До чого сниться гадюка по сонникам Міллера, Ванги, Фрейда

Рідко, у кого змія викликає трепетні почуття, особливо якщо вона отруйна. Швидше навпаки, люди відчувають неймовірну тремтіння в колінах побачивши гадюки. До чого сниться такий сюжет, дізнаємося в відомих сонниках.

Змія не отруїться власним отрутою

Універсальний і багатозначний символ — змія. Шанована і шанована багатьма народами світу. Гадюка — отруйна, а значить має здатність вбивати, приносячи смерть. Але в той же час, вона може самозапліднюються і міняти шкіру, показуючи нове життя. Її звивисті кільця ототожнюються з кругообігом подій, зміною явищ: життя, смерть, світло, темрява, мудрість і сліпа дурість, початок і кінець.

Живучи інстинктами, гадюка може надавати чоловікові виняткову силу духу, холодний розум, неконтрольовану енергію. Жінок обдарує підступністю, хитрістю, витонченістю і магічним витонченістю.

У міфології змії покликані охороняти незчисленні багатства, а різні напрямки східної філософії нагороджують її надздібності проникати в природу людини і його совість.

У християнстві змія — це сатана, ворог Бога і учасник гріхопадіння, що несе зло і руйнування. Але змія. обвиває дерево, — сприятливий символ для сплячого. Після такого сну можна знайти мудрість, тягу до освіти і великим знанням.

Жінка — одночасно яблуко і змія

Нападаюча на вас гадюка означає небезпеку стати жертвою грабіжників або шахраїв. Намагайтеся не ходити з великою сумою грошей і дотримуватися елементарних заходів безпеки в громадських місцях.

Які ще ситуації з гадюкою можуть наснитися:

 • Незаміжньої дівчини побачити на шляху — зустрітися віч-на-віч з суперницею, яка спробує відвести у вас обранця;
 • Укус, який ви відчули — випробувати гнів і ненависть жінки, яка колись була вашою подругою;
 • Вжалила когось на ваших очах — до потрясіння і стресу, який згодом поміняє ваш світогляд і погляди на життя;
 • Забили палицею — здолаєте всі негаразди і перешкоди, приготовлені долею;
 • Кидається, намагаючись вкусити — сон, спонукає вас включити увагу і вправність. Від вашої швидкості прийняття рішень і подальших дій залежить майбутня кар’єра, бізнес успіхи і фінансове благополуччя;
 • Швидко відповзає — наяву низка неприємностей підходить до завершальної стадії і скоро посміхнеться удача;
 • Побачити дрібних дитинчат — до вашої нерозбірливості в колег і друзів. Хтось намагається здорово вам нашкодити, але ви не помічаєте навіть однієї частки хитрості і підлості цих людей.

Заміжньої дамі відчувати, що підколодна поруч, але не бачити — перейнятися сильної ревнощами і агресивністю. Недовіра до своєму благовірному внесуть у ваше життя розбрат і занепокоєння. Але сумніви в його вірності будуть немарно. Інтуїція вас не підводить, десь причаїлася та спокусниця, яка чекає відповідного моменту для смертельного укусу.

Вигодував змійку на свою шию

Для чоловіка прівідевшіеся гадюка може тлумачитися двояко — все залежить від її розташування до вас і вашого ставлення до неї. Якщо вона агресивно шипить, кидається і норовить вкусити — значить у вашому житті не все в порядку на роботі, в сім’ї або в дружніх зв’язках. Так як перш за все це характеризує негативну сторону взаємин: брехня, зрада і підступність.

Такий настрій ссавця розкриває поведінку деяких особистостей вашого кола в реальному житті. У цей період ви немов магніт притягує тих, хто бачить в вас можливість чимось розжитися, збагатитися за рахунок вас. Намагайтеся не бути занадто відкритим, добрим і щедрим з незнайомими, це перш за все стосується жінок. Бачачи вашу душевну теплоту, слабкість і м’якість, вони раз у раз шукають можливість пригрітися у вас на грудях.

Прасуєте і чіпаєте холоднокровного домашнього вихованця, який раз у раз намагається вас оповити кільцями — це хороший знак, якщо ви отримуєте від цього задоволення. Сон пророкує низку сприятливих подій, які змінять ваше світовідчуття. У вас з’являться нові шляхи духовного розвитку, мудрості, пізнання власного буття.

Що ще обіцяє гадюка:

 • Пливе по спокійній річці — до витоку інформації, важливої ??для розвитку вашої справи. Якщо сниться перед великою угодою — до втрати прибутку і збитків;
 • Спить на сонці в замкнутому колі — застій у справах і життя в цілому. Через дрібних проблем і негараздів ви опустили руки і Топчій по колу, боячись рухатися вперед. Це загрожує тим, що вас спишуть з рахунків в діловій сфері, перестануть цінувати ваші професійні якості і компетенції, низько оцінюючи тільки вашу поточну роботу;
 • Вкусила отруйними зубами — загрожує загострення хронічного захворювання або проявиться недуга, який давно в вас таївся;
 • Звисаюча з дерева, як канат — негативних моментів в житті з’явиться більше. Якщо не злякалися її — смуга проблем трохи затягнеться, але ви зможете все подолати;
 • Поранена і звивається — накриє образа і нерозуміння оточуючих.

У лігві змій ти сам повинен бути гадюкою. авторські сонники

Густов Міллер

Знайти гадюку на улюбленому кріслі — наяву велика ймовірність бути відданим людиною, якій довгий час довіряли всі свої таємниці і секрети. Вб’єте ссавець — розірвете спілкування зі зрадником, тим самим припиняючи витік важливої ??інформації.

Побачити під ногами безліч звиваються гадюк — випробувати занепокоєння і нервозність через дрібних неприємностей, які підлаштовують конкуренти. А пригріли на грудях — відчуєте погіршення самопочуття. Терміново займіться своїм здоров’ям.

Ванга

Дивитися в очі і відчувати дотики змії — не уникнути спілкування з лицемірними і брехливими людьми, які вас оточують. Колеги можуть уявити вас не в кращому світлі перед начальством для власного самоствердження. А компаньйон по бізнесу приховає від вас частину прибутку, пославшись на додаткові витрати або витрати.

Зміїний танець уві сні може означати виверти і хитросплетіння недругів, які бажають вас відволікти від основної ситуації. Намагайтеся не піддаватися на провокації, довіряти чужим компліментів або погоджуватися на сумнівні пригоди.

Зигмунд Фрейд

Змія має фаллическое значення. Жвава і звивається — до активних сексуальних зв’язків, насиченою і різноманітною інтимного життя. Намагаєтеся схопити ссавець, відповзає від вас в нору — партнерка буде шукати ласки і насолоди на стороні.

Спляча гадюка — до занепаду вашої чоловічої енергії та подальшої потенції. Завантаженість роботою і постійний стан стресу потрібно знімати жіночим теплом і пристрастю.

Ссылка на основную публикацию