До чого сниться чорт по сонникам Фрейда і Міллера, по езотеричних і іншим сонникам

Як відомо, собака — друг людини, тому побаченого в сновидінні пса, можна сміливо асоціювати з появою нового друга в реальному житті. Але до чого сниться щеня, до того ж чорного забарвлення? Сонник повідомляє, що ілюзія не обіцяє особливо поганих подій, лише сигналізує про небезпеку зради і неспокійних клопотах наяву.

Загальні аспекти розшифровки сну

Для правильного тлумачення нічного сценарію важливий не тільки забарвлення собачки, необхідно пригадає поведінку тварини, її зовнішній вигляд і закінчення сонної картини. Зазвичай, поява щеночков в сновидінні снотолкователі пов’язують з емоційним станом господаря сну. Якщо щеня чорний, деякі сонники асоціюють образ з поганим настроєм, від якого сновидец хоче позбутися.

 • Натяк на оточення. Брати участь в появі цуценят на світло — попередження про появу множинних клопоту наяву. Вони будуть мати хороший фінал, якщо все собачки з виводка народяться здоровими. Якщо взяли чорного малюка на руки, нова дружба переросте в більш глибокі почуття.
 • Фінансовий нюанс. Згідно з деякими тлумачам снів, образ чорного песика уві сні вказує не просто на вірного друга. Це буде багатий і щедрий чоловік, а для сновідіци — заможний покровитель. Бачити уві сні не чорного цуценя, а білу ласкаву собачку — знак швидкої фінансової підтримки.
 • Попереджувальний значення. Якщо довелося спостерігати мертвого песика, сновідящій слід побоюватися нечесних людей наяву. Уникнути зради уявних друзів, на що вказує темна масть, допоможе обережність. Непорозуміння пройдуть стороною, якщо по сонному сценарієм цуценя закопали.
 • Прохання про допомогу. Якщо господар сну підібрав на вулиці маленького чорного песика, в реальному житті допомогу сновидіння потрібно його приятелю, що принесе глядачеві ілюзії неспокійні клопоти. Годування малюка в сновидінні проявляє наяву подяку близького друга за підтримку.

Суперечливість тлумачень — чорний колір цуценя автори сонників пов’язують з емоціями негативного плану, в той час як сам малюк вважається символом радості. Однак агресія тваринного обіцяє перешкоди і неприємності в реальній дійсності.

Як сновидіння тлумачать автори відомих сонників

За статистикою, цуценята чаші сняться жінкам. Малюк символізує ніжність і ласку, що накопичилася в душі любов. Милим чином підсвідомість молодих дівчат і майбутніх мам проявляє бажання поділитися океаном своєї любові. Чоловікам подібні фантасмагорії сняться рідко, оскільки вони більш стримані в почуттях і емоціях.

сонник Фрейда

Трактат знаменитого психоаналітика образи сновидінь розглядає в світлі сексуальних фантазій сновидіння. До чого сниться картина про чорного цуценя? Ілюзія символізує приховані бажання господаря сну, про які він соромиться повідомити своїй другій половинці. Крім того, такий сон проявляє боязнь за свою репутацію наяву через зв’язок з людиною, до якого сновідящій давно відчуває симпатію.

 • Дівчину гра з темненька Кутенков по ілюзорного сценарієм попереджає, що не варто грати трепетними почуттями закоханого чоловіка. Необачне поводження може обернутися розривом.
 • Чоловіка сон, в якому його кохана жінка пустує з песиком темного кольору, попереджає про флірт його коханої з іншим чоловіком наяву. Якщо сновидцу довелося бачити себе чорним цуценям — наяву йому необхідно побути на самоті.

Цікаве трактування сну зі щенятами біля матері-собаки. Чоловікові ілюзія обіцяє в реальності зустріч з жінкою, сильно схожою на його матір. Для жінки — це сигнал про майбутнє знайомстві наяву з симпатичним чоловіком, причому досить молодим.

езотеричний сонник

 • Годування собачки по сонником вважається попередженням про зрадника серед найближчого оточення. Це недавно з’явився друг.
 • Сонне бачення з грайливим Кутенков — знак появи в реальному оточенні сновідящего дітей або молоді.
 • Якщо собачка лащиться, варто чекати повернення колишнього любовного партнера. Зграйка щенят віщує зустріч з друзями молодшого віку.
 • Якщо чорний щеня, примарилося уві сні, доброзичливий і виляє хвостиком, вашим другом стане абсолютно несподіваний людина.

сонник Міллера

На думку автора, поява в будинку маленького песика сниться до дрібних клопотів наяву, які завадять сновидцу займатися важливими справами. Сновидіння з грайливим чорненький малюком обіцяє господареві сну швидку закоханість, однак зв’язок обернеться стражданням через корисливих помислів майбутнього партнера. Нічні мрії з мертвим песиком снотолкователь пов’язує з розчаруванням щодо близької людини.

Думки інших тлумачів снів

 • За сонником Нострадамуса, ілюзію слід трактувати як швидке укладення союзу з вірною людиною. Подарована маленька собачка уві сні — зустріч поганого союзника, руйнівника.
 • Поява уві сні чорного цуценя за сонником Ванги віщує неприємності найкращому другові, який приховує свої проблеми. Варто поцікавитися, чи не потрібна товаришеві допомогу.
 • Бачення з песиком чорного забарвлення пророкує появу несподіваних неприємностей. Їх обсяг слід асоціювати з розмірами собачки, а велика кількість бліх на щеня — до дрібних неприємностей.
 • Ілюзія з безпритульним тваринам проявляє гріх на душі, який відбився в підсвідомості сновидіння. Втік малюк попереджає про привабливою перспективі, але господар сну нею не скористається.
 • Якщо сновідящій по нічному сценарієм отримує в подарунок цуценятко будь-якої масті — це до подарунків долі. Якщо тварина породисте — в реальності з’явиться впливовий покровитель.

За твердженням авторів Психологічного сонника, темний цуценятко в сновидінні — провісник маси проблем наяву, на вирішення яких піде багато часу. Причому на шкоду основним видом зайнятості. Цікаво, що молодятам сон пророкує швидку появу первістка, а людині похилого віку — онуків.

До чого сниться ілюзія з чорним цуценям? Трактат Феломена вважає сновидіння передвісником набуття наставника в реальному житті, а також зміцнення авторитету сновидіння серед рідних людей. Гра уві сні з молодим песиком обіцяє одержання приємних новин, а також подарунків, в тому числі — грошових.

Якщо тварина плутається під ногами, заважаючи пересуванню, це сигнал про небезпеку, про яку созерцателя сну хоче застерегти товариш молодшого віку. Тому не варто нехтувати підказками мозку. Але при зверненні до сонникам, слід врахувати свої відчуття від сонної картини.

Ссылка на основную публикацию