До чого сниться їсти морозиво?

До чого сниться їсти морозиво? Холодні ласощі віщує легкий флірт і швидкоплинність зв’язку. Новизна відносин може доставити багато приємних моментів, але тривати довго не буде — розтане, як морозиво в літню спеку. Що ще віщує образ морозива в сновидіннях? Розглянемо питання докладно.

Народне тлумачення снів про морозиво

Образ морозива несе символ задоволення, насолоди і розслаблення. ласувати морозивом уві сні — отримати довгоочікуваний відпочинок від справ, знайти хвилинку радості. пригощатимуть морозивом інших — ділитися радістю з оточуючими.

Якщо крижане ласощі було доповнено шоколадом і фруктами, еротичну насолоду принесе незабутні моменти. Однак пристрасті в цих відносинах і любовних переживань ніколи не буде.

бачити морозиво в руках знайомої людини — до охолодження відносин. Ворог тримає морозиво в руках — до насмішок.

якщо морозиво розтануло, належить засмучення — ви не отримаєте задоволення, на яке розраховували. Потекшее ласощі — провісник розчарування.

купувати морозиво — до невдалого любовного роману і жаль. Готувати ласощі вдома в морожениці — у вас занадто холодне серце, потрібно трохи «розморозити» своє ставлення до людей, стати тепліше.

Поганим знаком є занадто холодне морозиво — це віщує різке охолодження почуттів і швидкий розрив відносин.

сорт морозива

Бачити уві сні морозиво на вітрині магазина або в лотку, вибирати його — в реальності вам має бути вибір розваг і оцінка їх вартості. Також образ морозива на вітрині може бути символом нереалізованої дитячої мрії, яку не може забути сновідящій.

Дивитися на морозиво і не купувати — насолоджуватися мріями і спогадами про приємне. Дивитися на цінники і відмовлятися купувати дорогий продукт — до ощадливості і оцінці реальних можливостей в досягненні поставленої мети.

Важливим моментом в інтерпретації сновидінь є сорт побаченого морозива:

  • шоколадне;
  • ванільне;
  • сорбет;
  • пломбір;
  • вафельний;
  • торт-морозиво.

Шоколадне морозиво символізує сексуальність і спокуса всупереч умовностям. Це може бути бажання завести роман на стороні або піддатися забороненим почуттям іншим шляхом. Однак не слід кидатися у вир забороненої пристрасті, тому що вона буде швидкоплинною і принесе в підсумку одні розчарування.

ванільне морозиво має інший смак і інше тлумачення — солодке відчуття може розвинутися в бурхливий роман. Спеція ваніль розігріває кров, вона входить до складу любовних напоїв і є сильним природним афродизіаком. Тому бачення ванільного ласощі несе позитивний сенс в сновидінні.

сорбет символізує обман. Ці ласощі роблять не з традиційних для морозива інгредієнтів, тому сон попереджає про фальші і ілюзорності сприйняття відносин.

пломбір вважається улюбленим ласощами більшості. Це традиційне морозиво роблять з вершків екстра-класу. Однак в сновидіннях образ пломбіру попереджає: тримайтеся подалі від об’єкта пристрасті, це знайомство до добра не доведе.

вафельний морозиво в сновидінні несе позитивну символіку — справа може закінчитися шикарною весіллям.

тлумачення сонників

кулінарний сонник попереджає: ласувати уві сні улюбленим морозивом — до нового коханця. Близькість з цією людиною подарує незабутні відчуття.

Новітній сонник бачить в образі крижаного ласощі провіщення охолодження почуттів або застуди. Бережіть своє горло.

сімейний сонник передрікає успіх в справах, якщо уві сні ви ласували морозивом. Бачити дітей з морозивом — до благополуччя і процвітання в житті. Якщо жінка впустила морозиво під ноги коханому, незабаром вона захопиться іншим чоловіком. Потекшее морозиво — до несподіваного розчарування.

сучасний сонник тлумачить ласощі морозивом до вдалого завершення розпочатих справ. Зіпсоване морозиво — виникнуть перешкоди до отримання задоволення і розваги.

сонник закоханих вважає: спільне ласощі морозивом віщує радості любові. Розтануло морозиво обіцяє самотність. Перекинутий на одного солодкий десерт пророкує жорстоке ставлення до нього.

сонник Зими бачить в образі солодкого десерту швидкоплинні задоволення і короткочасну радість. Розтануло ласощі попереджає — не пропустіть свій шанс. Дуже холодне морозиво віщує охолодження почуттів або застуду.

сонник Міллера бачить в образі морозива удачу в справах. Розтанув десерт віщує смуток від неотриманого відносини.

Сонник Від А до Я попереджає: покупка морозива уві сні віщує короткострокове любовне захоплення. Ласувати холодним десертом — до зубного болю. Бачити, як хтось їсть морозиво, — до успішного завершення справ.

Є морозиво уві сні в стаканчику — до зміни партнера, пломбір — до охолодження партнера, ескімо — до допомоги одному, шоколадне морозиво — до любовних утіх, фруктове — до говіркі прихильнику, десерт в глазурі — до розкриття таємниці друзів. Потекшее морозиво — на жаль, забруднитися ласощами — зустріч не відбудеться, продавати морозиво — до несподіваних витрат.

сонник Фрейда. Ласувати морозивом в жаркий день — до зустрічі з людиною з минулого. Розтанув десерт — невдала спроба реанімувати згаслі почуття. Ласувати десертом в кафе — на жаль про своє зайве розкутий поведінці.

універсальний сонник попереджає: образ морозива сниться до негайного вирішення важливих питань, поки вони не перетворилися на велику проблему. Насолоджуватися ласощами — побалуйте себе приємним. Хтось запропонував кисле морозиво? Ця людина не відрізняється щирістю.

езотеричний сонник бачить в образі морозива палкість почуттів. Однак партнер може виявитися зрадником. Робити самому морозиво — потрапити в любовну авантюру з власної необачності.

Сонник 21 століття бачить в образі морозива прихованість почуттів і недомовленість.

Ссылка на основную публикацию