До чого сниться хвороба по сонникам Ваги, Лоффа, Майя, Фрейда

Жодної людини хвороба не радує наяву, але сновидіння про власний недугу має насторожити навіть людини здорового. Дізнатися, до чого сниться хворобливий стан, допоможе сонник, який трактує несприятливий подія як попередження. Сновидінню слід подбати про себе, причому не стільки про здоров’я, скільки про стан душі і внутрішнього світу.

Узагальнені тлумачення сонного сценарію

Так само як долю, люди не можуть вибирати спрямованість картин сну. Однак грамотне використання образів сновидінь, допоможе керувати реальним життям. Правильне тлумачення сну допоможе контролювати події, це один з методів формування власної дійсності.

Слід особливу увагу звертати на образи саме неприємних мрій, вони натякають і попереджають про важливі речі. Тому страшні сни вважаються більш значущими, ніж радісні, просто несуть інформацію.

Бачити хвороба не тільки наяву, але й уві сні, вважається неприємним випробуванням. Тим більше що за сценарієм нічних мрій події можуть розвиватися набагато швидше, ніж в дійсності. Не слід боятися подібних ілюзій, але насторожитися не зайве. Трактування значення сну, на думку багатьох сонників, залежить від стану здоров’я сновидіння в реальному житті.

 • Якщо здорової людини уві сні здолав недугу — це сигнал сплячому про прийдешнє спокусу в дійсності. Глядачеві сонного кошмару важливо впоратися з проблемою, інакше його життя буде зруйнована.
 • Якщо людині хворому приснилося, що він захворів, фантасмагорія обіцяє йому радість. Реальне життя подарує перемогу над захворюванням, яким би важким він не був.

Крім того, хвороба уві сні віщує глядачеві кошмару поява інтриг навколо його персони (плітки і чутки). Незаміжню жінку ілюзія з важкою хворобою повідомляє про переваги її нинішнього вільного положення. Якщо проблема пов’язана з розладами психіки, вподобаного чоловіка завоювати дамі не вдасться. Бачення з хворобою родичів — до серйозних неприємностей, здатним зруйнувати сімейну гармонію.

Варіанти роз’яснень мрій по сонникам

Загадковий Сонник Майя відомий своїми специфічними тлумаченнями сновидінь. Для зручності розшифровки, зміст першоджерела трансформували до сучасного розуміння. Стан хвороби по Сонник Майя містить два варіанти тлумачення кошмарного бачення.

 • Варіант гарного роз’яснення. Хвороба незнайомця повідомляє сновидцу про людину в його оточенні, який допоможе вирішити проблеми. Щоб закріпити позитивний посил, слід обмотати голову фіолетовою стрічкою або ниткою, не знімати її до виходу з дому.
 • Варіант поганий трактування. Хвороба созерцателя сну або його рідні попереджає про напередодні кошмару наяву — проблеми на роботі, крах планів, розлад у стосунках. Нейтралізувати негатив нічний фантасмагорії допоможуть свічки (чотири). Розставивши їх навколо себе, в кожній потрібно спалити кілька своїх волосків.

сонник Лоффа

Відомий психолог вказував на відповідність символів і сценаріїв сновидінь життєвому досвіду і характеру сновидіння з урахуванням реальних подій. Людину, якій довелося бачити виліковна хвороба уві сні, можна назвати доброзичливим, навіть легкоранимі. Якщо винуватець захворювання венерична інфекція або СНІД, сплячого слід звернути увагу на свою поведінку.

На думку знаменитого дослідника, недуга по нічному сценарієм відображає глибоко заховані страхи. У сновидіннях тілесний кошмар виступає відображенням емоційного сприйняття міжособистісних відносин.

сонник Ванги

 • Провидиця не рахувала символіку бачення трагічною. У світлі біблійної паралелі, хвороба — це покарання людині за його гріхи, надіслане для очищення. Пора переглядати життєві цінності.
 • Невиліковне захворювання самого сновидіння символізує його погані вчинки, за які він сам себе засуджує.
 • Якщо хвороба уві сні носить масовий характер, це передвісник катастрофи або екологічного лиха наяву.

Захворювання родича — це знак того, що необхідно підтримати близьку людину. Сонна картина зі смертельними наслідками від недуги іншої людини обіцяє глядачеві кошмару ряд нещасть. Причому з того боку, звідки він і не очікує.

сонник Міллера

Психоаналітики часто асоціюють патологію із захистом свідомості від ірраціональності несвідомого (підсвідомості). Якщо індивід зможе це усвідомити, він переможе хворобу, тому:

 • ілюзія з власним нездужанням сниться до неприємних розмов, якщо це черевний тиф — обережність з ворогами не завадить;
 • якщо хвороба уві сні це гангрена, майбутнє не обіцяє нічого хорошого, але якщо це жовтяниця, важкі проблеми будуть вирішені;
 • захворіти на сказ уві сні обіцяє підступи ворогів наяву, укус скаженого тваринного — обман з боку кращого друга;
 • сценарій зараження проказою — знак реальної патології, в результаті чого сновидец залишиться без грошей, а оточення від нього відвернеться.

До чого сниться хвороба батьків? Захворіла мама — це попередження про невеликі проблеми зі здоров’ям сновідящего, які він легко подолає. Якщо по життю мати дійсно хворіє, сон пророкуванням не рахується. Він навіяний занепокоєнням за долю рідної людини. Нічна ілюзія з хворим батьком вказує сновидцу, що йому пора позбутися нав’язливих тривог і страхів за близьку людину.

сонник Фрейда

Нічна фантасмагорія з хворобою рідко віщує недугу наяву, а варіанти трактування сновидіння батьком психоаналізу ґрунтуються на питаннях сексуальності:

 • для чоловіка бачення з власною хворобою попереджає про можливе зниження статевого потягу в реальному житті, навіть імпотенції;
 • для жінки примарилося власне захворювання проявляє її думки про фригідності через незадоволення в сексі;
 • сонна картина про відвідування хворої людини свідчить про відсутність у сновидіння проблем сексуальної сфери.

До чого сниться хвороба дитини? Для розшифровки неспокійною картини важливі всі її деталі, особливо вік дітей. Якщо діти маленькі, фантасмагорію можна вважати доброю ознакою міцного здоров’я. Якщо по нічному сценарієм хворіють дорослі нащадки, а недуга небезпечний, картина обіцяє спадкоємцям поява серйозних проблем.

Що слід зробити, прокинувшись після кошмару? Прислухатися до порад сонника з урахуванням реальної життєвої ситуації. Якщо прийшов час міняти власне життя, діяти слід рішуче.

Ссылка на основную публикацию