До чого сниться кошеня тлумачення по сонникам Нострадамуса, Міллера, Лоффа

У реальному житті кошенята викликають у багатьох тільки позитивні емоції. Однак кошеня, якого ви бачите уві сні, може бути передвісником неприємностей і проблем. Значення сну залежить від багатьох чинників: колір кошеня, як він себе проявляє уві сні. Щоб зрозуміти, до чого сниться кошеня, слід вивчити значення сну з різних джерел.

Тлумачення бачити кошеня уві сні

За загальним значенням, сни за участю кошенят обіцяють низку неприємностей, зрада з боку близьких людей. Чим більше кошенят, побачених уві сні, тим серйозніші проблеми очікують сновидіння.

Якщо сновидець бачить себе господарем кошенят, то це означає зраду з боку тих людей, які на протязі багатьох років не давали приводу в собі засумніватися.

Кошенята, які кусаються або дряпаються уві сні, віщують неприємні події, які можуть сильно подіяти на ваш емоційний стан.

Значення сну залежить і від кольору побаченого кошеня. Чим забарвлення темніше, тим серйозніші неприємності вас чекають в найближчому майбутньому. Рудий кошеня уві сні говорить про проблеми на любовному фронті, чорно — біле забарвлення — зміна чорної і білої смуги в житті протягом тривалого часу. Однак білий кошеня уві сні може принести радість чи приємні сюрпризи.

Гладити кошеня уві сні — будете обмануті в надії, якщо ви цього не робите, то неприємності обійдуть вас стороною.

Сниться кошеня, значення за різними сонникам

сонник Ванги

Сон, в якому жінка бачить пухнастого білого кошеняти, означає небезпеку потрапити в пастку, розставлену для неї недоброзичливцями. Але вона зможе уникнути неприємностей, якщо скористається здоровим глуздом і розсудливістю.

Побачити уві сні кошенят обіцяє низку дрібних неприємностей, які будуть переслідувати вас. Але, якщо вбити кошеня уві сні, то проблеми в реальному житті успішно вирішаться.

Худі і брудні кошенята уві сні застерігають від можливості бути обманутою з — за надмірну довірливість і невміння розбиратися в людях.

Змії, що вбивають кошенят уві сні, символізують невдалі підступи ваших ворогів.

англійська сонник

Грати уві сні з кошеням, який вас дряпає і кусає, означає, що коханий (або кохана) виявиться злісним, дріб’язковим і недоброзичливим людиною. Зв’язати надалі з ним свою долю принесе нещастя і невдачі.

сонник Майя

Значення сну залежить від кольору кошеня. Якщо кошеня темних забарвлень, то можливо вас скоро часу запросять на відпочинок в санаторій або пансіонат. Білий кошеня уві сні означає майбутній вибір між кар’єрою і життєвими принципами.

Сонник Зигмунда Фрейда

Кошеня уві сні за сонником Фрейда говорить про сильну чутливості і збудливості сновидіння. Якщо уві сні ви пестите кошеня, то наяву бажаєте бачити в якості сексуального партнера молодої людини. Кошеня сам вас пестить — в житті ви сексуально привабливі для протилежної статі.

сонник Нострадамуса

Поява кошеня уві сні говорить про затишок в домі, успіхи в справах. Але в той же час може означати злі сили, силу відьми. Той, хто йде уві сні смугасте кошеня, предзнаменует поява в вашому житті мудрої людини.

Передбачення Нострадамуса: «Бачити уві сні, як до палацу принесли кошик, в якій були маленькі кошенята, означає появу сильного правителя протягом 10 років. Період його правління запам’ятається панування демократії і незалежності. »

сонник Езопа

Якщо уві сні побачити кішку з кошенятами, то такий сон означає можливі проблеми в стосунках з вашими дітьми. Слід приділити особливу увагу дітям, щоб уникнути неприємностей. Кошеня уві сні сховався за дерево або застрибнув на дах, тікаючи від собаки, означає наяву повторення небезпечної ситуації, яку ви одного разу вже подолали.

сонник Лоффа

За Лоффа, поява кошеня уві сні, може говорити про ваше бажання вивчати окультні науки, чаклунські практики. З давніх пір кішок наділяли магічними здібностями і розвиненою інтуїцією. Побачивши кішку або кошеня уві сні, дотримуйтесь своїй інтуїції наяву.

великий сонник

Кошеня уві сні, що сидить у вас на руках, обіцяє нові надії і радості.

любовний сонник

Жінці білий пухнастий кошеня уві сні обіцяє неприємності. Можливо вона стане жертвою обману з боку коханої людини і потрапить в пастку. Закоханим сон за участю кошеня віщує сварки і сварки.

Інші тлумачення до чого сниться кошеня

  • Отримати уві сні кошеня в подарунок. З волі обставин хто — то з близького оточення стане причиною ваших проблем наяву.
  • Ловити уві сні кошеня — викличете на себе неприємності.
  • Грати уві сні з кошеням. У житті ви занадто легко ставитеся до свої проблемам.
  • Сліпі новонароджені кошенята уві сні. Настає сприятливий період для відстоювання своїх інтересів. Бачити як народжуються кошенята — швидке поліпшення фінансового становища. Чим більше новонароджених кошенят, тим більші надходження вас очікують.
  • Годувати кошенят уві сні. Ваші старання і турбота про близьких не будуть оцінені по достоїнству.
  • Рятувати кошенят уві сні. Незважаючи на давні образи, ви будете чинити благородно.
  • Вбити кошеня уві сні. Успішне вирішення своїх проблем.
  • Взяти уві сні кошеня в будинок. Можете взяти на себе зайві зобов’язання, з якими згодом важко буде впоратися.
  • Кошеня помирає уві сні. Існуючі проблеми вирішаться самі по собі.
  • Тримати в сні кошенят на руках. У реальному житті вам слід приділити особливу увагу своїй поведінці, тому що деякі вчинки можуть зашкодити вашій репутації.
Ссылка на основную публикацию