До чого сниться багато собак по сонникам Фрейда і Міллера

У багатьох народів світу собака — символ вірності, пильності і охорони. З давніх часів ці тварини служили людині. Рідко сонники дають негативні тлумачення сновидінь за участю собак. А ось до чого сниться багато собак? У цей питання варто розібратися.

Бачити багато собак уві сні — загальна розшифровка

Щоб дати більш точне тлумачення такого способу необхідно згадати всі подробиці сюжету сновидіння: взаємодії з собаками, породи, розміри, а також необхідно згадати свої емоції до і після пробудження.

Зграя собак

Собака в багатьох сонниках символізує вірність друзів та близьких. Але якщо в своїх нічних мріях побачити, як зграя собак налаштована агресивно, значить в реальному житті Вам доведеться зіткнутися зі зрадою і обманом всіх, кому Ви колись довіряли. Можливо, близькі встануть на бік Ваших ворогів і ворогів.

різні собаки

Наснилися собаки різних розмірів і забарвлення. Таке сновидіння не віщує сновидцу нічого поганого. Навпаки, в недалекому майбутньому Вас запросять на гучне захід, де Ви зможете познайомитися з багатьма цікавими персонами.

великі собаки

Якщо в своїх нічних мріях Ви побачили зграю собак великої породи, значить наяву Ви познайомитеся з людьми з вищого прошарку суспільства. Якщо собаки не вели себе агресивно по відношенню до Вас, значить ці люди в майбутньому Вас дуже виручать. Але коли собаки гавкають і нападають на Вас, тоді ці люди можуть зрадити Вас в самий невідповідний момент.

Собаки в зоомагазині

Наснилося, що Ви прийшли в зоомагазин, який переповнюють собаки різних порід і розмірів. Значить наяву Вам належить зробити кілька складних виборів, які вплинуть на Вашу подальшу долю. Снотолкователі впевнені, що найперше рішення, яке прийде в Вашу голову, буде найправильнішим.

Цуценята і мама

Якщо в своїх нічних мріях Ви побачили багато цуценят, які смокчуть свою маму, значить в реальному житті Вас чекають невеликі неприємності. Справитися з ними буде зовсім не важко. Також Ваші діти можуть принести в будинок несерйозні клопоти.

собачі бої

Бійка або війна — це завжди несприятливий знак в сновидінні. А якщо бійка відбувається між тваринами? Сонники стверджують, що таке бачення попереджає любителів екстремального спорту про те, що з ними може трапитися біда, тому варто кілька разів подумати головою, перш ніж вирішуватися на необдуманий крок. Також автовласників може спіткати лихо, якщо допустити навіть саму незначну помилку. Усіх бід можна уникнути, якщо зберігати граничну обережність. Посилюється образ, якщо Ви побачили, як з арени виносять мертву тварину.

інші образи

  • Собаки на тренувальному майданчику. Даний образ говорить про те, що у Вас вийде подолати всі життєві труднощі на життєвому шляху без великих втрат. Також всі нові справи і проекти будуть успішно завершені;
  • Лабрадори і пуделі уві сні Прапора нові знайомства. Якщо сновидец самотній, значить у нього незабаром почнуться любовні відносини, які будуть мати великі перспективи на майбутнє. Посилюється образ, якщо собаки поводилися дружелюбно, або з ними вдалося пограти;
  • Собача виставка уві сні — до виступу перед великою аудиторією наяву. Успіх цього заходу також залежить від подробиць сновидіння. Якщо на виставці відбувався повний безлад, значить Ваш виступ не увінчається успіхом. Але якщо Ви краще підготуватися, то провалу можна буде уникнути. Також не завадить прочитати парочку книг з ораторського мистецтва;
  • Побачити те, як на вулиці одна собачка відірвалася від зграї і допомогти їй яким-небудь способом. Таке сновидіння знаменує сновидцу те, що в найближчому майбутньому Вас помітить начальство. Це в кращу сторону відіб’ється на подальшій кар’єрі сновидіння;
  • Зграя собак женеться за кішками. Ви зіткнетеся з конфліктом між Вашими колегами. Якщо будете дотримуватися нейтральної сторони, Ви зможете уникнути багатьох неприємностей і проблем;
  • Дворняжка, яка ховає їжу від своїх «родичів». Своїми вчинками і словами Ви незабаром погубите свій авторитет, а також втратите багатьох вірних товаришів. Снотолкователі рекомендують змінити своє ставлення до людей, з якими Ви спілкуєтеся. Це допоможе уникнути зайвих конфліктів. Таке ж значення має сновидіння, коли собачка щось закопує в землю, поки інші собаки цього не бачать;
  • А ось поранені або мертві собаки — вкрай несприятлива ознака. Такий образ говорить про те, що Вашим мріям не судилося збутися. Також таке сновидіння попереджає про небезпеку, яка може спіткати Вас або Ваших близьких. Потрібно бути гранично уважним, щоб не дати цій біді трапитися;
  • Годувати бездомну зграю собак — до поліпшення матеріального становища в сім’ї. Також сонники стверджують, що Ваші багаторічні труди і старання незабаром будуть щедро винагороджені.
  • Гладити собак. Даний образ говорить про те, що Ви користуєтеся авторитетом у свого оточення, також у Вас вкрай довірчі відносини з Вашими дітьми;
  • Ховати собак — до біди, яка може трапитися з кращим другом.

Трактування образу за відомими снотолкователям

Відомі психологи і ясновидці дають безліч тлумачень сюжетів сновидінь за участю тварин. Що ж деякі з них пишуть з цього сюжету?

сонник Міллера

Мертві або поранені собаки — несприятливий символ. У Вас не вийде втілити свої плани в життя, як би Ви не старалися. Можливо, у Вас вийти домогтися успіху зовсім в іншій сфері діяльності. Посилюється даний образ, якщо Ви виявили собак на порозі свого житла.

сонник Фрейда

Багато маленьких собак говорять про те, що Вам не вистачає уваги протилежної статі. Можливо, Ви вже давно не складалися у відносинах. А якщо Ви вже знайшли свого партнера, тоді Ви не одержуєте всього того, що хотіли від відносин. Це також може бути проблема в сексуальному плані. Такий любовний роман довго існувати не буде, якщо Ви не зможете прийти до якого-небудь компромісу.

Ссылка на основную публикацию