До чого сниться бити битою?

До чого сниться бити битою? Біта є спортивним снарядом для ігор і представляє собою дерев’яну палицю з потовщеним кінцем. Біта в давнину називалася кийком і використовувалася в бійках з ворогами. Зараз біту часто використовують для певних цілей цілей — загрози життю, самооборони або грабежів. Що значить дане сновидіння в інтерпретації сонників?

загальне значення

Тлумачення цього сновидіння змінюється відповідно до сюжету подій, побачених сплячим. Якщо біта була використана як ігровий спортивний снаряд, це віщує важку боротьбу за реалізацію намічених цілей в житті. Вам доведеться докласти зусиль, витратити багато енергії і використовувати спритність і кмітливість.

Якщо сновидец просто тримає биту в руках і не бере участі в змаганні, підсвідомість попереджає: пасивне ставлення до подій не принесе успіху. Ваші досягнення будуть залежати від прикладених зусиль, а не споглядання подій з боку.

Завдати точного удару битою по об’єкту — до вдалого завершення планів. Також ви можете отримати виграш в реальному житті. Промах, зламана або загублений біта — до невдач в житті. Щоб досягти успіху, потрібно бути більш уважним і спритним.

знак небезпеки

Якщо біта сниться не в ігровій ситуації, це означає тривожний стан сновидіння — або він побоюється якійсь ситуації, або йому загрожує небезпека. Завдавати ударів палицею — до перемоги в неприємній ситуації, подолання перешкод, досягнення поставленої мети.

Відчувати під час ударів злобу і агресію — до ускладнення ситуації в житті. Ваша накопичилася негативна агресія призведе до конфліктної ситуації. Якщо ви зруйнували кийком предмет з позитивним символізмом, це знак руйнування позитивного в своєму житті власними руками. Стримуйте запал.

Якщо в сновидінні ви брали участь в бійці, і вам було завдано істотні удари по тілу, — це знак поразки. Ви будете змушені захищатися від агресивних нападок оточення, і ступінь ураження буде залежати від кількості отриманих ударів. Бачити кийок — чекайте конфліктної ситуації, яка незабаром вибухне.

Для особистого життя

Що обіцяє бачення біти для особистого життя?

Якщо біту бачить жінка, це віщує зустріч з мужньою людиною. Особливо позитивний символізм несе дане спортивне знаряддя одиноким жінкам — незабаром ви знайдете партнера.

Якщо кийок сниться чоловікові, це означає упущений шанс в житті. Сновидець з власної необачності не підпише вигідний контракт, про який буде довго згадувати з жалем.

Бити кого-то палицею і відчувати насолоду — до удачі в житті. Однак вам доведеться діяти рішуче і швидко, інакше удача вислизне до іншого. Швидкі активні дії допоможуть здійснити бажане.

Бити палицею свого чоловіка і ридати — до гарних змін в сімейному житті. Чоловік стане більш уважним і ніжним, очікуйте щедрі подарунки від нього.

Бити палицею власну дитину — до напружених відносин з ним. Можливо, сновидицей отримає неприємне повідомлення від учителя зі школи про погану поведінку дитини. У цій ситуації краще встати на захист свого чада, а не лаяти його.

тлумачення сонників

  • Велесов сонник трактує бійку з ворогом як шанс примирення.
  • російський сонник трактує таке сновидіння як перемогу над ворогами у важкій ситуації.
  • сонник Азара тлумачить сновидіння, в якому ви б’єте людину, до втрати в життя.
  • сонник майбутнього тлумачить сновидіння, як і сонник Азара, — до втрати.
  • сонник Зими вважає, що сновидець перебуває на межі життєвої катастрофи.
  • сонник Лоффа тлумачить даний сюжет як підказку випустити гнів і стрес назовні.
  • сонник Мандрівника вважає, що даний сюжет віщує примирення і внутрішня згода з собою.
  • французький сонник бачить в сюжеті побиття чоловіка зміцнення сімейних відносин: ваш чоловік в захваті від вас. Побиття в сновидінні коханця / ци попереджає — незабаром ваша таємна зв’язок стане відома всім.

Фрейд вважає, що дане сновидіння сниться від нестачі сексуальних відчуттів. Сновидець прагне до негайного задоволення сексуальних потреб самим найкоротшим шляхом. Якщо бажання не будуть задоволені, у людини можуть розвинутися схильності до перекручень — садизму, фетишизму, мазохізму і інших відхилень.

Фрейд стверджує, що бити дитину символізує схильність до самозадоволення, а побиття трупів — схильність до некрофілії. Бити чи знищувати комах або дрібних тварин — прояв якостей педофілії.

Ссылка на основную публикацию