До чого сниться кільце з діамантом по сонникам Ванги, Міллера, Лоффа

У реальному житті знайти або отримати в подарунок (в крайньому випадку, купити) така прикраса — дуже приємна подія. Будь сонник скаже, що побачити таку подію уві сні — не менше хороший знак … але не завжди. Отже, до чого сниться колечко, прикрашене діамантами, і коли цього сну потрібно побоюватися?

Загальна тлумачення сну

Таке сновидіння вважається сприятливим, до всього іншого означає взаємну любов, а також вірну дружбу. Але дуже багато значить і зовнішній вигляд прикраси, а також обставини, в яких ви його побачили.

Як воно виглядало?

 1. Значний розмір каменю на золотом колечку обіцяє вам важливі бізнес-знайомства, прибуток в справах. Але і ви не лінуйтеся, адже до тих, хто сидить склавши руки, удача заглядає вкрай рідко!
 2. Камінь виявився чорним? Якщо уві сні ви бачили тільки себе — значить, ваша підсвідомість натякає на подвійність вашого характеру. Якщо ж в сновидінні якийсь знайомий чоловік дарував вам це колечко — в реальному житті варто його побоюватися, він не до кінця щирий з вами.
 3. Якщо такий камінь був на обручці, тлумачень існує два. Перше стосується молодих людей, які перебувають у відносинах: можливо, ви не довіряєте своєму хлопцеві (дівчині). Друге тлумачення більш загальне: ви незадоволені своїм теперішнім життям.
 4. До чого сниться кільце з діамантом дрібного «калібру» — одним або декількома? До дрібних, але прикрих проблем, а також сльозам.
 5. Якщо кільце було з золота, це може означати щастя в особистому житті, а також швидке поповнення в сімействі. Мідь — вас чекає приємна несподіванка. Дешевий метал — незабаром доведеться поборотися з життєвими труднощами.
 6. Ви знаєте, що воно було дуже дороге? У вас є певні зобов’язання, і ви вважаєте їх дуже важливими для себе. А може, ви дали комусь слово, і дуже намагаєтеся не зламати його?

Ваші дії?

 1. Ви надягали на свій палець це прикраса: скоро збудеться ваша мрія, або ж вам зізнаються в коханні, причому той, від кого ви так довго чекали цих слів.
 2. Ви отримали кільце в дар, причому як обручки: цілком можливо, що скоро ви зустрінете свою любов. А якщо така людина вже є на вашому горизонті, сон говорить про швидке весілля.
 3. Кільце з діамантом уві сні вам дарував знайома людина? У реальному житті він відчуває до вас самі приязні почуття (цілком можливо, наші дружні).
 4. Ви дарували таку прикрасу? Сновидіння віщує возз’єднання з чоловіком (людьми), які вам дороги.
 5. Ви знайшли кільце з діамантом? Якщо ви юна дівчина, придивляйтеся до нових знайомих — серед них може виявитися ваш майбутній коханий і наречений. Якщо ж ви заміжня дама, скоро у вашому оточенні з’явиться один чоловічої статі. Цілком можливо, що він є вашим таємним шанувальником.
 6. Ви знайшли колечко, але придивившись, замість дорогого каменю розгледіли скляшку? Сон намагається попередити вас: серед так званих друзів, що з’явилися у вашому житті недавно, є багато людей «собі на умі».
 7. Ви просто милувалися перснем — скажімо, побачивши його на вітрині? Цей сон не найсприятливіший, він обіцяє назріваючу сварку, або ж розлуку з дорогим вам людиною.
 8. Ви купували колечко? Швидше за все, сон — це проекція реального почуття, а саме — вашої закоханості.

Неприємні відчуття уві сні

 1. Вкрали кільце? Для жінки сон означає одне: ви боїтеся, що вашого чоловіка (нареченого, хлопця) відведуть. Такі сни часто сняться ревнивець, невпевненим у собі жінкам.
 2. Воно зламалося? Ваш улюблений може змінити. Цілком можливо, він вже неодноразово робив це, і ви давно потай здогадуєтеся, але не хочете визнавати себе «рогоносіцей». Ваше підсвідомість уві сні намагається достукатися до вашого розуму: «Зніми ж ти рожеві окуляри нарешті, та подивися правді в обличчя!»
 3. Діамант випав з кільця, та ще й загубився? Це найбільш несприятливий сон: він віщує крадіжку, багато поганих емоцій, в тому числі сильне розчарування і навіть ганьба.
 4. Зламалося обручку з діамантом? Ваш улюблений не покличе вас заміж, а якщо покличе, плани можуть розірвати ще на стадії заручин. Але не хвилюйтеся: раз так, значить, він не ваша доля, і той, хто вам дійсно потрібен, ще зустрінеться на вашому життєвому шляху.

Хто носив прикраса?

 1. Хтось чужий: скоро ви познайомитеся з новою людиною. Спочатку знайомство здасться вам вдалим, але дуже скоро ви станете перейматися ім.
 2. Ви носили: підсвідомість підказує про вашому внутрішньому бажанні отримувати компліменти, в тому числі з приводу робочих досягнень.
 3. Ви, причому на мізинці: одному з ваших друзів потрібно ваше міцне плече.

А що скажуть «метри» розшифровки світу сновидінь?

 • Ванга вважає кільце в першу чергу сімейним символом, «окреслюють» відданість і вірність в парі. Якщо ви (або вам) надягали колечко на палець — відмінно, друзі будуть тримати своє слово, коханий не зрадить, а коли вам буде потрібна допомога, вона прибуде. Якщо при «примірці» прикраса виявилося велике / мало — не обманюйте себе, ви не любите свого теперішнього супутника. Ну, а якщо ювелірний виріб було втрачено або зламано, вас чекає розчарування в чиїйсь вірності. Якщо ж ви зрадите тих, хто вам вірить, доля змусить вас пошкодувати про це.
 • Міллер вважає, що бачити кільце з діамантом — до успіху або ж початку нової справи. Якщо камінчик був огранований, всі справи принесуть прибуток і щастя, а якщо немає — успіху не чекайте.
 • Девід Лоффа вважає такий сон захисним: він вкриває вас від усього злого в цьому житті.

Ну, а якщо в реальному житті ви пристрасно мрієте про прикрасу, побачене у подруги або в рекламі, і воно вам приснилося — такий сон просто показує, настільки сильно ваше бажання. Не шукайте в ньому прихованих смислів і підтексту, що не тероризуйте сонник — кільце з діамантом, яке ви приміряли в мріях, не що інше, як продовження ваших денних думок, та й годі.

Ссылка на основную публикацию