До чого сниться червона ікра?

Сновидіння неспроста є людині. Вони підказують і направляють сплячого. Доля вказує вихід з незрозумілих і складних ситуацій. Буває так, що сниться риба, але часом наш сон показує нам і ікру. До чого ж сниться червона ікра?

Світ Морфея здатний порадувати і засмутити. Ікра уві сні інтерпретується сонниками більше до радісних подій. Давайте розтлумачимо наш сон.

деталі сновидіння

Іноді від деталей залежить майбутнє сновидіння. На що слід звертати увагу?

  • Свіжа чи була ікра?
  • Насичений чи був колір?
  • Кому приснилася ікра? Жінки або чоловіка? Незаміжньою або вагітну дівчину? Чоловікам ікра віщує до успішного ділового співробітництва. Літнім такий сон віщує спокійну і утихомирену старість. Для одружених можливе продовження роду. Жінкам з дорослими дітьми варто очікувати онуків. Молодий жінці до вагітності, а вагітної до легких пологів. Безтурботної і вільної дівчини до вдалого заміжжя.
  • Де бачили ікру? На чому вона лежала? Ікра на бутерброді обіцяє реалізацію своїх бажань і талантів. Якщо ікра була зіпсована, то уважно підходите до вибору ділового партнера. Можливо, він буде нечистий на руку або захоче вас обдурити. Ікра була в банку? Скоро свято. Якщо відкрита банка була з зіпсованими ікринками, то слід очікувати неприємностей. Це може бути обман або ревнощі від другої половинки. Ікра на тарілочці сниться до спокуси. Важливо не піддатися, бо вас підстерігають небезпеки.
  • Добували ікру з риби? Родичі готують вам незвичайний подарунок. Незаміжньою жінці варто очікувати пропозиції.
  • Їли або солили?
  • Скільки з’їли ікри? З’їсти тільки одну ікринку означає, що скоро вас відвідає ідея нового справи. Відкривши бізнес, чекайте через кілька років прибутку. Якщо частина ікри ви вжили, а решту заховали, то чекайте виграшу. У цій справі важливо терпіння. Їсти делікатес з апетитом до цікавих розваг. Приємні сюрпризи будуть несподіваними.
  • Вам подарували ікру? Жінкам такий подарунок до знайомства з приємним чоловіком, а чоловікам — з цікавою і привабливою дівчиною. Зустріти люди стануть половинками на все життя.

Ікра в сонниках

східний сонник

Якщо ви уві сні купували ікру, то чекайте найближчим часом поліпшення свого фінансового стану. Молода дівчина, їсть ікру, повинна чекати вагітності.

жіночий сонник

Їли із задоволенням червону ікру? Скоро в вас зародиться нове життя. Відкривати банку і побачити там те, чого не чекали, означає, що скоро наздоженуть вас невеликі проблеми і розчарування.

кулінарний сонник

Їсти червону ікру до великого багатства. Побачити її означає отримати шанс виграти або отримати грошову суму. Можливо, ви давно намагаєтеся з кимось подружитися чи помиритися, скоро це трапиться.

Малий Велесов сонник

Ікра сниться до диву. А ось якщо ви її вживали, то будете скоро лити сльози.

сучасний сонник

Побачили ікру? До заломлення і поліпшенню життя. Вона стане багатою і розкішною. Важливо бути обережним, щоб не злякати долю і не втратити все.

Якщо ви їли ікру, то сон пророкує, що скоро ваша сім’я наповниться дитячим сміхом. Вагітним такі сни говорять про нескладних і благополучних пологах.

Виймали ікру з риби? Хтось із ваших близьких постраждає від ваших рук. Купили ікру? Фінансова сторона стане краще.

Людина, яка хворіє або має болячки, скоро вилікується. Старим варто очікувати спокійній і довгого життя.

Сонник 21 століття

Є ікру по сонником до грошей. Бачити її до шансу отримати прибуток або впливової людини.

сонник Гришиной

Діставали ікру? Чекайте дива. Їли червону ікру? Навколо вас в’ється обман і зрада. Придивіться до деталей і наповненню сну, можливо, підказка як не попастися в мережі шахраїв десь поруч.

Сонник від А до Я

Сонник пророкує побачив ікру обман, пов’язаний з грошима. Придивіться до оточуючих, хтось користується вашою довірою.

сонник мандрівника

Ікра до вагітності або подарунку. Крім того, ікра ще означає і сексуальні проблеми, комплекси.

сонник Федоровской

Червона ікра до обману. В майбутньому грошові втрати. Їсти таку ікру на превеликий та жорстокому обману. Очікувати підступ потрібно від людини, якій ви довіряєте.

Купівля обіцяє біди. Продаж — біда наздожене родичів.

сонник Міллера

Свіжа ікра до розкоші і багатства. А ось зіпсована з запашком до пліток і нерозумним грошових витрат.

езотеричний сонник

Яскрава червона ікра віщує перемогу. Якщо ви її купували, то вас чекають обов’язки перед оточуючими людьми. Виконати всі обіцянки вийде не відразу. Якщо риба викидає ікру, а ви побачили, то сон обіцяє сексуальні пригоди, де ви будете спостерігати за інтимом інших людей.

Ссылка на основную публикацию