До чого сниться чужа весілля по сонникам і тлумаченням основних значень

Весілля — урочистий день для оголошення всьому світу, що дві людини вирішили пов’язати свої життя єдиної долею. З цієї причини весілля завжди гучне і велелюдне дію, адже потрібно оповістити всіх родичів, друзів і знайомих і, таким чином, скріпити свій союз в громадській думці.

Чуже весілля уві сні, кавалькада машин, проскакує повз — нагадування про сім’ю, домівку, обов’язки по відношенню до близьких людей. Можливо, ця відозва до совісті, знак того, що ви віддалилися від рідних. Розглянемо, до чого сниться чужа весілля по сонникам.

Основні значення

Чужа весілля завжди означає заздрість. Ви можете запевняти скільки завгодно, що матримоніальні плани і ідилічні сімейні картинки —

це не про вас, що ви зовсім не мрієте зустріти з кимось старість, розділяти чужі хвороби і ділитися своїми слабкостями. Можна навіть сказати, що зараз абсолютно невідповідний час для створення сім’ї, що ви занадто молоді або вже переросли романтичні ілюзії. Це все неправда, тому що сновидіння видає ваші заповітні бажання, які ви, можливо, таіте навіть від себе.

Ви мрієте про теплом домівку, але поки не палко бажаєте піклуватися про нього. Саме тому весілля в вашому сні — чужа. Саме про це говорить весільний кортеж, який проїжджав повз. Ви не готові до сімейного життя на даний момент.

 • Стороння, абсолютно чужа весілля в реальності — завжди на щастя. Строго кажучи, доброю прикметою вважається побачити наречену у весільному одязі. Чим більше наречених — тим більше удачі зустрінеться вам найближчим часом.
 • Гуляти на весіллі в якості гостя — до здійснення бажань, зустрічі з друзями. Якщо вам сниться, що ви офіційний друг нареченого або подружка нареченої — цілком можливі приємні звістки і у власному особистому житті. Не має значення, чи знайомі ви з нареченим і нареченою в реальності. У сновидінь свої закони.
 • Пишне гуляння з натовпом грав народу на природі або в просторому залі, у палаці, на шикарній віллі — схоже, ви везунчик. Насолоджуйтесь життям і ловите свою удачу.
 • Опинитися в ролі ведучого — сон попереджає, що ви часто плутаєте роботу і розваги. Намагаєтеся розважатися на роботі і працювати під час свят. Зберіться і зосередьтеся на поточних завданнях. Якщо взялися працювати — працюйте. І виділивши час на розваги — не відволікайтеся на роботу.
 • Бачити уві сні весілля свого молодого чоловіка або своєї дівчини — це вже не зовсім чужа весілля, але по суті, це знак, що незабаром ви станете зовсім чужими людьми. Такий сон — до розставання з причини непримиренних розбіжностей, втоми один від одного, розбіжності поглядів на слушні життя.
 • Опинитися гостем на таємницею одруження, яка проводиться без оповіщення рідних, у вузькому колі друзів — небезпека бути втягненим у сумнівну справу. Неприємно те, що якщо ви дізнаєтеся про деталі справи, вам буде складніше відмовитися, навіть якщо ви не цілком згодні, адже на вас будуть поглядати з підозрою. Ви ризикуєте втратити дружбу і розташування хороших знайомих.
 • Скандальна церемонія зі втекла нареченою або нареченим означає безглузду ситуацію в реальності. Ви не отримаєте обіцяного, але, якщо постараєтеся, зможете отримати хорошу компенсацію, яка всіх влаштує. Не поспішайте визнавати поразку або розчаровуватися. Твердо і наполегливо захищайте свої інтереси.
 • Скандал, який затіваєте ви самі — до неприємностей близьких людей.

тлумачення авторитетів

 • Сонник Міллера тлумачить чуже весілля зовсім сторонніх людей, де ви випадково опинилися гостем, самі не розуміючи як — до непорозуміння на роботі. Якщо торжество стосується ваших приятелів — це до збільшення бізнесу, до нових можливостей і цікавим знайомствам. Не відмовляйтеся від спілкування з людьми і постарайтеся не виглядати замкнуто, щоб не упустити вигідну пропозицію. Дівчат Міллер запевняє, що одруження молодої людини уві сні не має значення, це прояв ревнощів і занепокоєння.
 • Сонник Ванги закликає до допомоги родичам і друзям, які можуть потрапити в скрутну ситуацію. Особливо це стосується сновидіння, в якому ви опинилися на самому почесному місці після молодих.
 • Жіночий сонник трактує чужу весілля уві сні, як знак поквапитися з власної або відмовитися від неї. Якщо заміж виходить ваша подруга — це ревнощі. Якщо подруга виходить заміж за вашого чоловіка або молоду людину, цілком можливо, ревнощів має під собою певні підстави.
 • Китайський сонник трактує сновидіння, на якому вас вигнали з торжества, як знак, що все найжахливіше вже сталося уві сні. В реальності переживати нема про що.
 • Перська сонник говорить, що вам зустрінеться жадібна жінка, яка вип’є з вас всі життєві соки, захопить серце і спробує відібрати всі гроші. Для жінки ситуація дзеркальна, їй варто побоюватися прекрасного юнака, який обдурить брехливими промовами, спокусить і спробує розорити.

висновок

Бачити уві сні чужу весілля властиво людям з невпорядкованого власним особистим життям. Ви намагаєтеся приміряти на себе урочисту частину дії, але розумієте, що вам комфортніше залишитися в якості гостя.

Це непогане рішення, задоволень і смачної їжі отримає не менше, ніж винуватцям торжества, зате ніяких обов’язків і руйнівних рахунків. Сон обіцяє задоволення і везіння у всіх починаннях, хороші новини, успіх у справах і легкі скандали в особистому житті.

Ссылка на основную публикацию