До чого сниться котяче гівно по сонникам Міллера, Лоффа, Феломена

До сих пір достеменно невідомо, як працює наша підсвідомість під час сну. Часом образи, побачені нами вночі, бувають дуже дивними, навіть безглуздими, але кожен з них, не дивлячись на це, має своє власне символічне значення. Навіть екскременти не з’являються в наших сновидіннях просто так. Щоб зрозуміти, до чого сниться котяче гівно, потрібно взяти сонник і знайти в ньому відповідне тлумачення.

Загальна тлумачення

Один із способів тлумачення сновидінь — тлумачення по локації, в якій перебував ключовий і найбільш запам’ятовується об’єкт сновидіння. І сни з екскрементами також можуть трактуватися цим способів. Згадайте, де ви виявили «подаруночок», залишений домашнім улюбленцем:

  • Якщо котяче гівно уві сні лежало прямо в тарілці сновидіння, — це вкрай добру ознаку, яке обіцяє, що потреба і бідність не будете отримувати будь йому. Фінансове благополуччя не покине його.
  • Якщо екскременти розташовуються біля домашнього порога — спляча людина, що побачив це сновидіння, отримає затримані гроші за давно виконану ним роботу.
  • Якщо домашня тварина в людському сновидінні іспражніться на ліжко сплячої людини — сон може передвіщати поява дитини.
  • Якщо в сновидінні фігурували множинні купки котячих екскрементів, розкидані по двору або саду, — цей сон передвіщає візит багатих гостей в найближчому майбутньому.
  • Котяче говно, виявлене на балконі або підвіконні, сниться до повернення сновидцу старого боргу.

Самі неприємні сни

Сновидіння, в яких спляча людина взаємодіяв з екскрементами домашньої тварини найнеприємнішим чином, також мають свій сакральний сенс і сняться зовсім не просто так.

Бачити котяче гівно у власному роті — досить цікаве ознаку: воно передрікає сновидцу значно збільшення капіталу, яке буде досягнуто завдяки його здатності переконувати і розмовляти. За іншою, більш негативною версії тлумачення такого нічного бачення, сон означає невміння сновидіння тримати язик за зубами і звичку скрізь сунутися зі своєю думкою — не важливо, просять його про це.

Сновидіння, в якому спляча людина був забруднити фекаліями і не міг від них відмитися, — це вкрай добрий знак, який обіцяє сновидцу отримання постійного доходу. Якщо ж гівно було оперативно відмито — отримання грошей буде одноразовим і скромним.

Забруднитися екскрементами і відчувати їх запах — отримати чудовий, дорогий презент. Якщо уві сні сновидец забруднив тільки руки — доля надасть йому шанс пристойно заробити в реальному житті.

Розмазувати екскременти по власному тілу — прекрасне ознаку, яке віщує людині, який побачив його, достаток і матеріальне благополуччя, відсутність потреби. Якщо говно знаходилося на голові сновидіння, і людина відчувала його запах, — цей сон передвіщає знайомство з фінансово успішним поклонником.

Тлумачення за іншим деталям

Якщо котяче гівно приснилося людині, діяльність якого пов’язана з агрономії і сільським господарством, — цей сон передвіщає йому відмінний урожай, бізнесмени ж бачать таку картину сну перед отриманням великого прибутку.

Якщо купку лайна, що лежить на підлозі, бачить закохана людина — це не самий добрий знак: він передрікає сновидцу обман і недомовки в романтичних стосунках. Людина, якій в сновидінні довелося приручати маленького кошеня до лотка, наяву може зіткнутися з невиправданими очікуваннями — будь-який проект виявиться не таким прибутковим, як здавалося.

Сон, в якому незнайома людина забруднився в котячих фекаліях, віщує людині, який побачив таку картину, складний вибір насправді. Нічне бачення, в якому сновидец спостерігав котяче гівно, але не відчував його запаху, віщує сновидцу успішний і легкий вихід із небезпечної ситуації.

Ненароком наступити на екскременти в своєму сні — до отримання несподіваною прибутку. Якщо ж в сновидінні довелося отскребать висохлий котячий кал — отримані фінанси підуть також швидко і легко, як були знайдені.

Дуже важливо відмовлятися від укладення сумнівних угод і участі в авантюрах, якщо не так давно вам снився сон, в якому ви бачили котяче гівно і гребували його. Тримайтеся осторонь, навіть якщо угода здається безпрограшної.

сонник Міллера

Згідно з тією трактуванні, яку надає цей сонник, котяче гівно, на подив, — не найгірший знак. Ті, хто в нічному баченні спостерігав за випорожненням кішки в реальному часі, зможуть збити пристойний стан, не докладаючи до цього зайвих зусиль.

Також котяче гівно, приснилося людині, може символізувати красномовство сновидіння в реальному житті, його вміння схиляти людей на свою сторону, нав’язувати їм свою точку зору і волю.

Якщо людина в своєму сновидінні побачив котячі екскременти, що лежать в купі гною, — його чекає приємний сюрприз. Подарунок буде хоч і приємним, але не дорогим, а якщо це будуть гроші — сума буде невеликою, але позитивних емоцій від цього не зменшиться.

сонник Лоффа

Згідно з цим сонником, котяче гівно не обов’язково означає конкретне отримання грошей. Воно також може уособлювати свідоме чи підсвідоме прагнення сновидіння до багатства. Сновидець часто думає про те, як і де йому заробити побільше грошей, і через це йому сниться котяче гівно, без будь-яких сакральних значень і пророкувань.

Сон, в якому людина усвідомлює, що десь неподалік від нього знаходяться котячі фекалії, але не може побачити їх, уособлює стурбованість сновидіння втручанням в його справи сторонніх людей в реальному житті.

сонник Феломена

Згідно з ним, котяче гівно — несприятливий символ. Він уособлює або ту ситуацію, яка склалася на даний момент, або віщує наступ неприємної ситуації. Сон також може означати випробовуваний в реальному житті негатив.

Також сновидіння з фекаліями може бути уособленням внутрішнього світу сновидіння, тому, побачивши такий сон, варто гарненько покопатися в собі.

Ссылка на основную публикацию