До чого сниться іспит з сонникам психологів Юнга і Фрейда

До чого сниться, що ваша сесія наступила, і ви обливаєтеся холодним потом біля аудиторії, згадуючи все вивчене за рік? Якщо подібне сновидіння бачить школяр або студент, то тут все зрозуміло: ви просто панічно боїтеся завалитися в «годину Х» (і якщо таке наснилося, не варто думати, що сон віщий — ви просто побачили свій страх). Але як тлумачить сонник іспит уві сні людини, який давно закінчив школу і вуз?

Загальна тлумачення цього нервового сну

 • Іспит уві сні — це знак: прийшла пора переглянути своє життя. Може бути, ви в чомусь сильно помиляєтеся. Якщо не можете розібратися, що саме робите не так, попросіть розумної людини подивитися на ваше життя з боку.
 • У ролі екзаменованих була інша людина, а ви тільки стежили за всім, що відбувається? Такий сон говорить: є хтось, що потребує вашої підтримки. Не відмовляйте другу, колезі чи родичу в допомоги.
 • Уві сні ви готувалися до іспиту? Це знак: щоб домогтися поставленої перед вами в реальному житті мети, вам доведеться дуже багато старатися і працювати. Також подібний сон може говорити про вашу невпевненість у собі.
 • Ви спізнилися на іспит уві сні? Сон попереджає: щоб в реальному житті багато чого досягти, потрібно «включити» всі свою дисциплінованість і відповідальність.
 • Друге тлумачення такого сну: в «реалі» ви потрапили в стресову ситуацію, і це нервова напруга не відпускає вас і уві сні. Сон попереджає: щоб змінити своє життя і більше не потрапляти в халепу, намагайтеся вести себе, як доросла людина, і не дозволяти собі вольностей.

Ви здали іспит добре?

 • Ви отримали хорошу оцінку. Ваше життя вступає в білу смугу. Ви будете «спочивати на лаврах» своїх колишніх досягнень, відпочивати і набиратися сил для майбутніх перемог.
 • Здати іспит блискуче, краще за всіх — це не такий вже і хороший сон. Він означає: в житті ви переоцінюєте свої можливості, і це іноді буває небезпечно. Наприклад, зваливши на себе роботу, яка насправді вам не під силу, ви можете не впоратися і тільки зганьбити себе. Дивіться на речі тверезо!

Ви «завалилися»?

 • Ви «засипалися» в пух і прах. Такий сон означає: в житті ви знайдете успіх. Ви бачите мету і не бачите перешкод, і якщо вони все ж з’являться на вашому шляху, ви запросто їх переступите.
 • До чого сниться іспит, який ви здали абияк, ледь «натягнувши» трієчку? Підсвідомість попереджає: ви прислухаєтеся до нищівній критиці оточуючих, що стосується вашого особистого життя, і маєте через це багато проблем. Вирішуйте сімейні справи без порад всезнаючих подруг або батьків!
 • Ви готувалися всю ніч, але коли прийшов час відповідати на питання, все начисто забули? Ви не впевнені у власних силах. При цьому ви володієте безліччю позитивних якостей, знань. Повірте в себе — і ви гори звернете!

Чи використовували ви шпаргалку?

 • Так, і вона допомогла вам отримати високий бал. Це відмінний сон, він обіцяє вам удачу в бізнесі або на роботі. Сміливо ризикуйте, це саме той випадок, при якому ризик закінчується шампанським!
 • Так, але вона тільки все зіпсувала. А цей сон навпаки, застерігає вас від ризику. Ваша стезя — чесний і наполеглива праця, консервативні методи, обережність у справах.

Ви були екзаменатором?

 • Підсвідомість натякає: ви природжений критик, і це часом виводить з себе ваших ближніх. Не лізьте в їхнє життя своїми «важливими поправками», давайте поради тільки тоді, коли вас просять про це.
 • Цей сон також може наочно показати вам ваш власний характер. Якщо студент перед вами відверто «сиплеться», і ви його шкодуєте, значить, ви людина поступлива і м’який. Це не дуже добре, адже деякі індивіди в реальному житті напевно намагаються сісти вам на голову, причому досить успішно.
 • Якщо ж навпаки, ви не збираєтеся жаліти не підготував студента, ви — любитель домінувати, використовуючи для цього власне службове становище. Це теж не найкращі риси характеру, над якими непогано б попрацювати, поки ваші близькі не почали страждати від вашої владності!

А що писали відомі психоаналітики?

Вище ми розповіли, як звикли бачити іспит езотерики і маги. Якщо ж ви шанувальник логіки і науки, ви можете не довіряти таким тлумачам. Втім, є книги, які викличуть у вас інтерес — їх написали світила науки з 20 століття, і вони до цих пір користуються великою популярністю у всьому світі.

сонник Юнга

 1. Як запевняє нас цей сонник, іспит уві сні студента — це знак того, що людина погано вчився весь семестр.
 2. Якщо ж ви давно вже відучилися, і вам сниться, як ви спізнюєтеся на іспит, не можете знайти аудиторію, згадати відповідь на питання, це значить: для вас дуже важливо, як ви виглядаєте в очах оточуючих. Також цілком можливо, що ви ідеаліст, що розділяє весь світ (і людей, що живуть в ньому) за принципом «чорне — біле».

сонник Фрейда

 1. Ви складали іспит. Є людина з вашого оточення, який дуже потребує вашої підтримки. Ви знаєте про це, але поки не зважилися протягнути руку допомоги.
 2. Ви отримали хороший бал. Ви старанно працювали, а тепер зможете деякий час відпочити.
 3. Ви отримали поганий бал. Ви не впевнені в собі в інтимному (тобто сексуальному) плані. Колись партнер різко раскрітіковал вас, і тепер ви весь час прислухаєтеся до чужої думки на ваш рахунок. Повірте в себе! Навіть якщо один раз людина опинилася незадоволеним поруч з вами, це ще не означає, що в усьому винні саме ви! Тим більше, що в наступний раз вже все пройшло відмінно …
 4. Іспит здавали вам. Навіть якщо ви коханець (коханка) зі стажем і великим досвідом, не беріться критикувати інших.
Ссылка на основную публикацию