До чого сниться брудний посуд в сонниках Фрейда, Міллера, Ванги

Як правило, щоденний побут кожної сім’ї пов’язаний з приготуванням їжі, прибиранням, пранням, миттям посуду. Для жінок — це часто частина рутинних і монотонних справ, а чоловікам — радісне відволікання від комп’ютера і рішення ділових питань. У наших безмежних снах ми теж можемо побачити брудний посуд. До чого сниться такий сюжет, прочитаємо в перевірених сонниках.

Посуд любить чистоту

Брудний посуд — доля будь-якої кухні. Скільки її не мій, все одно в раковині щось буде лежати. Звичайно, брудна річ — це негативний посил нашої підсвідомості. Тому важливо запам’ятати, чи не довелося очистити кухонні предмети. А якщо довелося побачити, що конкретно мили: ложки, вилки, чашки, ополоники, каструлі, то інтерпретація сну буде більш конкретною і позитивною.

Все, що пов’язано з предметами побуту і вогнища, уособлюють в основному вирішення сімейних і родинних питань. Для чоловіків такі сни можуть стати передвісником невдач в діловій сфері. Розглянемо докладніше всі ситуації.

На блюдечку з блакитною облямівкою

Вважається, що для жінок нічні сценарії з побутовими речами відображають стан її душі і емоційно психічного стану. Більшість домашніх справ лежить на прекрасних дам. Можливо, накопичилася втома, а невдячна праця ніхто не цінує і не помічає.

Якщо молодій особі довелося возитися з брудними тарілками, каструлями — це обіцяє нудьгу і тугу. А прибирати зі столу — до монотонного і безрадісному праці.

Заміжньої дамі бачити нечисті чашки в раковині — до безрадісного і безперспективного періоду в житті. Але якщо прийміть заходи по наведенню чистоти — ваша наполегливість і праця найближчим часом гідно оцінять.

Деякі склянки вислизнули з мильних рук і розбилися — хороший знак, чекайте подарунки долі.

Забруднені ложки і виделки говорять про неприємності і клопотах, пов’язаних з поведінкою ваших дітей. Тарілки з залишками їжі на столі обіцяють сварки з домочадцями.

Мити різні столові прилади і каструлі показує, як ви намагаєтеся всім догодити в реальному житті, щоб вашій родині було спокійно, комфортно і затишно.

Якщо чоловік мовчки допомагає вам на кухні — в реальності між вами склалися важкі, напружені стосунки. Атмосфера в родині вкрай напружена. Вам необхідна розмова по душам, інакше чекайте скандалу.

Незаміжньою дамі прівідевшіеся пилові келихи показують занедбаність її особистому житті. Ваша завантаженість на роботі або громадські заняття не дають вам можливості поглянути на себе як на жінку. Ви ігноруєте погляди і компліменти чоловіків, і тим самим прирікаєте себе на самотність в майбутньому.

Одинокій міс побачити пилові магазинні полиці з тарілками — негативний сон, який обіцяє появу в житті сновідіци чоловіки, у якого будуть погані наміри і меркантильні цілі.

Наснилися каструлі із залишками засохлої їжі — до погіршення вашого матеріального стану. Ваші витрати давно перевищують заробітки. Борги і кредити не ваш шлях, постарайтеся розраховувати тільки на себе.

Де моя велика ложка

Чоловікам домашні справи швидше в дивину, а не повсякденна обов’язок. У сновидіннях брудні миски можуть відображати негативний стан справ сфери бізнесу. Але ці неприємності не стануть низкою. До того ж буде маса можливостей їх уникнути, завдяки вашому досвіду, інтуїції і кмітливості.

Для тих, хто зайнятий у сфері торгівлі, бажано уникати нічних видінь неочищеного столового срібла. Так як воно уособлює ведення торгових справ, а його чистота говорить про чесність партнера і прозорості угод.

Гора брудних сковорідок і тарілок в раковині, але ви бездействуете — наяву навряд чи вдасться вирішити накопичені проблеми самостійно. Якщо взялися за справу і кухня виблискує — чекайте сприятливі зміни в усіх сферах життя, особливо особистої.

Бізнесменам, які далекі від домашнього господарства, уві сні теж доводиться мити ножі та ополоники.

  • срібні ложки — до сумнівів у чесності партнерів, угода може виявитися недійсною для вас, і ви втратите велику суму вкладень;
  • емальовані миски — очікувана новина розчарує;
  • золоте блюдце з протухлої їжею — до банкрутства і розорення;
  • каструлі чистити — чекайте успіху і прибутку;
  • гнуті вилки і ложки — до непередбачених витрат;
  • бита чашка — до несподіваної удачі;
  • глиняний глечик — до скандалу в сімейному колі.

Бажання вимити чужу кухоль означає вашу трепетну і безмежну відданість вашій другій половинці. Ви занадто ідеалізуєте дівчину, а ваші відносини скоріше споживчі з її боку.

Прибирати і чистити кухню замість дружини — до позбавлення від домашніх справ і обов’язків. Не виключено, що найближчим часом ви приведете в порядок робочий кабінет, позбудетеся від непотрібного мотлоху і виявите для себе важливі матеріали.

Для чоловіка бачити, як дружина витирає насухо і розкладає по місцях сервіз, — успішний результат домашньої сварки. Всі конфлікти вляжуться, і в вашому домі скоро настане мир і спокій.

Займатися миттям кухлів з-під кави в офісі, в той час, як ваші основні обов’язки з цим не пов’язані, — до грандіозних неприємностей наяву. Ви занадто часто відволікаєтеся на допомогу іншим, а ваш авторитет перед керівництвом в цей час втрачається. Вам все менше довіряють перспективні і цікаві проекти, а намагаються занурити в рутину справ, які не потребують великого розуму і досвіду.

Битий посуд два століття живе. авторські сонники

Густов Міллер

Забруднена кухонне начиння віщує неблагостное майбутнє, особливо якщо немає рук, які б її помили. Істинне добробут чекає сновидіння, який побачив чистоту склянок, ложок, поварешек. Достаток у домі і добре налагоджений побут вам забезпечений.

Молода жінка побачила уві сні магазин з красивими блискучими вазами — до щасливого заміжжя з порядною і чесною людиною.

Неприбраним посудна лавка з порожніми полицями — обіцяє метушню і плутанину в справах, втома і занепад духу.

Зигмунд Фрейд

Посуд уособлює жіноче начало і пов’язана зі статевою системою жінки. Чим жирніше сковорідки, каструлі сняться, тим менше розбірлива дівчина в своїх статевих зв’язках. Нерозумний вибір партнерів на рівні інстинктів і бажань може привести до проблем в інтимній сфері, не виключені хвороби жіночих органів.

Чисті і блискучі кухонні предмети бачаться тим, хто знаходиться в прекрасній фізичній формі і привабливий для протилежної статі.

Ванга

Намивати уві сні глечики і іншу начиння — хороший знак, обіцяє народження дітей і благополуччя в родині. А займатися цим з чоловіком — до багатодітності.

Ссылка на основную публикацию