До чого сниться гасити пожежу уві сні?

Згадайте, хоча б раз вам снився вогонь. Вогонь вважається символом життєвої сили. Побачене полум’я уві сні здатне змінити кардинально ваше життя, так чи інакше. Буває і так, що ми цей вогонь тушкуємо. Так до чого ж сниться гасити пожежу?

Деталі сну про пожежу

Що може вплинути на правильне трактування сновидіння? Звичайно ж дрібниці і будь-які нюанси. Сюжетів досить багато, тому згадайте, що саме ви бачили.

 • гасити водою К вогонь до заклику: скоро все забудеться, пристрасті згаснуть, а час все зітре. Інше трактування: поставлені цілі не будуть реалізовані.
 • Загасили пожежа? Якщо ви не в силах загасити вогонь, то ви не зможете встояти перед спокусами і напруженням прийдешніх страстей. Скоро має бути боротьба з людьми, які не вміють прислухатися.
 • Під час гасіння закінчилася вода? Найближчі суперечки будуть програні, так як у вас не залишиться аргументів.
 • Якщо користувалися вогнегасником, то чекайте ситуацій, де знадобиться ваше красномовство для гасіння чиїхось емоцій і пристрасті. Можливо, вас притягнуть до якого-небудь справі, де ви будете фігурувати миротворцем. Інше трактування: на вас сильно сподіватися, чекайте великого замовлення або проекту.
 • Погашений пожежа вогнегасником пророкує успіхи. Якщо ж не змогли впоратися зі стихією, то чекайте провалу.
 • Сон, в якому гасили пожежу снігом, говорить про радісні події або сюрпризи. Важливо не упустити удачу, супутню в починаннях.
 • Гасили пожежу в будинку? Стара життя закінчене, на зміну їй прийде нова реальність, будуть знайомства і справи. Горів власний будинок? Ваші дії будуть спрямовані на збереження старих підвалин, ви не бажаєте змінювати своє життя. Спостерігати за гасінням власного будинку до участі чужих осіб у вашому житті і зміни.
 • Горів сусідський будинок? Трагедія чужу людину зворушить вас, ви не залишитеся байдужим до долі того людини.
 • Гасити пожежу в квартирі — сниться до запальності, яка приверне серйозні наслідки.
 • Горів ліс, а ви гасили? Чекайте неприємностей. Спостерігали, як хтось гасив лісову пожежа? Світ і життя змінюється. Зміни скоро торкнуться і вас. Погашений пожежа з подальшою плутаниною, безжиттєвістю і чорною землею до нездійснених мрій і сподівань, до фінансової кризи.
 • Гасіння пожежі для жінки до змін в особистому житті. Скоро закінчаться відносини з коханим.
 • Вогонь спалахнув раптово, і ви спробували його усунути? Фінансова стабільність потерпить погіршення.
 • Гасити пожежу для хворої людини сниться до одужання.
 • гасити автомобіль до внутрішньої боротьби. Ви хочете, але не можете протистояти шкідливим звичкам.

тлумачення сну

жіночий сонник

Пожежа і його гасіння для жінки до щасливих змін. Чим більше полум’я, тим більше радості принесуть зміни.

Малий Велесов сонник

Змогли загасити пожежу — чекайте радість, прибуток, любов, весілля. якщо не вдалося впоратися з вогнем, чекайте сварки, хвороби, втрати, збитки, клопоти і неприємності. Бачили, як горів будинок? Чекайте чудових звісток.

Якщо уві сні горів ціле місто, а ви намагалися його гасити, то скоро прийде у ваше життя хвороба. самому гасити до біди. Хтось інший гасив, а ви спостерігали — до добра.

циганський сонник

Побачити, як гасили пожежу до збитків. якщо горіли кілька будинків, а вогонь був не сильним ясним і яскравим, то варто чекати змін. Бачити при гасінні пожежі переривчастий вогонь і дим до небезпечної хвороби.

сонник Цветкова

Пожежа, де горів будинок, сниться до неприємностей і хвороб.

Український сонник

Побачити пожежа і гасить його до сварок. Пожежа в будинку пророкує різні клопоти.

Сонник 21 століття

Палаючий будинок обіцяє несподіване щастя, важливо, щоб це був чужий будинок. Пожежа в своєму будинку до збитків. Пожежа була взимку? Чекайте погодних змін і морозу. якщо влітку сталася пожежа, то скоро буде спекотна погода.

Пожежа всередині будинку до сварок і непорозумінь. якщо зможете його загасити, то впораєтеся з труднощами. Пожежа з димом знаменує збитки.

Брали участь в гасінні? Чекайте роботи на вулиці в морозний або прохолодний день. Заливати пожежа лійкою до відома сварки нанівець.

великий сонник

вогонь сниться до великої радості.

сонник Міллера

Велика пожежа без жертв принесе зміни у ваше життя. погашений пожежа до вигоди.

сонник Лонго

Бачили, як гасили пожежу? Ваша нестриманість і конфліктність принесе вам і вашим близьким страждання.

сонник Нострадамуса

Якщо в баченні ви гасили пожежу, то чекайте протиріч і обурення натовпу, які буде неможливо зупинити. якщо рятували людину від вогню, то чекайте трагедії. Пожежа в кімнаті символізує зраду і проблеми.

сонник Фрейда

Гасіння пожежі в сновидіння — відображення проблем зі статевим життям.

Ссылка на основную публикацию