто побоюватися заздрісників, так як їх підступи можуть нашкодити благополуччю пари.

Для бізнесменів бачити лід в своєму сновидінні, що покрив всю річку, — погана прикмета, яке пророкує невдачі у фінансовій сфері. Крижані брили, що пливуть на чистій водній гладі, з’являються в сновидінні як попередження про інтриги, які плетуть зловмисні люди. Внаслідок цих інтриг настане кінець спокійного життя.

сонник Міллера

У тлумаченні, яке призводить цей сонник, лід — це символ не хороших подій в житті сновидіння, можливо, викликаних його недоброзичливцями. Для молодої дівчини це поганий знак, що попереджає про можливе викриття її любовних пригод на стороні. Плаваючі крижини — символ, який закликає задуматися про наявні заздрісників, можливо, вони затівають недобре діло. Поїдання льоду в сновидінні — пряме попередження про загрозу станом здоров’я.

Приснилися бурульки, що звисають з даху, передрікають будинок, позбавлений комфорту, втрату фінансового благополуччя, погіршення здоров’я. Пити воду з льодом — до швидкого захворювання.

ідіоматичний сонник

Сонник трактує пересування по тонкому льоду як знаходження як символ незручного становища наяву, складної, делікатній ситуації. Також лід може символізувати припинення будь-якої діяльності сновидіння, заморозку проекту, мертву крапку у справі. Замерзла вода говорить і про холодному вдачу сновидіння.

сонник Фрейда

Відомий психоаналітик трактував сновидіння, в яких фігурував лід, як символ холодності сновидіння в ліжку. Сон, в якому людина виявляється в пастці з льоду, говорить про його стереотипному, упередженому мисленні. Спосіб мислення і манеру поведінки в цьому випадку варто змінити, хоч це і не просто.

Самотня людина, що побачив лід на своїх долонях, ще тривалий час не зможе знайти кохання. Винуватцем такої ситуації є сам сновидець, так як він внутрішньо холодний і закритий, через що не може скоротити дистанцію з представником протилежної статі. Варто попрацювати над зняттям психологічних бар’єрів, так як марно чекати людину, яка закохається в замкнутого і холодного сновидіння, і захоче домогтися його, незважаючи на всі бар’єри.

Нічне бачення, в якому людині довелося звільняти з крижаної пастки свого партнера, попереджає сновидіння про можливе охолодженні почуттів закоханих.

Ссылка на основную публикацию