До чого сниться браслет з різних сонникам: Міллера, Ванги та ін.

За старих часів вважалося, що ювелірні прикраси, крім прекрасного виду, мають властивість захищати своїх власників від пристріту і негативного впливу. До чого сниться браслет в сновидінні? Це питання намагалися розкрити різні філософи і психологи. Сонник допоможе зрозуміти суть побаченого уві сні браслета в залежності від матеріалу, кольору, дії в сновидінні з коштовністю.

Загальна тлумачення сну з браслетом

Вважається, що побачений уві сні браслет може розповісти сплячому про відносини з іншими людьми, а також про майбутні події і зміни в житті. Браслет уві сні, якщо не запам’яталося про нього ніяких особливостей і подробиць, може бути нагадуванням про взяті зобов’язання. Це можуть бути зобов’язання як особистого, так і ділового характеру. Можливо, з’явиться спокуса їх порушити, проте краще стримати своє слово і винагорода не змусить себе довго чекати.

Бачити браслет уві сні не один, а в комплекті з іншими коштовностями — до цікавих известиям і приємних новин. Якщо прикраса була одягнена на Вашу руку, то це може говорити про несподівані фінансові надходження і радісні події в житті.

Єдиний браслет на руці в нічних мареннях може говорити про майбутню інформації, якою будете мати тільки Ви. Це допоможе Вам у зміцненні вашого становища в кар’єрному плані і допоможе отримати нову посаду. Якщо ж прикраса знаходилося на чужій руці, то незабаром Вас чекає цілий ланцюжок невеликих, але приємних сюрпризів.

Якщо браслет уві сні Вам подарували, то варто згадати дарувальника. Якщо подарунок був від коханої людини, то незабаром можна очікувати одруження. Якщо уві сні Ви бачили сам процес дарування, то це віщує довге і щасливе сімейне життя.

Якщо браслет подарували заміжній жінці, то це може служити не щасливим сигналом, попередженням про можливі пересудах і плітках. Варто в цей час зважувати всі свої вчинки, щоб Ваші дії не були витлумачені в невірному руслі. Поруч з вами може опинитися людина, який чекає Вашої необережності, який з радістю представить Вас в невигідному світлі на загальний суд.

Якщо Ви самі даруєте браслет уві сні кому-то, то незабаром цій людині знадобиться Ваша підтримка.

Якщо Ви уві сні застібаєте браслет на руці близької людини, то незабаром саме від нього Ви отримаєте неоціненну допомогу. Однак не варто вимагати від цієї людини дуже багато чого, інакше Ви назавжди відштовхне його від себе.

До чого сниться браслет, який порвався у Вас на руці? Це може бути застереженням про можливу небезпеку в майбутньому. Якщо порвався червоний оберіг, то найближчим часом не варто вирішувати важливі питання, щоб уникнути неприємностей. Те ж значення має сновидіння з порваним браслетом-ланцюжком, який рветься і втрачається.

Якщо в нічних мареннях Ви намагаєтеся знайти браслет у власному будинку і не можете його відшукати, сновидіння вказує на відповідь дуже складного питання у вашому житті, який знаходиться прямо перед вами. Ваша єдина завдання — розглядати це просте рішення мучить Вас проблеми.

Золотий браслет уві сні символізує відкриття у вашому житті нових перспектив, як в особистому, так у фінансовому та кар’єрному планах.

Срібна прикраса може прийти уві сні до людини, яка має творчий початок. В даному випадку браслет вказує про необхідність використовувати цей дар для морального задоволення і матеріальної винагороди.

Якщо дорослій жінці сниться браслет зі срібла, то незабаром її дочка або племінниця отримають пропозицію від коханої людини. Якщо срібний аксесуар приснився молодій дівчині, то її подружнє життя буде дуже забезпеченою.

Кілька браслетів зі срібла уві сні — заклик сплячому приділяти більше уваги своєму стилю і зовнішньому вигляду. Незабаром від цього буде залежати рішення кар’єрного питання.

Побачений уві сні залізний браслет на своїй руці сигналізує про швидкої допомоги в складній справі від родичів чоловічої статі. Саме ця допомога стане вирішальною для успішного вирішення непростої ситуації.

Аксесуар з дорогоцінними каменями говорить про любов, якою користується спляча людина. Такі сни повинні нагадати нам про те, що потрібно дуже дорожити такими почуттями на свою адресу. Якщо ж уві сні примариться дуже красивий браслет зі звичайними каменями, то це говорить про багату уяву сплячого.

Тлумачення сну з браслетом різних сонників

За сонником Міллера

Сонник браслет, побачений у сні на своїй руці, трактує як знак щасливого і раннього заміжжя. Якщо жінка втрачає коштовність, її чекають неприємності на життєвому шляху. Якщо знайти браслет уві сні, то скоро ви станете володарем несподіваною власності.

За французьким сонником

Порваний браслет говорить про швидку ніжної прихильності. Можлива зустріч в реальному житті з людиною, що заслуговує Вашої теплоти, любові і турботи. Втратити коштовність уві сні — до глибокої душевної драмі. Панує спокій у Вашому житті може різко зміниться глибокою тугою.

Купувати браслет — до залежності від рішень і дій оточуючих вас людей, продавати — до фінансового краху. Пережити можливі фінансові труднощі допоможе лише сувора економія і прорахунок всіх можливих витрат.

За сонником Цвєткова

Одягати браслет на руку уві сні — знак можливого попадання в скандальну ситуацію з широким розголосом в трактуванні Цвєткова. Якщо аксесуар доповнювали камені, то найближчим часом можлива таємна любовний зв’язок, яка залишиться у Вашій пам’яті назавжди і принесе масу незабутніх моментів.

За сонником Ванги

Це прикраса уві сні символізує несвободу, сильну прихильність і пристрасть. Отримати в подарунок красивий браслет — до приємної несподіванки. Втратити прикраса і нездатність його відшукати — на жаль про втрачені можливості. Якщо уві сні Ви намагаєтеся позбутися від браслета, то в реальному житті Ви тяготи своєї прихильністю. Побачити в сновидіннях зламаний браслет — до печалі і самотності. Подарувати свій браслет незнайомцю — до пристрасті і нової романтичної зустрічі.

За сучасним сонником

Найбільш поширені розшифровки сну з браслетом в сучасному трактуванні:

  • для чоловіка — до поліпшення здоров’я або шлюбу за розрахунком;
  • для жінки — до таємної пристрасті, шлюбу по любові;
  • подарунок браслета дівчині — близьке одруження;
  • зламане прикраса — до розлуки;
  • викинути браслет — до закінчення важкого періоду в житті, щастя;
  • залізний — до підтримки від родичів;
  • срібний — до удачі;
  • купувати браслет — втратити особисту свободу;
  • вкрасти — сильна спокуса.
Ссылка на основную публикацию