До чого сниться градусник за сонником Міллера. Фрейда, Ванги, Цвєткова

У кожній сімейній аптечці знайдеться градусник. Інакше, як визначити, від чого паморочиться голова або сильний жар по тілу. А ось до чого сниться градусник в сновидіннях, дізнаємося в відомих сонниках.

У мене знову тридцять шість і п’ять

Градусник уособлює емоційний і душевний стан сновидіння. Температура понад тридцять вісім градусів говорить про ваш високий напрузі і можливий викид негативної енергії. У ці моменти ви готові обрушитися зі скандалом і претензіями на оточуючих, заявити про свої права або скинути весь вантаж тягот і турбот на чиїсь інші плечі. Ваш темперамент і натиск може бути такої сили, що зупинити практично неможливо.

Занадто знижена температура віщує занепад сил, виснаження і зневоднення організму як фізичне, так і моральне. Ви страждаєте від заниженої самооцінки, копаючись в причинах власних невдач, переймаючись сумнівами і докорами на власну адресу. У цей період важливо не довести себе до глибокої і тривалої депресії, з якої буде дуже важко вибратися.

Різкий підйом стовпчика на градуснику теж не віщує позитивного ефекту, а навпаки показує неадекватність і неврівноваженість сновидіння. Ви занадто поспішаєте і поспішайте все змінити, трощачи і ламаючи те, що будувалося, творилося не один рік. Це не стосується якихось конкретних відчутних об’єктів, швидше за стосунків у сім’ї, з колегами по роботі, дружніх зв’язках.

Розбити градусник — значить дозволити емоціям повністю вийти з-під контролю, це може викликати трагічні наслідки як для чоловіків, так і для жінок.

Почуття жінки градусником неможна виміряти

Ділової леді відчувати, як червоніють щоки і лоб уві сні — треба буде готуватися до важливого для неї події. Побачили підвищення вище норми — захід настільки для вас значимо, що ви не перестаєте нервувати і впадати в паніку. Необхідно зібратися з думками і повернути почуття впевненості, інакше це погано відіб’ється на результаті справи.

Для молодої особи побачити тридцять шість і шість на термометрі — набути впевненості в собі. Ви сповнені сил, оптимізму і бадьорості духу. Помічаючи, як на вас реагує протилежну стать, знаєте, що гідні тільки найкращого.

Вимірювач температури, що лежить на поличці, заміжньої дами говорить про одноманітність її сімейного життя, все занадто розмірено і спокійно. Ви глибоко занурені в домашні справи, турботу про дітей. Є стабільність і фінансова захищеність, але не вистачає ковтка свіжого повітря, сплеску нових емоцій.

Якщо будете дивитися на градусник уві сні — порушити звичний спосіб життя допоможе випадок або дії, не характерні для вас. Варто обміркувати всі деталі і можливі наслідки, інакше не уникнути серйозних змін.

Чоловікам температуру здатна підняти будь-яка красуня

Градусник для молодих людей може вказувати на невірно вибраний темп життя. Якщо знаходиться в аптечці — значить ви нікуди не поспішаєте, все влаштовує як є, звичний розмірений спосіб життя дратує тільки родичів, які вважають, що ви ні до чого не прагнете.

Літній людині розбити медичний термометр — поганий знак. Зверніть увагу на своє здоров’я, навіть якщо вам здається, що нічого не змінилося. Особливо, це стосується людей, які мають хронічні захворювання.

До чого ще сниться градусник:

  • Лежить на землі — до безглуздої випадковості і зайвим клопотам;
  • Побачити на балконі — просування в нових напрямках буде успішним і помітним для навколишніх;
  • Величезний вуличний — до реалізації задуманих планів;
  • Розглядати в ньому ртуть — не вистачає підтримки близьких, розмов по душах;
  • Навмисно розбити — взяти на себе додаткову відповідальність або чужі зобов’язання, виконати які вам не судилося;
  • Дитячий вимірювач говорить про те, що ви ще не подорослішали і в якихось моментах вам не вистачає серйозного і відповідального підходу до справи;
  • Дорогий, електронний — ознака вашої неприступності і надмірного марнославства. Слід бути простіше, якщо бажаєте розташувати до себе людей;
  • Ненароком упустили — курйозний випадок не змусить себе чекати, але ситуація обіцяє бути для вас позитивною і принести масу приємних моментів;
  • Дивіться на нього через скло — готуйтеся до далекої поїздки, довгої відрядженні;
  • Тримайте в руках — звикли все контролювати.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Градусник знаменує регулярність зустрічей і контактів. Пристрасть і бажання інтимної близькості показує висока температура. А якщо у вас нижче тридцяти шести, значить цей зв’язок вам вже не цікава. Щоб простіше і швидше було розлучитися, ви проявляєте байдужість і холодність.

В цьому випадку, будьте чесні і благородні, відверто зізнайтеся в відсутності почуттів. Адже на грунті любові відбувається найбільша кількість суїцидних випадків.

Ванга

Негативний тлумачення може викликати розбитий ртутний термометр. Дасться взнаки важка хвороба або запущений недуга, від якого у вас не буде рецепта для одужання.

Збивати або піднімати температуру уві сні — стійко перенести всі негаразди і проблеми, повністю контролюючи і керуючи ситуацією. Ваш розум, кмітливість і наполегливість дозволять майбутньому змін і нововведень працювати на вас, приносячи в життя більше комфорту і зручностей.

Змінюється стовпчик термометра без вашого втручання — наяву насилу вдасться впливати на ситуацію. Обставини виявляться сильнішими вас, а виправити стан справ здатне тільки час.

Густов Міллер

Турбуватися про температуру повітря в приміщенні, де працюєте — обстановка в колективі стає напруженою і заважає вашій комфортної і продуктивної роботи. Хтось явно намагається зіпсувати вашу репутацію, щоб звинуватити в непрофесіоналізмі.

Стовпчик вуличного термометра піднімається у вас на очах — чекайте підвищення заробітної плати, зростання доходів сім’ї в цілому.

Для людей середнього віку з активною позицією, зниження рівня середньої ртутної позначки — не означає зниження матеріального достатку. Швидше за все — це ваш експресивний склад характеру починає змінюватися і втихомирювати. Пропадає той загострення пристрастей, який не так давно вами опановував. Ви ростете як особистість в очах оточуючих., На противагу баченню уві сні.

Дивитися на градусник, який нічого не показує — переживати сімейні сварки, негаразди, відчувати незадоволеність і невдоволення другою половиною, як в інтимній сфері, так і в особистих взаєминах. Побачивши руху ртутної лінії, ви зможете подолати сімейну кризу і налаштувати комфортну і доброзичливу обстановку в сім’ї.

Ссылка на основную публикацию