До чого сниться день народження?

Багато сни несуть підказки сплячому. Не виняток і сновидіння про день народження. Про те, що пророкує світлий добре свято, звичайно ж, розкажуть сонники. До чого сниться день народження?

Деталі сну про день народження

Проаналізуйте свій сон, згадайте, про що був він. Важлива будь-яка дрібниця, яка вкаже правильний шлях в розшифровці сновидіння.

 • Якщо ви відзначаєте свій день народження, навколо вас знайомі, друзі і родичі, то чекайте щаслива подія. Все приділяли увагу тільки вам на святі? Скоро ваші труди помітять і оцінять, добре винагородивши.
 • Святкували свято в знайомому будинку або місці? Якщо ваша надія не згасла, то вона скоро збудеться. Незнайоме місце сниться до хорошим несподіваних новин.
 • На ваш день народження ніхто не прийшов? Скоро настане хвилина, коли вас розчарує близька людина.
 • Зіпсоване свято символізує ваше побоювання і тривогу. Скоро в життя прийдуть клопоти і турботи.
 • Випивали алкоголь на своєму святі? Будуть в житті неприємні труднощі і хвороби.
 • Якщо сниться, що день народження проходить в зовсім інший день, то чекайте змін.
 • Запрошували незнайомих людей? Скоро з’явиться наяву суперник або ворог.
 • Якщо отримали запрошення на чийсь день народження, то знайте, що наступного дня буде краще минулого і принесе свої подарунки і сюрпризи.
 • Уві сні приймали вітання? Бачення — символ уваги від родичів і друзів. Сон обіцяє довголіття і здоров’я.
 • Чуже день народження обіцяє удачу і радісні події.
 • Приснився день народження подруги? Ваша дружба зміцніє, розбіжності кануть. Якщо довго не бачилися, то зустрінетеся.
 • Якщо свято подруги перетік в сварку? Будьте уважні в словах і діях, можете зробити непрощенну помилку.
 • Запізнилися на торжество? Це символ ваших переживань про що проходить повз життя.
 • Були на цікавому і веселому святі? Своїми мріями і надіями віддаляється від реальності.
 • Торжество в честь дня народження матері говорить про те, що доля підготувала їй довголіття. Крім того, вона про вас думає і бажає від вас уваги і тепла.
 • Вам подарували фужери? Ваше положення на роботі і суспільстві зміцнитися завдяки друзям.

Що кажуть сонники?

Домашній сонник

Саме свято символізує ваше становище в суспільстві. Якщо він був зіпсований, то вам не вистачає уваги, ви охоплені почуттям, що нікому не потрібні.

сонник Міллера

Свій день народження, який наснився молодому хлопцю, віщує грошові проблеми і зради з боку лжедрузей. Для дорослих людей бачення говорить про життєві негаразди.

сонник Лоффа

Яскраве і веселе свято з привітаннями, подарунками та друзями символізує про вашому займаному комфортному місці в суспільстві. Ви також чекаєте приємних зустрічей і веселих хвилин.

Засмучення і похмурість на святі говорить про вашу потребу в підтримці і увагу. Ви хочете реалізувати себе в суспільстві і бути корисним.

сонник Хассе

Приснився свій день народження? Доля приготувала для вас довголіття і здоров’я. Чуже торжество говорить про наближення радісні події.

сонник Цветкова

Своє свято пророкує успіхи і довголіття. Чужий день народження сниться перед появою приємних подій. Якщо на святі був новонароджений, то чоловікам слід побоюватися навислої загрози, а жінкам чекати потрібно успіху.

сонник Ванги

Розпивати спиртні напої за сонником провісниці сниться до невдач. Зазнаєте поразки, якщо будете чіплятися і вимагати багато чого від оточуючих.

Відкривали шампанське? Чекайте великий сварки, де будете винні самі. Крім того, своїми витівками позбудетеся підтримки і поваги впливових людей.

англійська сонник

Якщо сон приніс позитивні емоції, то ви отримаєте від життя задоволення. Страх або жаль на святі говорить про вашому розчарування в справах.

езотеричний сонник

Приснився свій день народження? Готуйтеся до довгої і захоплюючій життя. Якщо бачили чийсь свято, то очікуйте веселощів.

Сонник 21 століття

Святкували своє торжество? Пам’ятайте, що життя буде довгим. Чуже свято сниться до радості. Отримали запрошення? Ситуація, яка трапиться, вимагає від вас дій, навіть якщо це проти вашої волі.

сучасний сонник

Якщо під час свята був сонячний і ясний день, то варто чекати радісних подій і звісток. Якщо був похмурий або дощовий день, то у вас охопить депресія. Можливо, що підете за пригодами.

Сонник для стерви

Сон пророкує грошові розтрати та клопоти.

Новий сімейний сонник

Для молодих людей сон пророкує грошові клопоти і труднощі. Для літніх і дорослих людей бачення наснилося до засмучення.

мусульманський сонник

Якщо приснився день народження дитини, то чекайте турбот і клопоту. Новонароджена дівчинка сниться до щастя і добра, а хлопчик до горя і печалі.

французький сонник

Приснилося святкування дня народження обіцяє удачу і радість. Отримували подарунки? Доля хоче покарати вас за необережність і проступки. Якщо приснилося народження дитини, то чекайте благополуччя і щастя в родині і своєму будинку.

Ссылка на основную публикацию