До чого сниться копати картоплю у сні?

Грунт уособлює достаток, в той же час, символізм землі пов’язаний з похоронним процесом і кладовищем. Бульби картоплі сприймаються як нагорода за вкладену працю. Що позначає дане сновидіння, і як тлумачити побачений сюжет? До чого сниться копати картоплю у сні?

Загальне тлумачення

Сенс побаченого часто зводиться до початку нового великого справи: вам належить серйозна кропітка робота, яка принесе фінансові плоди. Сон попереджає, що працювати доведеться «не покладаючи рук». Однак потрібно згадати, які бульби ви бачили в сновидінні:

  • великі, красиві й рівні;
  • середнього розміру;
  • маленькі і зелені;
  • гнилі і зіпсовані.

Великий і красивий з вигляду картопля – до радості. Гнилі зіпсовані бульби – до розчарування: ви будете незадоволені результатами праці або отримаєте збиток замість прибутку. Якщо ви затіяли справу і побачили цей сон – краще не починати роботу, яка не принесе результат. Якщо ви затіяли угоду, вас може обдурити напарник – будьте пильні.

Садити картоплю – до майбутнього фінансового успіху. Незабаром вам запропонують новий проект або вигідну справу, яка принесе прибуток. Однак працювати доведеться багато і довго. Процес посадки, вирощування і збирання картоплі завжди трудомісткий.

Згадайте, як ви копали картоплю – руками або лопатою? Якщо ви викопували бульби лопатою, значить, незабаром відкриється якась таємниця або виявляться приховані факти. Подія буде мати позитивне значення для життя – отримана інформація послужить на благо.

Викопувати картоплю руками – не до добра. Хто «копає» під вас на роботі, вивідує відомості та використовує інформацію на шкоду. Не діліться своїми планами ні з ким, не розповідайте про себе подробиці – щоб не дати ворогам удобрений грунт для інтриг.

Викопувати бульби і відчувати при цьому втома – вам слід поберегти свої сили, не перенапружуватися. Організм подає сигнал про те, що вам необхідно просто відпочити. Копати з небажанням – прагнення позбутися важкої роботи, перекласти тягар відповідальності на чужі плечі.

Якщо вам довелося працювати на картопляному полі з померлою людиною, не слід панікувати: даний сюжет не віщує негативних подій. Сонники тлумачать сновидіння з померлими до зміни погоди або поїздці. Відвідайте храм, поставте свічку за упокій і не переймайтеся.

Якщо прибирання картоплі сниться незаміжньою дівчині, слід очікувати змін – весілля не за горами. Копати бульби разом з коханим – вас очікує міцний і надійний шлюб.

Копати бульби в чужому городі – бути незадоволені своїм положенням. Ви заздрите іншим людям, вважаєте їх більш щасливими і успішними. Заздрість може привести до депресивного стану і захворювань, тому від цього почуття слід позбутися.

Тлумачення сонників

Езотеричний сонник Цвєткова інтерпретує цей сюжет як майбутню важку роботу, яка буде мало сплачена або зовсім не оплачена. Копати руками – робота забере багато сил, буде виснажливою.

Сонник Міллера віщує сприятливі події, пов’язані з фінансами або кар’єрою. Викопувати гнилі бульби – безтурботні дні підійшли до кінця, доведеться братися за роботу. Варити/смажити картоплю – ви знайдете прибуткову роботу або підробіток. Також Міллер вважає, що даний сюжет говорить про успіх у суспільстві: ви досягнете поваги, завдяки своїм старанням. Садити бульби – до здійснення мрії. Гнилі бульби – до розчарувань і втрат.

Фрейд бачить в цьому сюжеті вліт по кар’єрних сходах. Вас чекає приголомшливий успіх, якість життя підвищиться: ви ні в чому не будете собі відмовляти. Однак гнилі бульби не віщують позитивних змін: вас чекає чорна смуга в житті, хвороби і розчарування. Відварна картопля на столі – до приїзду родичів. Поспішне викопування бульб не до добра: отримаєте прочухана від начальства.

Ванга бачила в картопляних бульбах важливі позитивні зміни в житті: те, що ви довго очікували, незабаром з’явиться. Їсти відварну картоплю – до доброю волею начальства. Вам слід очікувати підвищення в статусі, надбавку до зарплати або грошову премію. Садити бульби – до нових перспектив у роботі. Незаміжнім дівчатам сон сниться до вдалого шлюбу.

Ссылка на основную публикацию