До чого сниться купатися по сонником Міллера, Фрейда, Цвєткова

Плавати і плескатися в чистій і прозорій воді — це завжди море позитиву і позитивних емоцій. До чого сниться купатися, дізнаємося в популярних сонниках.

Загальна тлумачення

Вода — це жіночий символ, що втілює зародження життя, первинної матерії, всесвіту. Це джерело всього живого на землі. Купатися в чистому водоймі — значить активізувати позитивну енергію, змусити рухатися потокам достатку навколо вас.

Для жінок таке бачення обіцяє швидку вагітність. Чим більше навколо бризок від іскриться на сонці води, тим вище ймовірність стати багатодітною матір’ю. Чоловікам спокійна, дзеркальна гладь передрікає відсутність перешкод на шляху до здійснення цілей.

Опинитися в потоці бурхливої ??річки обіцяє матеріальні надходження. Всілякі блага можна очікувати у вигляді радісних подій, вигідних пропозицій і приємних сюрпризів.

Для ділових людей такий сценарій — це відображення їх характеру: гнучкість, адаптивність, швидка орієнтація в новому просторі бізнес середовища. Плисти проти течії — значить бути сильною, цілеспрямованою особистістю, яка не боїться перешкод і готова протистояти корупції, беззаконню і влади імущих.

У християнстві вода уособлює оновлення, відновлення, очищення і хрещення. Омиватися в чистій воді — значить знайти шлях до просвітління, духовному розвитку, вдосконалення і самопізнання.

Велике значення в позитивному тлумаченні має чистота джерела. Чим прозоріше струмок, тим більше шансів на успіх і самореалізацію. Каламутні і темні потоки відображають складний період життя сновидіння. Стан справ може обтяжувати різними перешкодами і труднощами.

Дівчині плескатися в гірському озері — означає нормалізацію особистому житті. Вам судилося зустріти людину, яка буде відрізнятися сталістю, прагненням піклуватися і оберігати кохану. Для тієї особи, яка вже визначилася з вибором партнера — це бачення принесе звістку про вагітність.

Чоловікам купатися в океані — наяву обіцяє великі перспективи кар’єрного росту, професійного успіху і досягнень. Робота в даному випадку буде грати для вас ключову роль. Але опинитися десь одному в нейтральних водах на великій глибині — значить доведеться розраховувати тільки на свої сили. Не чекайте підтримки з боку тих, хто давав клятви вірності і дружби. Скрутне матеріальне становище відбило до вас інтерес тих, хто звик смітити вашими грошима і веселитися за ваш рахунок.

Пірнати як риба, не боячись глибини — вказує на те, що ви відмінно орієнтуєтеся в своєму бізнесі. Ваш професіоналізм і ділові якості впливають на довіру партнерів і інвесторів. Це обіцяє великі перспективи розвитку власної справи.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Вода — це символ запліднення, зародження життя. Для жінки купатися в прозорій воді — хороший знак. Це означає зачати довгоочікуваного дитини і насолоджуватися щастям материнства.

Чоловікам плавати в пінистих великих хвилях — осягати сексуальний досвід, шляхом вступу в легковажні зв’язку без всяких зобов’язань і обіцянок. Поринути в спокійну воду красивого, тихого озера — ознака того, що ви хочете стати розсудливим. Вам захотілося сталості, теплоти домівки, любові і ніжності до однієї жінки. Можливо, у вас з’явився один статевий партнер, який здатний зайняти всі ваші думки і серце. У вас пропало бажання шукати інтимних розваг на стороні.

Одиноким людям рятувати з води персону протилежної статі — наяву прагнути до сексуального контакту з ним. Для жінок — це є відображенням її бажання завагітніти саме від цієї людини. Сновидицей докладе всіх зусиль, щоб це здійснилося.

Брести по безлюдному березі моря і бажати поринути з головою — в реальності відчувати незадоволеність від нестачі статевої активності. Бачачи привабливу особу, ви боїтеся підійти і познайомитися, відчуваючи страх бути відкинутим. Не намагайтеся спланувати результат цієї зустрічі і знайомства, віддавайтеся почуттям, емоціям і просто отримуйте задоволення від подій.

Заходити у воду в шторм, передбачаючи наслідки — значить навмисно бажати порушити баланс відносин з партнером. Щось стало вас дратувати в цю людину, ви шукайте привід створити конфліктну ситуацію і розлучитися. Не варто все ускладнювати, досить вивести людину на відверту розмову і поставити крапку у стосунках.

Чоловікові тонути в глибокому озері — означає не мати бажання заводити дітей. Сновидець намагається всіляко обмежити свої сексуальні контакти або зробити їх максимально безпечними.

Стрибок у воду з катера або човна — символізує статевий акт сновидіння. Це пояснюється тим, що на нього чекає пора романтики, натхнення і задоволення. Ви на піку своєї сексуальної активності.

Густов Міллер

Плескатися в теплій, чистій і прозорій воді — значить вступити на шлях благополуччя, достатку та родинного щастя. Чим сильніша течія води — тим активніше потоки надходження матеріальних благ.

Морські хвилі, висотою людського зросту, символізують великі зміни в майбутньому. Злякатися морської безодні — потрапити в низку подій, яка круто змінить реальність. Але страх перед змінами, внутрішній консерватизм гальмують рух вперед до радісної і безтурботного життя.

Опинитися в морській подорожі, стрибаючи в воду з великого круїзного лайнера — наяву вдасться отримати несподіваний спадок, виграти велику суму грошей або легко заробити величезний капітал.

Купатися в брудній, каламутній воді — сон попереджає про велику втрату. Швидше за все, це буде стосуватися не матеріальних благ, а взаємин і особистих уподобань.

Ванга

Купання уособлює очищення, виправдання в очах оточуючих, якщо уві сні ви насолоджувалися прохолодою і блиском чистої води. Сновидець відновить своє добре ім’я, авторитет і повагу, знявши з себе помилкові звинувачення і наклеп.

Чужі плітки і наклепи неабияк зіпсували вам нервову систему. Таке бачення пророкує вам сприятливий період відновлення, повернеться віра і любов до близьких. Підтримка родичів виявиться дуже доречною.

Пірнати, створюючи бризки — наяву звернути увагу оточуючих на свій талант і неординарність. Ви здатні на більше, ніж вам здається насправді. Не бійтеся виділитися з натовпу, довести, що ви кращий в своїй справі. Настав час удачі в будь-яких починаннях. Гарна можливість зарекомендувати себе, як надійний партнер, професіонал і працьовитий колега.

Ссылка на основную публикацию