До чого сниться летіти на літаку?

Польоти уві сні – нерідке подія. Старі люди стверджують, якщо дитина літає уві сні або падає, значить, зростає. А до чого сниться летіти на літаку? Зазвичай тлумачі розглядають даний сюжет з позитивної сторони. Розглянемо приклади.

Загальне тлумачення польоту на літаку

Інтерпретація сновидіння буде залежати від того, яку дію проводилося під час польоту:

  • ви збираєтеся летіти на літаку;
  • ви летите в якості пасажира;
  • ви керуєте літаком;
  • ваш літак зазнає аварії;
  • ви стрибати з літака.

Якщо ви бачите гарний літак, на якому збираєтеся здійснити політ, це говорить про ваших високих ідеалах і прагненнях. Сміливо беріться за справу, у вас все вийде.

Купувати квиток на літак – хороший знак вдалих перспектив. Однак реалізація задуманого буде залежати від вашої активності. Одна справа мріяти, а інше – діяти.

Запізнитися на посадку в літак – ви втратили свій зоряний шанс. Спізнюватися на посадку, бігти до трапу літака – вас очікують труднощі на шляху реалізації бажань.

Якщо ви сіли в літак, але він, з якихось причин, не збирається злітати, значить, існують перешкоди до здійснення ваших цілей.

Якщо ви летите в якості звичайного пасажира, задумайтеся – хто управляє вашими думками і вашим життям? Не будьте занадто довірливими і не дозволяйте іншим людям керувати вами.

Якщо ви керуєте літаком, це обіцяє удачу в справах і життя. Ви – пілот своєї мрії. Рівний впевнений політ символізує удачу в перемозі, крах лайнера – розбиті мрії і прагнення.

Якщо ваш літак зазнав аварії, але ви вижили – варто задуматися про направлення свого життя. Сновидіння закликає проаналізувати всі цілі та устремління: що з них може привести вас до краху? Іноді авіакатастрофа може попереджати про непередбачувані обставини, які внесуть хаос у життя сновидця.

Вистрибувати з літака, терпить крах, – попередження не ігнорувати проблеми, які загрожують зруйнувати ваше життя.

Сновидіння під час хвороби говорить про швидке одужання. Однак якщо хворий потрапив в авіакатастрофу, підсвідомість сигналить про критичність стану здоров’я.

Тлумачення польоту по сонникам

Еротичний сонник тлумачить політ на літаку як рівність і стабільність взаємовідносин з партнером. Рекомендації: не перетворювати ложі кохання в кабіну пілота з пультом управління і не доводити один одному, хто на висоті.

Фрейд зазначає сновидіння з літаком як швидкоплинність буття. Живіть зараз, відчувайте життя зараз. Якщо літак залишає слід у небі, можливо, ваш партнер завів когось на стороні.

Сонник XXI століття тлумачить сновидіння з польотом на літаку як реалізацію намічених планів. Якщо лайнер несподівано падає, хтось зізнається у своїх почуттях до вас.

Сонник Цвєткова стверджує, що всі ваші мрії здійсняться, навіть самі нездійсненні. Бачити себе за штурвалом літака – незабаром вас очікують кардинальні зміни і зміна життєвих орієнтирів.

Сонник Медеи тлумачить літак як уособлення безстрашність, готовність до радикальних змін, реалізацію цілей або крах усіх надій. Якщо ви ведете лайнер, незабаром будете керувати відповідальним проектом або навіть фірмою. Летіти на літаку – до зміни життєвого курсу. Запізнитися до відльоту – боятися змін у житті.

Езотеричний сонник тлумачить політ як нерішучість у підході до ділових питань: вам слід бути сміливішими у прийнятті рішень. Спостереження лайнера в небі – до прийдешніх доленосних змін у житті.

Сонник Мандрівника стверджує, що дане сновидіння пророкує реалізацію довгоочікуваних планів і втілення мрії в реальність. Авіакатастрофа – до даремного очікування успішного завершення справ. Сидіти за штурвалом – домогтися неймовірного успіху і визнання, якщо при цьому лайнер не потерпить крах.

Сонник психолога Лоффа пов’язує сновидіння з психологічним портретом сновидця. Тлумачення буде залежати від того, як людина сприймає політ на літаку в реальному житті. Якщо польоти доставляють страх і побоювання, сон говорить про переживання за щось у житті. Якщо сновидець сприймає польоти романтично, значить, переживання носили романтичний характер.

Рада

Якщо сон приснився напередодні вашого авіаперельоту, не слід шукати значення в толкователях: сновидіння є продовженням ваших денних думок. Іноді сон може бути продовженням роздуми про вибір транспорту для поїздки в іншу країну: підсвідомість вибирає саме повітряне судно. Це сон-підказка.

Однак якщо сновидінню періодично сняться кошмари з катастрофою літака, і він переживає глибокі негативні емоції у зв’язку з цим сюжетом, – слід негайно відвідати психолога. Подібний стан може погіршитися і призвести до психічних розладів.

Ссылка на основную публикацию