До чого сниться купувати взуття за сонникам Міллера, Фрейда

Уві сні ми часто робимо якісь звичні, буденні дії, але в сновидінні вони мають особливе, символічне значення. Наприклад, до чого сниться купувати взуття? Сонник стверджує, що придбання нових босоніжок або черевик відбувається уві сні не просто так: ваша підсвідомість за допомогою цього способу сигналізує вам про певний стані вашої свідомості.

В цілому, покупка взуття — хороший знак. Такий сон говорить про розширення ваших можливостей, про просування до мети. Дійсно, взуття — символ руху! Крім того, тут може йти мова про приємні враження, адже будь-який шопінг має скоріше позитивний сенс. Його можна розглядати і як задоволення, і як зміцнення матеріальної забезпеченості. Але, як і для будь-якого символу з сну, тут можливі варіанти.

Хто в ролі покупця?

Якщо активна діюча особа — саме ви, і ви збираєтеся купувати взуття уві сні, то в майбутньому вас може очікувати поїздка, подорож або приємні зміни в особистому житті.

Якщо ви бачите з боку, як якийсь ваш знайомий займається придбанням пари черевиків, то це повідомляє вам про те, що в житті цієї людини, швидше за все, відбудуться зміни: він поміняє роботу або переїде в інше місце.

Для кого обновка?

Ви можете вибирати взуття не для себе. Фахівці з сновидінням пояснюють, що якщо дружині сниться, як вона вибирає черевики чоловікові, то в житті вона занадто багато бере на себе, в тому числі і чоловічі обов’язки, а також часто дає поради чоловікові, що є абсолютно зайвим. Якщо аналогічне сновидіння присвячено придбання взуття для дорослого сина, то сон попереджає: настав час дати синові самостійність, не потрібно робити за нього все його справи.

Сновидіння, в якому дружина запасається для чоловіка цілою колекцією взуття, може говорити про те, що ваша спокійне сімейне життя під загрозою — на стороні у чоловіка хтось є. Рідкісний сон, в якому незаміжня дівчина підбирає для свого улюбленого святкові чоловічі туфлі, повідомляє про швидке весілля.

Якщо ви вибираєте взуття для невідомого вам в реальності особи, сновидіння попереджає вас про нерозумних витратах і можливих фінансових і інших проблемах. Не виключено, що ваше життя, ваша репутація або фінансовий стан будуть повністю залежати від інших людей.

Інші точки зору

Існують і інші тлумачення сновидіння про придбання взуття: наприклад, в єврейському сонник вказується, що подібний сон символізує метушливу, безглузду життя. Ви не сфокусовані на головному, не прагнете до мети, а просто витрачаєте своє життя на біганину.

Багато фахівців вважають, що взуття (неважливо, красива або зношена) сниться насамперед у подорожам. У деяких джерелах зафіксовано, що подібне сновидіння попереджає про необхідність вибору. Існує також думка про те, що нове взуття — до нової дорозі, до нових можливостей. Є шанс, що ви зміните роботу, знайдете нові способи реалізувати себе. Сон говорить: пора діяти! Ви повністю готові до змін.

тлумачення Міллера

Відомий фахівець зі сновидінь вважав, що значення сну про придбання взуття сильно залежить від зовнішнього вигляду взуття і тих емоцій, які ви відчуваєте у сні. Наприклад, якщо ви із задоволенням міряєте і купуєте дуже красиву пару, то це чудовий знак — вас чекає радість, успіх, визнання. Якщо ж взуття виглядає дивно, вона вам не подобається, але ви чомусь все одно робите покупку, то це може говорити про якісь події у вашому житті, які вас не порадують — можливо, вас чекають проблеми в професійній або особистій сфері.

Якщо ви купуєте старі, зношені туфлі, то в житті вас можуть чекати серйозні неприємності.

Також має значення колір взуття, якщо ви його запам’ятали. Наприклад, світлі красиві туфельки говорять про високу самооцінку і помітному уваги з боку осіб протилежної статі.

Думка Зигмунда Фрейда

Як завжди, увагу Фрейда орієнтоване в основному на сексуальне життя. З його точки зору, взуття говорить про сексуальної енергії людини. Якщо ви раді обновці, то це говорить про те, що ви повністю задоволені вашого сімейного життя, ваші відносини з чоловіком (дружиною) на висоті. Якщо з взуттям щось не так, вона вам тисне або в чомусь не подобається, то мова тут йде про те, що секс не приносить тієї радості, про яку ви мрієте.

Ссылка на основную публикацию