До чого сниться ключ по тлумаченням сонників і загальним значенням

Ключ уві сні завжди означає таємницю, розгадка якої знаходиться у вас в руках або ви ховаєте її від себе. Наявність ключа означає санкціонований доступ з можливістю використання наявних цінностей на власний розсуд.

Не дарма в прислів’ях фігурують ключі від серця або ключі від міста, фортеці. З точки зору фройдівського психоаналізу, ключ — відвертий фалічний символ. За фрейдистським тлумаченням ключ — це той самий хитрий болт з різьбою, здатний стати рішенням будь-якої проблеми. Щоб зрозуміти, до чого сниться ключ, звернемося до провідних сонникам і розглянемо основні значення.

Основні значення

 • З ключами, навіть уві сні, слід дотримуватися максимальної обережності. Втрата ключів означає втрату доступу до ваших ресурсів для вас. Довіра ключів, навіть на мить, може привести до дуже неприємних наслідків. Особливо слід побоюватися щирих і привітних людей з пронизливими очима, які прагнуть переконати вас в тому, що «тут навіть двері не замикають, у нас не прийнято». Якщо ви подумаєте, то зрозумієте, що це означає зовсім не запрошення увійти, а навпаки, грубе вторгнення у ваш особистий простір. Дивіться, вас вже вчать, що ви не маєте права захищати свої таємниці. У реальному житті це привід купити сейф і пройти курс по влаштуванню схованок.
 • Вам намагаються подарувати, вручити ключі, ви виявляєте у себе ключі від чужого будинку або машини — хтось наполегливо намагається втягнути вас в своє життя, не надто цікавлячись вашим бажанням і міркуваннями з цього приводу.
 • Вкрасти ключі — хтось намагається отримати доступ до важливої ??для вас інформації. І навряд чи з добрими намірами. Не залишайте паролі до техніки на видному місці, прибирайте смартфони, ховайте ключі і не залишайте сумку на видному місці. Не вводьте ближніх в спокусу, особливо якщо володієте важливою інформацією. Втрата ключа не страшна, якщо у вас нічого немає, ви нічим не дорожите і розумієте ілюзорну природу світу. в цьому випадку вирушайте до найближчого буддійському монастирю. Вас зустрінуть. Новий Будда — це завжди чудово. Ми раді за вас.
 • Кинути ключі за спину уві сні означає відмовитися від минулого. Свого роду виклик долі. Бачили в бойовиках, як герой кидає ключі від транспортного засобу, який йому більше не знадобиться? Приблизно той же самий символізм і уві сні.
 • Залишати ключі на тумбочці або в передпокої -расставаніе, розлучення, ви залишаєте чужий будинок і не мають наміру повертатися.
 • Покласти ключі на сто керівника — до швидкого звільнення. Знак максимального презирства. З тим же успіхом ви могли б постукати начальника секс-іграшкою по лобі, але підсвідомість виразилося більш делікатно. Це хороший знак.

Значення по авторитетним сонникам

 • У стародавній міфології володаркою ключів була Геката — трилика безсмертна з титанів, готова виступити проти богів і перемогти. Особливим значенням мав ключ до сенсу життя, який відкривав потаємні двері для кожної людини. Важливо тільки вгадати, яка з безлічі дверей є тією самою, яка веде до змикання світів.
 • Жіночий сонник обіцяє зміни в особистому житті. Замикати двері на ключ — ймовірне заміжжя.
 • Сонник Медеї трактує велику в’язку ключів, як високу посаду, доступ до багатьох таємниць і знань, знайомству з важливими і потрібними людьми.
 • Сонник Мандрівника тлумачить ключ уві сні, як очевидне чоловіче начало. Золотий ключ — виконання самого заповітного бажання. Як не дивно, класик, який писав про пригоди Буратіно, мав рацію.
 • Ключ за сонником Міллера означає владу. Втратити ключ — засмутитися. Знайти незачинені двері — знайти покірного слугу або служницю. Зіпсовані, зламані, що не підходять ключі — до серйозних сварок, проблем. Дати комусь ключ — на жаль, зловживання довірою, розтрат.
 • Сонник Нострадамуса бачить ключ, як образ швидкого вирішення проблем. Якщо ви шукаєте ключ до незвіданого, цілком можливо, ви перебуваєте на порозі важливого відкриття. Знайти ключі уві сні — до великої удачі. Грати зв’язкою ключів — цілком ймовірно, вам належить захоплююча подорож, ви зможете відвідати багато країн і цікавих місць.
 • Таро трактує ключ, як амулет розкриття таємниць. Обов’язковий для проходження складних шляхів долі. Бережіть знайдені ключі. Цілком можливо, вони вам знадобляться.

висновок

Бачити ключі уві сні означає відчувати почуття тривоги і незахищеності в реальному житті. Швидше за все, ваші підозри і тривоги небезпідставні. Необхідно подвоїти обережність, не розголошувати секретів, навчитися приховувати інформацію. Не піддавайтеся на помилкові образи і провокації. Якщо людина щось говорить про довіру, відкритості і вимагає цього від вас — існує величезна ймовірність, що саме від вас все приховують.

Кращий спосіб захиститися від людей, які намагаються вивідати щось — прикинутися, що ви не в курсі, ніколи не цікавилися темою і, можливо, попросити поради.

У розмовах намагайтеся більше слухати і не бійтеся, що вас можуть вважати дурним і необізнаним людиною. Це може бути маніпулятивна гра. Багато людей розбовтують найважливіші таємниці, аби виглядати розумніше, ніж насправді.

У більшості випадків краще виглядати дурнувато, ніж залишитися в дурнях. Всі ваші ключі, паролі і явки повинні зберігатися при вас. Навіть якщо вам дуже хочеться довіритися комусь, просто почекайте і не робіть поспішних кроків. Чужі ключі, які ви могли взяти помилково або через наполегливих прохань, повертайте поштою або з посильним. Це зручніше, ніж потрапляти в пастки.

Ссылка на основную публикацию