До чого сниться коньяк по сонникам Піфагора, кулінарному

У реальному житті коньяк можуть пити одиниці: кому-то забороняє віра, кому-то здоров’я, комусь доходи, а кому-то — особисті переконання. Але уві сні все ми можемо «відірватися» на славу і влити в себе хоч кілька літрів за раз. Правда, що після цього скаже сонник? Дійсно, до чого сниться цей благородний напій?

Загальна розшифровка цього «п’яного» сну

 • До чого сниться коньяк? Саме загальне трактування: це дуже хороший знак. Часто дорогий напій віщує сите, безбідне життя.
 • Бачити цю золотисту рідину з боку (скажімо, в пляшці, або розлитої по келихах) добре. Сон обіцяє запаморочливий успіх, яким доля нагородить вас за завзятість і старанність.
 • Якщо він був розкрученого бренду, або ж уві сні ви знали, що коньяк дуже дорогий — сон означає, що ви швидко досягнете всього задуманого. Але ніякої «кулі» не буде, вам доведеться грунтовно попрацювати.
 • А якщо вам не пощастило уві сні і ви пролили цей напій (або на стіл, або на власний одяг), будьте напоготові! Вам загрожують грошові проблеми, так що краще не беріть кредитів і не давайте в борг!
 • Нарешті, бачити коньяк в пляшці і розбити ону значить: ваші надії впадуть. Вся ваша робота над своїм хорошим ім’ям або матеріальним становищем піде «коту під хвіст».

Його купували?

 • Так, і купували напій ви: хтось спробує задурити вам голову, стягнути вас з второваною дороги — не піддавайтеся на цю провокацію, «включіть» всю свою силу волі і продовжуйте намічений шлях. Тим більше, що мета того варта!
 • Якщо ви купили дуже дорогу пляшку, сон означає: ви досягнете не тільки успіху, але і поваги ближніх або колег.
 • Напій купували у вас, тобто ви бачили себе продавцем: вас буде гризти совість через рідних, які недоотримують вашої уваги. Відкладіть свої кар’єрні плани або домашні справи і побудьте з дорогими вашому серцю людьми.

Це був подарунок?

 • Якщо пляшку з коньяком ви дарували комусь уві сні, це добрий знак. Вам обіцяно багатство, причому воно буде не здобуто чесною працею, а презентовано вам долею. Скажімо, ви можете отримати спадок, подарунок — нарешті, просто виграти хороші гроші.
 • Коньяк уві сні дарували вам, до того ж, пляшка була по-справжньому вишуканої: скоро ви отримаєте доленосне пропозиція, від якої не зможете відмовитися. Воно може бути особистого (наприклад, покличуть заміж) або ж ділового характеру.

Вишуканий напій пили?

 • Так, і це робили ви, причому смак був просто вишуканим — ви насолоджувалися кожним ковтком. Сон говорить: ви дуже хочете жити «в шоколаді», причому ви дійсно заслуговуєте життя в стилі лакшері.
 • Друге тлумачення цього сну: скоро ви відчуєте сильне чуттєва насолода.
 • Ви насолоджувалися напоєм на самоті: підсвідомість хоче звернути вашу увагу на деякі ваші особисті якості, такі як життєвий досвід і вміння аналізувати ситуацію. Частіше згадуйте про них!
 • Насолоджувалися цим напоєм у веселій компанії: ви приймете рішення, яке дуже позитивно змінить ваш життєвий уклад.
 • Ви тільки бачили, як коньяк п’ють: скоро вас засмутить неприємна новина. Але не засмучуйтеся сильно — як казав цар Соломон, і це теж пройде!
 • Ви радо пригощали коньяком своїх гостей: вам судився вир кохання, в який ви поринете з головою. Можливо, ваше оточення не зрозуміє сили і важливості для вас цього почуття, зате ви насолодитеся спалахом емоцій по повній.
 • Якщо ж дама — сновидицей пригощала елітним алкоголем чоловіка, сон відзначає: ви чарівні, і проти вашої магії не встоїть жоден представник протилежної статі. Втім, пам’ятайте про людяність і не жонглюйте чоловічими серцями!
 • Навпаки, уві сні жінки коньяком пригощали її саму? Змініть зачіску, стиль одягу, купіть нову сукню — і чоловіки тут же оточать вас своєю увагою.

А як трактують коньяк досвідчені тлумачі?

Хоч коньяк відомий людям з 16 століття, далеко не всі старовинні сонники розповідають про його появу в людських снах. Втім, ми підібрали дві книги, думка яких може вас зацікавити.

сонник Піфагора

 1. Як вважає цей сонник, коньяк, та ще й дорогою, який уві сні розпивали на ваших очах, говорить: ваше самолюбство буде пригальмований неприємною звісткою. Щоб не розгубити останніх крихт доброго імені вам доведеться добре покрутитися, шукаючи вихід із становища.
 2. Якщо коньяк навпаки, пили ви, і він був чудовим (за нашими мірками — марочним, п’ятизірковим) — це хороший сон. Він обіцяє вам виконання самої заповітної мети.
 3. Ну, а якщо ви пили золотистий напій самі, і навколо не було ні душі, сновидіння говорить: ви нарешті позбудетеся від докучає вам шефа або обридлих конкурентів.
 4. Розпивати пляшку в приємній вам компанії — це «сон в руку». В реальності вам теж «світить» душевна зустріч з друзями або рідними людьми.

кулінарний сонник

Якщо уві сні ви пробували цей напій, в реальному житті ви «іспробуете» якусь сексуальну втіху. І, хоч вона і вважається не пристойною або шанованої, ви вже не зможете відмовитися від неї, практикуючи другий, п’ятий, десятий раз — до нескінченності … Втім, буде краще, якщо ви не дасте собі волі — безумство ще нікого до добра не доводило .

Ссылка на основную публикацию