До чого сниться холодильник за основними значеннями і тлумаченням сонників

Холодильник — сховище продуктів харчування, головний елемент кухні. Іноді по вмісту холодильника можна багато чого довідатися про людину, його звички, ставлення до себе, добробут. Холодильник уві сні не менш важливий, ніж в житті. Перевірити серед ночі запаси їжі — цілком нормальний інстинкт, успадкований від предків. Деякі люди навіть прокидаються і дійсно йдуть до сховища їжі, відкривають дверцята, беруть щось з полиці і з’їдають.

Це робиться не від голоду, а щоб підтвердити право власності, володіння їстівними скарбами. Холодильник зберігає багато таємниць — відкрийте і переконайтеся самі. Залишили вам шматочок торта? Куди робити гірчиця, яка стояла на полиці вже 5 років? Дізнаємося, до чого сниться холодильник по сонникам.

Основні значення

 • Основне значення холодильника уві сні — запаси їжі. Ймовірно, ви побоюєтеся голоду в зв’язку з якимись міркуваннями, боїтеся втратити роботу або побоюєтеся природних явищ. Швидше за все, ваші побоювання безпідставні. Але запаси їжі все одно зробіть. Просто щоб не турбуватися.
 • Складати продукти на полиці — до достатку. Сортувати, перекладати — ви задоволені ситуацією, що склалася. Якщо серед продуктів виявляються зіпсовані і ви їх викидаєте — до великої вибірковості в стосунках, вимогливості. Якщо ви залишаєте зіпсовані продукти на місці — вас пригнічує власний інфантилізм і нездатність приймати самостійні рішення. Можливо, вам слід приступити до рішучих змін у своїй долі. Не здавайтеся і не залишайте поле бою противнику. Піти і грюкнути дверима найпростіше, але ця поразка. Саме цього від вас і домагаються недоброзичливці.
 • Діставати продукти — чекати дорогих гостей, хороших друзів або значиму персону.
 • Порожній — сигнал тривоги, знак до того, що необхідно заповнити його їжею. Цілком можливо, в реальності морозилка набита їжею до відмови, але сигнал тривоги і можливого голоду не припиняється. Це означає, що у вас підвищена тривожність. Можливі неприємності, які ви передчуваєте по невловимими ознаками або депресія.
 • Якщо морозильна камера виявляється не на кухні, а в несподіваних місцях — на вулиці або в парку — ви зголодніли. Сни з забитим їжею холодильником можуть буквально переслідувати людей, які прагнуть контролювати свою вагу. Апетитні ковбаси, ароматний сир, фрукти, сирки та десерти пливуть перед очима і розбурхують уяву. В цьому випадку доведеться діяти всупереч рекомендаціям про порожній морозилці і дійсно спустошити холодильник в реальності.
 • Зіпсований, непрацюючий морозильна шафа означає, що ви втратили надію на краще життя і замислюєтеся про серйозні зміни, переїзді. Гнила їжа в зіпсованому холодильнику, відсутність світла — відраза до нинішнього способу життя, депресивний бачення світу.
 • Промисловий холодильник, морозильна камера великого обсягу. Бачити уві сні промислову камеру — до холодів, небезпеки або ви переглянули бойовиків де в промислових холодильниках перевозять трупи незгодних і смертоносні вакцини.

авторитетні тлумачення

 • Жіночий сонник дорікає сновидицей в егоїзмі і стверджує, що меркантильними і різкими судженнями ви боляче раните ніжну душу людини, який знаходиться поруч з вами і намагається заробити трохи грошей.
 • Юним дівчатам холодильник уві сні є як знак нерозділеного кохання. У тлумаченні великого залізного і холодного предмета, як ознака охолодження відносин жіночий сонник збігається з сонником Мандрівника.
 • Міщанський сонник запевняє, що стан і зміст холодильного шафи — це ваші очікування від світу. Якщо ви бачите голі полиці, цвіль, несмачну їжу — ви очікуєте від світу нудьги, порожніх клопоту, розчарувань. Швидше за все, ви маєте рацію. Якщо ж нутро морозилки ломиться від делікатесів, смачних і красивих страв — ви очікуєте багатства, розкоші, достатку і успіху. Ваші очікування не обманюють, ви отримаєте свій успіх.
 • Сонник Лонго говорить, що бачити холодильник уві сні, особливо відкритий — ваша душевна щедрість НЕ буде оцінена по достоїнству.
 • Сонник Фрейда трактує холодильник, як знак незадоволеності сексуальними і душевними відносинами. Вас не влаштовує холодність і незграбність партнера. Якщо морозилка порожня — ви вважаєте відносини повністю вичерпаними, завершеними. Не поспішайте з висновками і тим більше, не поспішайте позбутися від громіздкого предмета. Ситуація цілком піддається регулюванню.

висновок

Бачити уві сні холодильник — хороший знак, який показує в вас практичне бачення світу, занепокоєння про їжу сім’ї, домашній затишок. Станом холодильника уві сні ви можете легко визначити власний настрій і відкоригувати його. Помірно повний холодильник означає достаток, ситість, благополуччя на тривалий термін.

Ссылка на основную публикацию