До чого сниться ковбаса по сонникам Фрейда, Ванги, Цвєткова

Навіть самі звичні речі в сновидіннях мають власне значення, що-небудь символізують. Це відноситься і до повсякденних продуктів харчування, які з’являтимуться на столах не так вже й рідко. Відповідь на питання, до чого сниться ковбаса, на подив, не однозначний і залежить від багатьох факторів. Вибрати правильне тлумачення допоможе відновлення в пам’яті деталей сну і улюблений сонник.

Загальна тлумачення

Жінка, яка в сновидінні власноруч готувала ковбасу, наяву здатна власними зусиллями досягти бажаного. Не менш сприятливим такий сон є і для чоловіка.

Якщо ковбаса, яку сновидец готував в нічному баченні, вийшла пересоленої — в реальному житті він ризикує розплатитися за досягнення цілей перевтомою, витраченої енергією.

Якщо приготовлений продукт в нічному баченні довелося продати, при цьому самому не спробувавши його, — це ознака, що обіцяє нехороший період в житті, але сильно переживати не варто — триватиме він не довго.

є ковбасу

Мають своє значення і ті мрії, в яких цей продукт довелось є.

 • Є її одному — до здійснення бажань.
 • Є з близькою людиною — затишок, любов і тепло домашнього вогнища.
 • Поїдати ковбасу, в приготуванні якої переборщили з перцем, — наяву сновидіння дратують деякі люди в його оточенні.
 • Вживати пересолену ковбасу — страждати від нестачі уваги з боку близьких людей.
 • Зіпсований продукт, спожитий в їжу, обіцяє респіраторну інфекцію
 • Смажений продукт, з’їдений на сніданок, — заслужена вдячність від дорогих сновидцу людей
 • Бутерброд з ковбасою сниться дівчині до того, що вона полюбить відразу двох чоловіків
 • Неприємний на смак м’ясний продукт — до сумнівів в романтичних стосунках

Інші деталі тлумачення

З давніх-давен м’ясо асоціюється з успішною полюванням, а в наші дні — з достатком, застіллям. Частування кого-небудь ковбасою в сновидінні — сприятливий знак, що передвіщає успіх у фінансовій сфері, отримання прибутку, доходу.

Купівля сервелат або інших подібних копчений також сниться до отримання додаткових коштів. Однак якщо вибір продукту уві сні проводиться не по смаковим уподобанням, а по тому, на що вистачає грошей, — реалізація задуманого на даний момент не під силу сновидцу.

Один із способів трактування сновидіння — тлумачення по сорту ковбаси:

 • Варена ковбаса символізує бажання заповнити відсутність любові великою кількістю партнерів. За іншою версією, якщо даний сорт недоступний для сновидіння, його чекають незначні труднощі, а якщо сновидець може покуштувати шматочок м’ясного продукту — сюрпризи та подарунки.
 • Кров’яна ковбаса символізує компанію обов’язкового, виконавчого і віддану людину, але не здатного надихнути.
 • Копчений сорт продукту говорить про раціональне мислення, ощадливості і порядності сновидіння в реальному житті
 • Ліверний паштет віщує незвичайний випадок, скориставшись яким, сновидец може з рівними шансами як розбагатіти, так і розоритися
 • Ковбаса уві сні, що лежить в нарізці, віщує легку можливість отримати прибуток (виграш в лотерею, отримання спадщини, вдала інвестиція, подарунок).

Смажений м’ясний продукт, побачений в сновидінні, — символ, застерігає від прояву зайвої довірливості і закликає сприймати тільки перевірену інформацію. Красиво нарізаний продукт для сервірування святкового столу уособлює вміння отримувати задоволення від інтимної близькості.

Купівля ковбаси

Якщо людині довелося купувати цей продукт в магазині в своєму нічному баченні, наяву він зуміє встояти перед безліччю спокус. Ще простіше витримати випробування, якщо продукт був куплений на ринку. Тривалий час вибирати ковбасу — наяву сумніватися у виборі партнера.

 • Купити зіпсований продукт — стати жертвою провокатора
 • Купувати на свято — до довгоочікуваного візиту гостей
 • Купівля цілої палки — до інтимної близькості
 • Вкрасти — до появи потаємної таємниці, про яку можна розповісти тільки близьким людям
 • Придбати один круг цього продукту — до економії і ощадливості, що проявляється людиною в реальному житті

сонник Фрейда

Немає сумнівів в тому, що говорить цей сонник: ковбаса — фалічний символ. Свіжа палиця цього продукту, міцна і пружна, — це знак сексуальний привабливості і хорошою потенції.

Продукт, що лежить в холодильнику, уособлює холодне ставлення сновидіння до сексуального життя — вона відкладена на потім, забута. Ковбаса з закінченим терміном придатності віщує захворювання сечостатевої системи.

Недоїдки, залишки, плівка і шкірка цього продукту, попереджає людини про можливі проблеми з потенцією, сексуальною привабливістю.

сонник Ванги

Нова і свіжа ковбаса сниться до зміцнення здоров’я. Для хворих таке нічне бачення віщує швидку і легку поправку. Зворотне тлумачення має Зіпсована ковбаса — вона передрікає захворювання. Кров’яна ковбаса сниться до нових витків в сердечних справах, які незабаром підуть на лад.

сонник Цветкова

М’ясний продукт, побачений у сні, віщує невеликі, але приємні радості. Самому готувати ковбасу — очікувати благополуччя, радості й удачі. Однак щоб отримати його, доведеться докласти чимало серйозних зусиль. Пересолена ж ковбаса попереджає сновидіння про можливе емоційному перенапруженні, вигорянні, яке чекає на нього на складному шляху до досягнення мети.

Ссылка на основную публикацию